Forum Güncellendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shorty

Razadör
Yetkili
Katılım
26 May 2017
Mesajlar
6,266
Yaş
27
Konum
İzmir
Nick
Shorty
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Merhaba Elym2 Oyuncuları

Kısa bir süre içerisinde yayına alınacak yeni Web sitemiz nedeniyle forumun işlevlerinde bazı düzenlemelere gitme ihtiyacı doğmuştur, yapılan düzenlemeleri aşağıda listeledim bundan sonraki süreçte forumun işletme kuralları buradan duyurulacak ve forumu kullanan oyuncularımızın bu şartlara sadık kalması beklenecektir.

Forum bundan sonraki yayın hayatına Elym2 Topluluğuna adanmış yazılı iletişim platformu olarak hizmet verecek, Oyunla alakalı destek, öneri ve şikayetleriniz için support.elym2.com adresini kullanmanız gerekecektir.

Yeni web sitesinin aktif edileceği süreye kadar forumdan destek talebi almaya devam edeceğiz daha sonra forumdaki bu hizmeti sonlandıracak ve sadece support.elym2.com adresi üzerinden Elym2 Takımı ile iletişim kurabileceksiniz.
  • Forumda bulunan Duyurular bölümü artık sadece forumla alakalı duyurular için kullanılacaktır, oyunla alakalı duyurular www.elym2.com adresinden yapılacaktır.
  • Yeni oyuncu rehberi ve Oyun içerikleri ile alakalı rehber konuları wiki.elym2.com adresine taşınmıştır, bundan sonra bu içerikler wiki.elym2.com adresinden veya oyun içerisinde F12 tuşuna basarak okunabilecektir.
  • Sunucu kategorileri, Sunucular Başlığı altına toplanmıştır bu bölümlere konu açmadan önce oynadığınız sunucunun adını seçmeniz gerekecektir, konuları listelerken sunucu adına tıklayarak karmaşık konuları sadece oynadığınız sunucuya göre kişiselleştirebilirsiniz.
Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)

Üst