Keith AnthonyFenix 10 / Eisendracha 7 (5.000T'Sine )

Sharkq

Sharkq
Oyuncu
Nick
Sharkq
Lonca
NOX
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith

@Evaroska seni vsye çağırdığımda , gelmeyeceğini biliyordum tekrar diyorum Seni asla bir rakip olarak görmedim.
Yine kurtulumadıniz.
Sözde Ws'yi Deniz ile attım fakat ws atma şeklinden anladığım kadarıyla Deniz hariç herkes girdi çara sanırım.
Almanya'ya selam parasini yemeye devam.

Video için @Ego ve @IGazapizmI kardeşlerime teşekkür ederim
Biz burada oldugumuz surece çıldırmaya mahkumsunuz Vesselam.

Idealistic

Kurt
Oyuncu
Discord
Nick
Cryptoon
Lonca
BASBUGLAR
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Vs den 5 saat öncesizin paranızı çatır çatır yiyecem ağlayın burayida ss al, hatta özel boss set çekicem yansıtirim diyen slot @Evaroska şimdi dc de isim değiştirmiş. Olum nerden geldiğini unutursan bir yere varamazsın yüreğiniz yok millete sığınıyorsunuz boş tehditlerle boş laflarla kervan yürümez icraat göster kendi yüreğinle hadi yol al. Parani çatır çatır yiyoruz istediğin kadar zirlayabilirsin he paran kaldıysa isim izi at yoksa onuda hayrına yüzüne çarparız 😂😂 Sllot

Sharkq

Sharkq
Oyuncu
Nick
Sharkq
Lonca
NOX
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Tebrikler kardeşim Eline sağlık. Enayi parası yemekte ne biliyim bir tatlı olur 😂😂😂 . Şimdi gelelim bu sana pm den öten @Evaroska slotuna set dizecem diyordu keriz parasına,para değilde kalın bişe almış oldu Evaroskiyyyy 😂😂😂😂
hahahaha ewq:EQWqewas ben dizicem ona seti kristal lazımsa söylesin satarız ucuzdan 250kristal kendı malı gibi alabılır sorun yok :DSA
eyvallah kardeşim varol

𝓔𝓿𝓸𝓵𝓾𝓬𝓲𝓪

🌙
Oyuncu
Discord
Nick
Evolucia
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Tebrikler kardeşim bu boş beleş insan başka skor ile övünmesini geçtik vs bitmeden ötmeye başlamış keriz parası yiyecem şimdi kim keriz @Evaroska almayada hava soğuk uçuşlar iptalmi edildi nedir mesele :D ğüvendigin ülkeye karlarmı yağdı kardeş anlat bizi aydınlat Evaroskiiiiiiiiy :D

Sharkq

Sharkq
Oyuncu
Nick
Sharkq
Lonca
NOX
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Tebrikler kardeşim bu boş beleş insan başka skor ile övünmesini geçtik vs bitmeden ötmeye başlamış keriz parası yiyecem şimdi kim keriz @Evaroska almayada hava soğuk uçuşlar iptalmi edildi nedir mesele :D ğüvendigin ülkeye karlarmı yağdı kardeş anlat bizi aydınlat Evaroskiiiiiiiiy :D
A:DSSdasasd kardeşim tanıtım için teşekkür ederim :SADsad

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Nick
Jaxcalio
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Hahahahahha alaman cuğarası bi ayrı olur ısmarlayan olsada bi fırt alsak 😂😂😂😂😂
İki videoda bana birisini hatırlatıyor 😂😂😂😂😂

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)