• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

KORDELYADA OYUNALISVERİŞ DEN T ALINIR YAZMAK BAN SEBEBİ Mİ ? (1 kişi bakıyor)

ANAVATAN

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
KORDELYADA OYUNALISVERİŞTEN T SATILIR VEYA ALINIR YAZMAK BAN SEBEBİ Mİ ?
@Shorty
@brs97

Riefenstahl

:)
Oyuncu
Discord
17 Nisan 2019 Tarihli düzenlemede yazılanlar :

Oyuna Ait Eşyaların Satışı
  • Oyuna ait eşyaların satışıyla ilgili herhangi bir sınırlandırmamız bulunmamaktadır. Bu satışları gerçekleştirirken güvenilir olan tek satış yeri olarak www.oyunalisveris.com adresinin kullanılmasına izin verilmektedir, satış ilanı ve duyuruları sadece oyunalisveris.com adresinde oluşturulan ilanlar aracılığı ile yapılmasına izin verilir. Oyuna ait tüm platformlarda Hesap satışı, T veya Eşya satışıyla ilgili duyuruların yapılması yasaklanmıştır ve bu kuralın ihlal edilmesi hesaplarınızın kapatılmasına neden olacaktır.
    • Oyun ait platformlarda Hesap, Yang veya Eşya satılır/alınır yazılarının paylaşılması yasaklanmıştır.
    • Oyun içerisinde ilan linkinin paylaşılmasına veya tarif edilmesine izin verilmeyecektir.
    • forum.elym2.com adresinde satışlarınızla ilgili sadece İlan linki bırakabilirsiniz, ilan linki olmadan satılır/alınır duyurularına izin verilmeyecektir.
BU MADDELERİN ÖZETİ : Oyuniçerisinde T Satışını yapamazsın , konuşamazsın. Oyunalışverişe link koyucaksın alan alıcak , almıyan yoluna bakıcak . Bir tek forumdan konu açıp ilan linki paylaşabilirsin.

Bunun üzerine oyunda 2 kişinin oyunalışverişden t sattıklarını dile getirdiklerini gördüm ve video alıp Kural ihlali bölümüne konu açtım . @Arsin35 in Cevabı :

Kusura bakmayın ama değişiklikleri sadece @Shorty mi biliyor ?

Ban yemiyorsak oyun içerisinde bizde yazalım . Bu Kural boşu boşuna getirilmedi.

Ben 2 kişinin yazdığını görüp bildirdim ama cevaben oyunalışverişden satış vardır dendi bence yetkili kişinin kural değişikliğinden haberi yoktu.

ANAVATAN

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
BENİMDE HABERİM VAR O DEĞİŞİKLİKTEN DE YAZILIYORSA EĞER YAZALIM

- Roich

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)