• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

—— EskiNesiL —— (Aynı tarifeden) (2 kişi bakıyor)

zekeriya

Alfa Kurt
Oyuncu
EskiNesiL lonca kurucusu olarak ekibimdeki herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum öncelikle. Bizim icin sonuç tabiki sürpriz olmadı tek sürpriz 0 (sıfır) a karşı yenmemiz oldu :) meğer slot kesmişiz 😅 Tekrardan loncamdaki herkesin emeğine yüreğine sağlık.

Özlü sözle gönderme yapalım şu vasıfsız hayalperest rakiplerimize pek rakipte denmez ama 🤔

Birileri başarıyı hayal ederken, diğerleri ayağa kalkar ve bunu gerçekleştirir.-Wayne Huizenga.

kuLLem

aLLem ♢ kuLLem
Oyuncu
Discord
Ya oğlum biz her zaman sahnedeyiz siz neredesiniz? :)
Sahnede ve zirvede olan arkadaşlar varmış. Sen bizlere karşı hangi savaşı kazandın da zirvedeymişsin? 😅😅 ÇÖP setleriniz kelepir fiyata Oyun Alışveriş aracılığı ile alınır. Oyunda özelden yazmanız yeterlidir.

Tsubasaa

Bera
Oyuncu
EskiNesiL lonca kurucusu olarak ekibimdeki herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum öncelikle. Bizim icin sonuç tabiki sürpriz olmadı tek sürpriz 0 (sıfır) a karşı yenmemiz oldu :) meğer slot kesmişiz 😅 Tekrardan loncamdaki herkesin emeğine yüreğine sağlık.

Özlü sözle gönderme yapalım şu vasıfsız hayalperest rakiplerimize pek rakipte denmez ama 🤔

Birileri başarıyı hayal ederken, diğerleri ayağa kalkar ve bunu gerçekleştirir.-Wayne Huizenga.
Aynı tarife değil Zek lütfen rica ediyorum bu onlara özel bir tarifeydi Pidge de hangi lonca savaşında 0 kill ile savaş bitmiştir ya 😂 😂 Adamlar canla başla 1 kill almak için savaştılar ama başaramadılar 😂 😂 😂

kuLLem

aLLem ♢ kuLLem
Oyuncu
Discord
15 bin T paran varsa satarız yavrum :)
O set mi 15k? O zaman bizimkiler iki katı 30k yok olur mu 50k 😂 Şunu biri uyandırsın savaşta 1 sayı bile alamadınız. Ayrıca 15k değer biçtiğin set bizlere sayı verdi. Kaldı ki sadece bir kere anavatan'a dönün dedik, üzerine fazla oynamadık yani ağlama fazla diye 😅

kuLLem

aLLem ♢ kuLLem
Oyuncu
Discord
Alamayacağın setin muhabbetini yapmayacaksın :)
Çöp setini öv eyvallah, dost meclisinde ben tek başıma bütün EskiNesiL'i kesiyorum ki de ona da eyvallah, deriz ki çocuk heves etmiş söylemiş bozmayalım. Ama yok set alma, item alma konularında bizimle uçkur yarıştırma yazık olur. Yani anavatan sen ne savaşta bizi kesip sayı alabilirsin ne bizimle nakit yarıştırabilirsin. Biz sana büyük geliriz, hazmedemezsin ;)

zekeriya

Alfa Kurt
Oyuncu
Eeee İSO toplayacağınız kimse kaldı mı oyunu bırakanlardan, yeni yetmelerden,bizim artıklardan vs. He yok kalmadıysa mahalleni falan sahneye çağır 😅

ANAVATAN

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Bizim atıklar mı :) yalnız loncana şöyle bir bak kimin attıkları var

zekeriya

Alfa Kurt
Oyuncu
İso ağlicaksanız oynamayalım dedik yapmayın böyle üzüyorsunuz 😅
Sizin yarınız bizim atıklarımız diğer yarınız yeni yetmeler bir diğer yarınız vs vs vs.

ANAVATAN

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Kim ağlıyor ya :) aslanlarım benim bu ay içinde bir iki kişi daha atarım LONCADAN isim veririm sana yazarsın

kuLLem

aLLem ♢ kuLLem
Oyuncu
Discord
Fıço beleş 2 kill verdi, ne düşünüyorsun? Kaypak o kadar inanmış ki kazanabileceğinize sessiz sedasız sivri zeka size geçti. En kokuşmuş artığımız olur kendileri 😅 Sizleri tebrik ederim, ceylan yüreğiniz ile aslanlara kafa tutacak cesaretiniz var. Ama sonuç yazı ile sıfır, rakam ile 0 🤣

ANAVATAN

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Ficarof sizindir yani :) ficarof akıllı bir çocukmuş ki bizden çıkınca anlamış sizin nasıl bir karaktere sahip olduğunuzu :) eski videolara bakılırsa kimin kime geldiği gayet ortada :)

zekeriya

Alfa Kurt
Oyuncu
Ficarof sizindir yani :) ficarof akıllı bir çocukmuş ki bizden çıkınca anlamış sizin nasıl bir karaktere sahip olduğunuzu :) eski videolara bakılırsa kimin kime geldiği gayet ortada :)
Kaç sayı aldınız iso 🤔

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 2)