• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

—— EskiNesiL —— (Aynı tarifeden) (2 kişi bakıyor)

iLLaGaLL

Yasa Dışı
Oyuncu
Discord
Sana gelince 1. Si sen oyuna başladığın zaman yanlız daha doğrusu herkesin dışında kalmış biri olarak providenceye girdin
beni çok iyi takip ediyorsun bakıyorum da her neyse konumuz bu değil gidip providenceyede sorabilirsin bunu... ben yasinlerin loncadayım yani DIRILIS loncası yasinler bıraktı loncada bana kaldı providenceye 1 savaşlığına girmiştim doğru bnu inkar etmem sadece 1 savaşlıktı bunu hep söylemişimdir hlaada providencede sevdiğim insanlar var bu konular seni ilgilendirmiyor burnunu herşeye batırma bence.

teksastan atılma konusuna gelince seigneura vardı ismini unuttum onla tartıştık bu tartışmanında ötesindeydi sonra yuusuf ile çarlarımızı çektik teksastan bu konuda seni ilgilendiren bir şey değil ki niye atladın sen anlamadım..

herkesten tokat yediğim zamanı biraz açar mısın kardeşims ben öyle bir zaman hatırlamıyorums beni aydınlat biraz kime sığınma talep etmişim :d

TutsakYaşam

Lykos
Oyuncu
Discord
beni çok iyi takip ediyorsun bakıyorum da her neyse konumuz bu değil gidip providenceyede sorabilirsin bunu... ben yasinlerin loncadayım yani DIRILIS loncası yasinler bıraktı loncada bana kaldı providenceye 1 savaşlığına girmiştim doğru bnu inkar etmem sadece 1 savaşlıktı bunu hep söylemişimdir hlaada providencede sevdiğim insanlar var bu konular seni ilgilendirmiyor burnunu herşeye batırma bence.

teksastan atılma konusuna gelince seigneura vardı ismini unuttum onla tartıştık bu tartışmanında ötesindeydi sonra yuusuf ile çarlarımızı çektik teksastan bu konuda seni ilgilendiren bir şey değil ki niye atladın sen anlamadım..

herkesten tokat yediğim zamanı biraz açar mısın kardeşims ben öyle bir zaman hatırlamıyorums beni aydınlat biraz kime sığınma talep etmişim :d
Aydınlatırsam buraya yol olurda gerek duymuyorum anlatıyorum sıkışıncada sanane seni ilgilendirmiyor diye cevap veriyorsunuz neyse eyvallah bi de onu bunu takip etmişsin diyorsun göz önünde olan şeylere :D
Bak sen çok yanlış yerdesin, bu loncada olanlardan veya bu loncada olan kişilerden sanane biz bunu anlatmaya çalışıyoruz. Neymiş adam kristal için gelmiş. Oyuna ara verdikten sonra yeniden gelmiş başlamış setini dizmiş, bizimle savaşa girmiş ve kazanmış. Kristali hak etti mi? Etti. Ee bundan sanane bunu anlatmaya çalışıyoruz. Diyorsun ki daha önce sizin loncanızdaydım, konuya gizem mi katmaya çalışıyorsun? Yollarımız ayrıldı ise de elbet sağlam bir sebebi vardır. İçinde birşeyler kaldıysa bilemem. Ama konuya durup dururken direk o sana şöle dedi bu sana şunu yapmıştı diye geliyorsun ki bu da geçmişte içinde birşeyler kaldığı belli! Savaştan önce senin gibi çok sırtlan vardı kaybetmemizi bekleyen. Ama çok üzüldüler, hep üzülecekler...
Herkese bir cevabınız var karşınıza Aslan çıkınca cevabınız buysa (Sanane ağla seni ilgilendirmiyor vs) Bu demek oluyorki çapınız bana yetmiyor . Neyse gerekli cevaplar verilmiştir bundan sonra cevap verme gibi bir niyetimde yok . Dipnot : Kendini Starbuksta 10 kılıçlı zırhla geliştiren bir genç. Alayınız Pert :D

iLLaGaLL

Yasa Dışı
Oyuncu
Discord
Aydınlatırsam buraya yol olurda gerek duymuyorum anlatıyorum sıkışıncada sanane seni ilgilendirmiyor diye cevap veriyorsunuz neyse eyvallah bi de onu bunu takip etmişsin diyorsun göz önünde olan şeylere :D

Herkese bir cevabınız var karşınıza Aslan çıkınca cevabınız buysa (Sanane ağla seni ilgilendirmiyor vs) Bu demek oluyorki çapınız bana yetmiyor . Neyse gerekli cevaplar verilmiştir bundan sonra cevap verme gibi bir niyetimde yok . Dipnot : Kendini Starbuksta 10 kılıçlı zırhla geliştiren bir genç. Alayınız Pert :D
kardeşims buyur sana attığım linkteki adamlar şuan providence çatısı altında birlikte savaşıyorlar hadi şimdi git birazda onlarla konuş eline koz veriyorums. daha fazla da ağlama artık burada.

Tsubasaa

Bera
Oyuncu
StarBucks Vs SonVeda :) 69 - 2 Kaçtılar :) / nerden geldiğini bilmeyen daha doğrusu rengi belli olmayan her türlü loncaya girmiş elemana bak.
Sen kim olduğunu açıklayamayacak kadar aciz birisisin oraya buraya salça olarak birşeyler becerebileceğini sanıyorsun fakat olmadı yine bu server da herkes birileri ile ters düşmüş sonra aynı çatı altında toplanmış olabilir Emin’im ki sende onlardan birisi olduğun için kendini gizleme gereksiniminde bulunuyorsun güzel taktik ama yemezler başka kapıda havla bence bizden sana kemik çıkmaz 😂 😂

zekeriya

Alfa Kurt
Oyuncu
Şamil olduğunu düşünüyorum kuyruk acına bakıldığında eğer değilsen herhangi bir şutladığım kişi, sen niye böyle gizem katıyorsun bu mevzuya her konuşmanda elimde kanıt var diyorsun e hani kanıt deyince laf geliyor e koyarsam şurdan şuraya ordan buraya yol olur vs. Laf salatasına gerek yok bak bu bir oyun ha bu oyunda da biz varken kimsenin borusu ötmedi ötemez bunu bütün sv gördü artık gösterecek bir şey kalmadı sanırım. Ama ağlayacaksanız lütfen ayrı bir konu açıp orda ağlayın artık böyle şekilli yazdığını zannedip kendini mutlu ediyorsun yapma evladım yapma gel 1 saat kral tagı altında resim çekmene izin verelim ağlama yeterki 👍🏻

iLLaGaLL

Yasa Dışı
Oyuncu
Discord
dimitraymış bu çocuk o yüzden cevap verme gereği bile duymaya gerek yok benim eskinesile neden geçtiğimi kendisi çok iyi biliyor kristal için oraya geçmediğimi de iyi bilmesi gereken kişiler arasında kendisi.
StarBucks Vs SonVeda :) 69 - 2 Kaçtılar :) / nerden geldiğini bilmeyen daha doğrusu rengi belli olmayan her türlü loncaya girmiş elemana bak.
attığın linkte goktasi ve QesterB var yani
attığı linke bak ya aciz yemin ederim ya başka bir şey değil. bak bakalım grupta Diriliş den kaç kişi var. diriliş den oraya 1 savasligina geçtiğimizi bilmeyen yoktur herhalde.

sen ağlamaya devam edebilirsin dimitra kardeşims

Son düzenleme:

Aurora

Kurt
Oyuncu
Discord
Aynı tarife değil Zek lütfen rica ediyorum bu onlara özel bir tarifeydi Pidge de hangi lonca savaşında 0 kill ile savaş bitmiştir ya 😂 😂 Adamlar canla başla 1 kill almak için savaştılar ama başaramadılar 😂 😂 😂
Bitti sizden onceleri var
DIRILIS LONCASI OLARAK KAZANDIGIMIZ SAVASLAR VAR

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 2)