• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

YPEGASUS ARENA VS DE ZEHİR VE PET BUGU (1 kişi bakıyor)

FreeAssassin

Lusifer
Oyuncu
Discord
Evet bağırmadan artislik yapan arkadaş ilk önce yaptığın karaktersizliğe bir bak ondan sonra nicklerimi ağzına al. Oyun hatasından yararlanıp millete laga luga yapma.Hatayı anlamayan arkadaşlar için detay vereyim. Peti gönderip geri çağırdığınızda zehir etkisi sürekli kalkıyor. 3 saniyelik zehir veya 1 saniyelik zehir hiç gördünüz mü ? bu etki normalde belli aralıklarla petin verdiği bonus ama bu arkadaş oyun hatasından yararlanıp her zehir oku attığımda petini gönderip geri getiriyor.

JeeRy

Razadör
Oyuncu
Discord
Zehir attıktan sonra pet gönder,getir yaptığında zehirin gitmesini şikayet edersen düzenleme yapılacağını düşünüyorum.

- Geçmiş olsun

FreeAssassin

Lusifer
Oyuncu
Discord
Aynısını 2 part attığımda da yapmıştı karaktersiz herif kendini akıllı sanıyor
Kolsuzun teki ya pet hatası olmasa bişey yapabilceği yok.
Zehir attıktan sonra pet gönder,getir yaptığında zehirin gitmesini şikayet edersen düzenleme yapılacağını düşünüyorum.

- Geçmiş olsun
Oyun hatasından yararlandığı için yönetime ceza almasını dair ilettim yarın turnuva da var inşallah düzelir bu hata en kısa zamanda.

nubikka11 - GÜÇLÜTÜRK

Tigris
Oyuncu
Discord
Evet bağırmadan artislik yapan arkadaş ilk önce yaptığın karaktersizliğe bir bak ondan sonra nicklerimi ağzına al. Oyun hatasından yararlanıp millete laga luga yapma.Hatayı anlamayan arkadaşlar için detay vereyim. Peti gönderip geri çağırdığınızda zehir etkisi sürekli kalkıyor. 3 saniyelik zehir veya 1 saniyelik zehir hiç gördünüz mü ? bu etki normalde belli aralıklarla petin verdiği bonus ama bu arkadaş oyun hatasından yararlanıp her zehir oku attığımda petini gönderip geri getiriyor.

Buna benzer vakalar önceden de yaşandı.(Lonca skili basma)
Pegasus tebrikler iyi düşünmüssün güzel taktik yapmışsın. Kafanızı çalıştırıp sizde yapsaydınız.

FreeAssassin

Lusifer
Oyuncu
Discord
Buna benzer vakalar önceden de yaşandı.(Lonca skili basma)
Pegasus tebrikler iyi düşünmüssün güzel taktik yapmışsın. Kafanızı çalıştırıp sizde yapsaydınız.
Lonca skili oyun hatası değil . Fakat pet skili oyun hatasından ibaret. Kafanı çalıştırıp bence bunları ayırt etmelisin.

kabosko

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
AL BUNU FAZLA KONUŞMA BEN SANA 3PART ATTIM SON PARRTADA SENDE ARENADAN KAÇTIN DD:D:

IRONY

Discord Görevlisi
Discord Ekibi
Discord

Eline sağlık güzel konu
Nasıl bir insan olduğunu göstermişsin herkese

FreeAssassin

Lusifer
Oyuncu
Discord
Eline sağlık güzel konu
Nasıl bir insan olduğunu göstermişsin herkese
Teşekkürler :) Bunları oyunda ciddiye almak benim için bir hataydı ama olsun.
Eline saglik kardesim bu bilgisize prim vermeniz bile yanlis.Turnuva da yapabilecek mi bakalim pet bugunu :D
Aynen turnuvaya katılamaz o kolsuz :D o kadar yürek yok zaten vsliği de emanet alıyor :D

veysel.66

Alfa Kurt
Oyuncu
HAVA YAPMA SANA BUG YAPMA DİYEN KİM SENDE YAP AGLAYACAKSAN OYUNU OYNAMA BİRDE BOS KONUSMA

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)