• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

56. Haftanın Konuğu: lMetinOktay (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veraliosa

Forum Admin
Yetkili
Forum Admin
Discord
1. Kısaca kendinizden bahseder misiniz?
IMetinOktay:
Öncelikle 19 yaşındayım. Sakarya'da yaşıyorum. Üniversiteye başlamayı düşünüyorum bu sene. Tembel biriyim, genel olarak bilgisayarda vakit geçirir şiirlerime bakarım.

2. Nickinizin anlamını öğrenebilir miyiz?
IMetinOktay:
lMetinOktay bir Galatasaray efsanesinin ismini verdim. Ben hem Galatasaray aşığı hem de Metin Oktay hayranı biri olarak bunu tercih ettim.

3. Metin2'de keşke yapsaydım veya yapmasaydım dediğiniz bir olay oldu mu?
IMetinOktay:
Keşke yapmasaydım dediğim ara vermek. Ara vermek hep geri düşürdü beni ve tanımasaydım dediğim insanlar.

4. Hobilerinizi öğrenebilir miyiz?
IMetinOktay: Öncelikle şiir yazarım şiirlerle uğraşırım. Bilgisayar oyunları , kitap okumak ve fotoğraf çekmeyi severim.

5. En sevdiğiniz film ve kitap nedir?
IMetinOktay: Kitap olarak Memleketimden İnsan Manzaraları, Aforizmalar Filmlerle aram iyi değildir ama dizi olarak Narcos.

6. Elym2 ile tanışmanızı anlatır mısınız?
IMetinOktay: Klasik olacak belki ama bilgisayarı aldıktan sonra kuzenimde görüp yüklemem ve Yarı insan kılıcı basıp uğraşıp onu çaldırmakla başlayan bir macera..

7. Hangi takımlısınız?
IMetinOktay:
GALATASARAY sevdalısıyız. <3

8. Oyuna ayırdığınız zaman gerçek yaşantınızda sıkıntı yaratıyor mu?
IMetinOktay: Evet yaratıyor bazen Sevdiğim insanlardan trip yiyorum başka bir sorunu da yok zaten .

9. Oyunda yaşadığınız ilginç ve unutamadığınız bir anınız var mı? Varsa bizimle paylaşır mısınız?
IMetinOktay: Aslıdan pek öyle bir anım yok ama Tek unutamadığım olay bir oyuncunun bana küfür edip sonra onun videosunu ticket attığım için bana takıp aylarca bana iftira atmasını hala aklım almaz. :D

10. Hayatınızda veya oyunda olmazsa olmaz dediğiniz şeyler var mıdır?
IMetinOktay: Olmazsa olmazlarımdan biri belki de mükemmellik ve hep ileri durmadan yılmadan ileri gitmek. Hayatta ne yaşarsam hiç pes etmedim, bunu da hayat felsefesi edindim kendime.

11. Ne tarz müzik dinlersiniz?
IMetinOktay: Genelde akustik ve rap dinlerim ama Rock da fazlasıyla dinliyorum.

12. Gelecek ile ilgili planlarınız neler?
IMetinOktay: Gelecekle ilgili planım sanırım üniversiteyi en iyi şekilde bitirmek ve işe yarar bir birey olmak için çabalamak.

13. Buradan Elym2 oyuncularına bir şey söylemek ister misiniz?
IMetinOktay: Tüm elym2 oynayanları, oynamış bırakmış olanlar veya ban yemiş bekleyen dostlarıma buranın oyun platformu olup gerçek yaşamla fazla karıştırılmamasını ve insanları kırmamayı tavsiye ederim. Dünya çok küçük ve acımasız ne olacağı bilinmez kimse kimseye küs kalmasın.

14. Haftanın Konuğu Etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
IMetinOktay: Bu etkinlik sayesinde en azından insanlar birbirini tanıma fırsatı bulacaktır ve yanlış tanınan insanların kendini daha iyi aktarmasını sağlacaktır diye düşünüyorum. Emeği olan herkesin eline sağlık, teşekkür ediyorum.

15. Daha önce oynadığınız veya şuan oynadığınız başka bir pvp server ile Elym2'i karşılaştırıp düşüncelerinizi paylaşır mısınız?
IMetinOktay: Fazla pvp oynamadım. Senelerdir burdayım ama gittiğim pvplerde bu ortam ve kadro yok zayıf kalıyor bana göre. Teşekkür ederim okuyan herkese....

Emrah'a ( IMetinOktay ) verdiği cevaplar için Elym2 Yönetimi olarak teşekkür ederiz. Konu Cumartesi gününe kadar açık kalacaktır, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Sorularınıza haftanın konuğu cevap verme zorunluluğunda değildir.

JackDanieLs

Kurt
Oyuncu
Discord
Öncelikle adim emrah diye baslasaydin veraliosa söylemiş ismini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)