• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Ticket Sistemi Hakkında Genel Bilgi (1 kişi bakıyor)

Carissa

Discord Görevlisi
Discord Ekibi
Discord
Katılım
26 May 2017
Mesajlar
170
Merhaba Elym2 Ailesi,

Bugün sizlere ticket sistemi hakkında genel bilgi paylaşımında bulunacağım.


Talep nasıl yollarım?

Ticket oluşturmanız için ilk olarak forum hesabınız olması gerekmektedir. Forum hesabınız var ise forumda en alt kısımda yer alan Destek Merkezi adlı yere gelin ve daha sonra sorununuz hangi kategoride ise oranın üzerine tıklayarak talep oluşturun. Eğer forum hesabınız yok ise sağda üst kısımda bulunan Giriş Yap adlı yere tıklayın daha sonra Kayıt Ol deyin.Hangi kategori ne işe yarar?

Hesap erişim sorunları -> Hesabınızla ilgili herhangi bir sorun var ise bu bölümde ticket oluşturabilirsiniz. Bu bölümde sadece hesabınız ile ilgili bir sorun var ise ticket oluşturabilirsiniz. Diğer oluşturulan talepler işleme alınmaz.

Kural ihlali bildirimi -> Sunucu da kural ihlali yapan oyuncuları bu bölümden şikayet edebilirsiniz. Bu bölümde sadece sunucu da kural ihlali yapan oyuncuları şikayet edebilirsiniz. Diğer oluşturulan talepler işleme alınmaz.

Nesne market sorunları -> Bu bölümde nesne markette sorun yaşadıysanız bildirebilirsiniz. Diğer oluşturulan talepler işleme alınmaz.

Genel sorunlar -> Bu bölümden sunucu da yaşanan genel problemleri (Bug vb.) bildirebilirsiniz. Diğer oluşturulan talepler işleme alınmaz.

Cezalar ile ilgili itiraz -> Hesabınız yeni ceza almış veya önceden ceza almış ise bu bölümden itiraz edebilirsiniz. Diğer oluşturulan talepler işleme alınmaz.

Eşya veya Yang kayıpları -> Bu bölümde oyun içi hesabınızda herhangi bir eşya veya yang kaybı var ise tarih ve saat vermeksizin talep oluşturabilirsiniz. Talep oluştururken tarih ve saat vermeniz gerekmektedir , oyun yönetimini aldatıcı hareket yaparsanız hesaplarınız sunucudan uzaklaştırılabilir.


Talebimi nasıl takip edebilirim?

Talebinizi takip etmek için forumda alt kısımda bulunan Destek Merkezi adlı yere gelin.Hangi bölümde talep oluşturdaysanız o bölüme gelin. (Ben hesap erişimleri bölümünde oluşturmuştum.)Bölümün üzerine gelerek mouse ile sol tık yapın. Daha sonra oluşturduğunuz talepler çıkacak , içeriğine girerek cevap gelmiş mi gelmemiş mi görüntüleyebilirsiniz.Hepsi bu kadar arkadaşlar , hepinize iyi oyunlar dilerim.


 

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)

Üst