Alev Alev buralar :) (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayfelix00

Bera
Oyuncu
Berkay Canım Kardeşim Dorcham Çar Benim Benim diyordun Çarın sahibi oyuna girdi ve beni kestiğini söylüyordun suranla git kendine sura yap elalemin çarıyla övünme bak adam tanımıyormuş bile seni çok çok ayıp yahu. canım kardeşim dorchama özeldir
Günceldir..
güncell
güncellllllllllllllllllllllllllllllllllll

Son düzenleme:

Bayfelix00

Bera
Oyuncu
VİDEO HERŞEYİ ANLATIYOR TAMAM REZİL OLDUN AMA BARİ HATAM VAR DE ÇEK GİT YANİ BATIKLIĞA BATTIN ARTIK ÇIRPINMA VIRAAAAAAK

Dorcha

Tigris
Oyuncu
İzlemedim, izlemeyeceğim zaten. Bu zaman kadar her şeyi anlatan videomuz vardı canlı canlıda gösterdik. Rezil kepaze ettim seni defalarca kez. Suranı kestim, bedenselini karşıma çıkaramadın, ninjada kesemeyeceğini daha yeni ninja açtığını bizzat kendin söyledin. Sonra gittin karşıma ''GrimReaper'' gibi birisini çıkarttın bu ninjanın Allah'ı al kes bunu dedin mousem yok dedim bahane üretme dedin sırf inadınıza mousesiz bilgisayarla vs atıp kestim. Daha 3 gün önce akayı karşıma çıkarttın hadi alda kes dedin çatır çatır kestim. Ulan utanmaz daha ne konuşuyorsun? Ayaklarımın altından kalkıp bişey yapamamışsın bana karşı tek bir başarı yok gösterebileceğin bişeyler anlatıyorsun videoyu izlemedim ne diyor necati berkay kim mi diyor? Desin. Çar necatinin çar benim diye bişey asla be asla söylemedim zaten çarın sahibi askerde çar bana emanet dedim @veraliosa bizzat kendisinede söyledim @ShackRoN53 aksini iddia eden bişey söyleyecek misin kardeşim? Hadi bakalım öyle kendin çalıp kendin oynaması değil aslanım bir şeyleri kendi kendine iddia edip ardından kendi kendine çalıyorsun oynuyorsun. Hayatını bana odaklı yaşama oğlum git başka şeylerle uğraş işsiz misin? 24 Saat benim hakkımda bişeyler atıyorsun foruma 24 saat oyunda alttan adımı bağırıyorsun bu nasıl bir rezillik

Bayfelix00

Bera
Oyuncu
İzlemedim, izleyeceğim zaten. Bu zaman kadar her şeyi anlatan videomuz vardı canlı canlıda gösterdik. Rezil kepaze ettim seni defalarca kez. Suranı kestim, bedenselini karşıma çıkaramadın, ninjada kesemeyeceğini daha yeni ninja açtığını bizzat kendin söyledin. Sonra gittin karşıma ''GrimReaper'' gibi birisini çıkarttın bu ninjanın Allah'ı al kes bunu dedin mousem yok dedim bahane üretme dedin sırf inadınıza mousesiz bilgisayarla vs atıp kestim. Daha 3 gün önce akayı karşıma çıkarttın hadi alda kes dedin çatır çatır kestim. Ulan utanmaz daha ne konuşuyorsun? Ayaklarımın altından kalkıp bişey yapamamışsın bana karşı tek bir başarı yok gösterebileceğin bişeyler anlatıyorsun videoyu izlemedim ne diyor necati berkay kim mi diyor? Desin. Çar necatinin çar benim diye bişey asla be asla söylemedim zaten çarın sahibi askerde çar bana emanet dedim @veraliosa bizzat kendisinede söyledim. @ShackRoN53 aksini iddia eden bişey söyleyecek misin kardeşim? Hadi bakalım.
VİDEODA 2 GÜN EVVEL VİDEONU ATAN KARDEŞİM DEDİĞİN ADAM (Berkay çar benim dedi vallaha) diyor ve loncanda olan adamlar berkay kim niye çara girdi diyor sen diyosunki çar benim değil diyorsun cidden karşamadasın Vırrrrrrraaaaaaaaak
ama rezil olduysan arkadaşlarına karşı kaldırayım videoyu kıyamam sana ...

Dorcha

Tigris
Oyuncu
Ne rezilliği oğlum? Shackron dediğin adam şuanda foruma konunu açıyor 5-3 kesildiğin videoyu atıyor. Kaldırtabilecek misin? Yine dayanamadım bir kısmını izledim kardeşim dediğim adam kim zaegres mi? Zagres kim oğlum sen durduk yere niye insanları benim kardeşim falan yapıyorsun banane zaegresten beni zagresin söylediği şeyler ile yargılayamazsın ki allahın salağı başkalarının söylediği şeyler ile geliyorsun bana tırıvırı yapıyorsun ben başından beri veranın kendisinede söyledim çarın sahibi askerde çarı bana emanet etti çar şuanda benim dedim aynı şeyi shackron az sonra gelir burdada söyler var mı itirazın başka bişey? Her şey kanıtlı ispatlı gözünün önünde işte neyi zorluyorsun?

Bayfelix00

Bera
Oyuncu
Ne rezilliği oğlum? Shackron dediğin adam şuanda foruma konunu açıyor 5-3 kesildiğin videoyu atıyor. Kaldırtabilecek misin? Yine dayanamadım bir kısmını izledim kardeşim dediğim adam kim zaegres mi? Zagres kim oğlum sen durduk yere niye insanları benim kardeşim falan yapıyorsun banane zaegresten beni zagresin söylediği şeyler ile yargılayamazsın ki allahın salağı başkalarının söylediği şeyler ile geliyorsun bana tırıvırı yapıyorsun ben başından beri veranın kendisinede söyledim çarın sahibi askerde çarı bana emanet etti çar şuanda benim dedim aynı şeyi shackron az sonra gelir burdada söyler var mı itirazın başka bişey? Her şey kanıtlı ispatlı gözünün önünde işte neyi zorluyorsun?
Tamam tamam söz Bu reziliğinde diğerleri gibi unutmaya çalışcam. ama bunu sen iş meslek haline getirdin kendine gel toparlan çocuk....

Bayfelix00

Bera
Oyuncu
Bu ne rezillik cidden arkadaşlar postu kapatıyorum arkadaşın durumuna üzüldük daha öncelerden de böyle rezillikleri varmış..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)