• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

ShackRoN53 Bilgilendirme (1 kişi bakıyor)

ShackRoN53

Tigris
Oyuncu
Discord
ShackRoN53 kullanıcı adıyla yıllardır bu sunucuunun hemen hemen her serverında oynadım. Sene başında vatani göreve gitmem dolayısı ile hesabımı arkadaşlarıma emanet ettim. Yıllardır klasikleşen bir durum için bilgilendirme gereği duydum. IRoney nickli hesapla atılmış olan bir düello'nun videosu arkadaşlarımca foruma atılmış,forum yöneticilerince de hesabın sahibi olmadıkları gerekçesiyle video forumdan kaldırılmış. Vatani görevine devam eden can arkadaşıma kadar giden bir konu olduğundan bilgilendirme gereği duydum. Forum yetkililerinin bazılarının tarafımıza yanlı yaklaşımları eski dönemde de, şuan da can sıkmakta. Yaptığımız hiç bir şeyi hiç kimseden yüz bularak yapmadık,yapmıyoruz. Konunun muhattabı olan arkadaş foruma kendi attığı videoda 'tokatladım'vs. tarzında yorumlarda bulunmuş. Ben arkadaşı bizzat arena'ya davet ettiğimde de 'bir kez attığımla bir daha atmam' gibi cevapla geldi. Arkadaşın karakteri ortada olduğundan ekte attığım link haricinde cevap vermeyeceğim. Fakat konuyla ilgilenen forum yetkililerinin de tarafımıza biraz daha objektif olarak yaklaşım sağlamalarını rica ederim.

veraliosa

Forum Admin
Yetkili
Forum Admin
Discord
Öncelikle tekrardan hoş geldiniz.

Siz yokken kurallarda birtakım eklemeler/değişiklikler yaptık. Okumanız gereken kısmı link olarak bırakıyorum:

Okumaya üşendiyseniz, bahsettiğiniz durumu ilgilendiren kısmın ekran görüntüsü:

238

Keyifli forumlar. 🤓 👍

ShackRoN53

Tigris
Oyuncu
Discord
Öncelikle tekrardan hoş geldiniz.

Siz yokken kurallarda birtakım eklemeler/değişiklikler yaptık. Okumanız gereken kısmı link olarak bırakıyorum:

Okumaya üşendiyseniz, bahsettiğiniz durumu ilgilendiren kısmın ekran görüntüsü:

Keyifli forumlar. 🤓 👍
Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler. Yine çok faydalısınız 👍

Dorcha

Lanetli Kurt
Oyuncu
Hmm demek ShackRoN53 5-3 IRoney
"Benim suramı kimse kesemez" sözlerini hatırlar gibiyim.. Biz işimize yalan dolan hile hurda katmadığımız için bu ekran görüntüsü kaldırıldı. Şimdi kaldırabilen kaldırsın, kaldırtabilen kaldırtsın bakalım.
Thanos bu görüntünün hemen ardına Thanos 5-1 IRoney görüntüsünü atsak ne olur acaba bir fikrin var mı? Acaba susar mı? Benim suramı kimse kesemez demekten vazgeçer mi?

Bayfelix00

Lykos
Oyuncu
Hmm demek ShackRoN53 5-3 IRoney
"Benim suramı kimse kesemez" sözlerini hatırlar gibiyim.. Biz işimize yalan dolan hile hurda katmadığımız için bu ekran görüntüsü kaldırıldı. Şimdi kaldırabilen kaldırsın, kaldırtabilen kaldırtsın bakalım.
Thanos bu görüntünün hemen ardına Thanos 5-1 IRoney görüntüsünü atsak ne olur acaba bir fikrin var mı? Acaba susar mı? Benim suramı kimse kesemez demekten vazgeçer mi?
elinkiyle övünme benden birşeyler öğrendin diye ümidim vardı gene olmadın sen...

Dorcha

Lanetli Kurt
Oyuncu
elinkiyle övünme benden birşeyler öğrendin diye ümidim vardı gene olmadın sen...
Kendi kendine tüm loncanı kestim diye boş yaparken bir şey yok biz loncamızdan birisinin düellosuna yorum atınca elinkiyle övünme.. Yok öyle dava aslanım benim adamı böyle kepaze ederler işte. Hem 5-3 hem 5-1 kesildin işte shackronla 5-3 kesmemizin sebebi 53 olmasıydı senin 3 el alabildiğinden değil. Thanos ile 5-1 oldu orada aldığın 1 sayıda göz hakkı için verilmiş bir sayı yine senden değil. Şimdi sus hadi benim suramı kimse kesemez naraları atmaya devam et. Bundan sonra yazacağın hiç bir şeye cevap vermeyeceğimi bil. ÇATLA

Son düzenleme:

Bayfelix00

Lykos
Oyuncu
Kendi kendine tüm loncanı kestim diye boş yaparken bir şey yok biz loncamızdan birisinin düellosuna yorum atınca elinkiyle övünme.. Yok öyle dava aslanım benim adamı böyle kepaze ederler işte. Hem 5-3 hem 5-1 kesildin işte shackronla 5-3 kesmemizin sebebi 53 olmasıydı senin 3 el alabildiğinden değil. Thanos ile 5-1 oldu orada aldığın 1 sayıda göz hakkı için verilmiş bir sayı yine senden değil. Şimdi sus hadi benim suramı kimse kesemez naraları atmaya devam et. Bundan sonra yazacağın hiç bir şeye cevap vermeyeceğimi bil. ÇATLA
Ne dert olmuşum sana beni görünce elin ayağın titriyor beni kendine idol almanı anlıyorum şimdi...

Dorcha

Lanetli Kurt
Oyuncu
İdol alınacak bir başarın olsa keşke alsam ne sen ne ekibin ne başkası benimle attığınız tek 1 vsyi kazanamadınız elle tutulur bir başarınız yok safi kalabalık ve boş yapıyorsunuz kendinizi öne çıkarmaya çalışıyorsunuz. Benim üzerimden yaptığın primin haddi hesabı yok ondan sonra böyle boş şeyler yazıyorsun cevap vermeyeceğim diyorum illa cevap ver beni aşağıla diyorsun. Bir şeyler söylemeden önce bir dayanağın olması lazım. Benim seni idol olarak gördüğümü iddia ediyorsun peki bunu neye dayanarak söylüyorsun? Tüm loncanı savaşçı-ninja vslerinde kestim 50 defa seni çağırdım benimle vs atmadın sonra benim suramı kimse kesemez sura getir karşıma dedin ben de suradan anlamam dememe rağmen sonuç yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi oldu. (5-3 kestim) Hem deimos hem kordelya sunucusunda sadece sen veya ekibindeki kolsuzlar değil gerçekten iyi oynayan oyuncularda dahil hiç kimseye savaşçı ve ninja sınıfında vs kaybetmedim pardon ama seni neden idol alayım? Kendim yeterince iyi bir player değil miyim sence? Şahsım hiç vs kaybetmemiş bir oyuncuyken 1 konuda 2 tane kaybettiği vs konuşulan birisini neden idol olarak göreyim? Bu arada sen buralarda ağlarken ben yeni server kordelyada kral tagımı aldım tag görmek istersen kordelyada çölde olurum genelde uzaktan çarımı izleyebilirsin izin veriyorum. Ve yineliyorum bu dakikadan sonra bu konu veya forumda herhangi bir konuda şahsıma küfür dahi etmiş olsan dönüp cevap vermeyeceğim. Kendi kendine çatlamaya devam edebilirsin.

Son düzenleme:

Bayfelix00

Lykos
Oyuncu
Bu kadar yazıyı okumak saçma gene zırvalamışsın Tokadımızı her zaman yemeğe mahkumsun Şlapp
Tag almış 3 kişinin katıldığı turnuvada tag aldın başarılı mı sandın kendini yok yok senden olmaycak bunu ben bile halledemedim ....

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)