• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Providence Rekoru Üzerinden 32 Gün Geçti !! (1 kişi bakıyor)

KirazliKek

:)
Oyuncu
Discord
Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere tam 32 gün önce Eskinesil - Providence Loncası arasında savaş gerçekleşti. 1 Saatlik kıran kırana geçen bu savaşda ne yazıkki Providence loncası 7-0 mağlup olarak sahadan ayrılmak zorunda kaldı ve Krallığı kendi elleriyle Eskinesile Takdim etti. Lakin bu savaş ilklerin savaşıydı bu savaş pidge lonca savaşları tarihinde bir ilke imza atılacak olan savaştı ! Providence loncası kimsenin kıramadığı o rekoru kırdı ve savaşdan mağlup ayrılsada akıllardan silinmeyecek bir tarihi ana bizi tanık etti . Peki Neydi Bu Rekor ?

#Pidge Lonca savaşları Turnuvaları Tarihinde Bir lonca ilk defa sayı alamadan bir savaşı tamamlamış oldu.

Bizlere keyif anlar yaşatan 2 loncayada teşekkürlerimi sunuyorum ve tabii ki bu lonca turnuvasını gerçekleştirerek swmizin yeniden Canlanmasını sağlayan Shorty ve ekibinede.

Providence Loncasından Juens ( Gökhan ) ile konuşarak diğer savaşa daha iyi hazırlanacakları bilgisinide almış bulunmaktayım , umarım diğer savaşda ilk sayılarını alırlar ve Eskinesil loncasıyla güzel bir savaşa imza atarlar.

Bu Tür savaşlar Swmizin canlanması açısından önemlidir , Oyuniçi rekabetlerin artmasına vesile olur umarım.

Diğer Savaşda Providence Sayı alabilecek mi ? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Bu savaşlar İnşAllah bizlere daha çok rekorlar görmeyi nasip eder Umarım.

Herkese iyi oyunlar !!!!

Son düzenleme:

Seffah

Alfa Kurt
Oyuncu
Discord
Arkadaşlar yalan haber. Starbucks loncası daha önce 2 defa 0'a karşı yenmiştir. Lütfen konuyu düzeltin

KirazliKek

Oyuncu
Discord
Son düzenleme:

Tranquillo

Nemere
Oyuncu
Onursal Üye
Pidge turnuvasının kaç kaç sonuçlandığını zaten biliyoruz bunu tekrar konu açarak belirtmen biraz saçma olmuş. Rakibe skor alamamış diyorsunuzda sizde 7 skor almışsınız hani görende sanacak 50-70 skor fark atmış gibi biraz özgüvenli açmışsın konuyu. :D Yanlış anlaşılmasın kendi görüşümdür.

KirazliKek

Oyuncu
Discord
Pidge turnuvasının kaç kaç sonuçlandığını zaten biliyoruz bunu tekrar konu açarak belirtmen biraz saçma olmuş. Rakibe skor alamamış diyorsunuzda sizde 7 skor almışsınız hani görende sanacak 50-70 skor fark atmış gibi biraz özgüvenli açmışsın konuyu. :D Yanlış anlaşılmasın kendi görüşümdür.
Rekorlar unutulamaz !!! 7 Skor çıkmasının sebebi 1 saatte 1 2 kişinin ölmesi olabilir , savunma var herkesde sadece kimse yatmıyor :D savaşda yoktum ben

iLLaGaLL

Yasa Dışı
Oyuncu
Discord
iyide burası keith değil ki 20 k çözme atıp adamları hemen keselim lütfen pidgede oynamayıp kendi görüşümdür diye yorum yapmayınız saygılar.

Tranquillo

Nemere
Oyuncu
Onursal Üye
iyide burası keith değil ki 20 k çözme atıp adamları hemen keselim lütfen pidgede oynamayıp kendi görüşümdür diye yorum yapmayınız saygılar.
Şu konunun içeriğini, açılma amacını görmek veya anlamak için pidge oynamaya gerek yok. İstediğim konuya yorum yaparım. Saygılar.

iLLaGaLL

Yasa Dışı
Oyuncu
Discord
Şu konunun içeriğini, açılma amacını görmek veya anlamak için pidge oynamaya gerek yok. İstediğim konuya yorum yaparım. Saygılar.
demişsin ya sanki 50 60 farkla kazanmışsın bende diyorum ki burası keith değil ki 20 k çözme atıp tek çarı tek çar ile kesersin o yüzden 7 sayı bile fazla yani. istediğin konyada istediğini yaz tabi ama düşünerek yaz.

KirazliKek

Oyuncu
Discord
demişsin ya sanki 50 60 farkla kazanmışsın bende diyorum ki burası keith değil ki 20 k çözme atıp tek çarı tek çar ile kesersin o yüzden 7 sayı bile fazla yani. istediğin konyada istediğini yaz tabi ama düşünerek yaz.
Doğru söze ne denir

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)