KAZUHIKO JAPAN

BYGURSEL58

Lusifer
Oyuncu
Nick
BYGURSEL58
Lonca
Payidar
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Joker eskiden çok eskiden daha es setler cirit atarken güçlü bir suraydı çok vslerimiz olmuştur kendisiyle kimini ben almışımdır kimini o eminim ki savaşçısıda güçlüdür ona sözüm yok ama ne yalan söyliyim bu kadar boş yapmıyordu önceleri... Hiç bişey olmadıysa bile bir şeyler olmuş bu çocuğa... :D
Joker değilde JokeRz di nicki. Mmomt2 Merkür de oynuyordu. Harbiden tuhaf biraz 😂

Alkışlarla Yaşıyorum

Peki Zeki Müren'de bizi görecek mi?
Oyuncu
Nick
SultaniYegah
Sınıf
Ninja
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Önceden boyle degıldı bu ıyı tanırım yakın arkadasımdırda. Esas tuhaf olan bana cevap vermiyor bir turlu 😂
İşte diyorum ya hiç bişey olmadıysa bile kesinlikle bir şeyler olmuş bu çocuğa :D Misal,ben CuneyTArkn ne kovalardım seni çölde bea :p eskilerin hepsi bilir aramız kötü olsa da olmasa da burada denk geldiklerimize eski günlerdeki oyun zevkinin hatırına selamlaşırız hepsiyle senle bile konuşur olduk,çarımı soyan kralwedatla telefonlarımızı aldık ahbap olduk,bi bu geldi cinslik yapıyor şimdi :D :D Yapacak bişi yok sonuçta o bizim kralımız padişahımız sv mizin kral savaşçısı bana üjyüs bejyüs ka vurmuş adam tabii ki muhatap olmucak bizle biz kim köpek xD

BYGURSEL58

Lusifer
Oyuncu
Nick
BYGURSEL58
Lonca
Payidar
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
İşte diyorum ya hiç bişey olmadıysa bile kesinlikle bir şeyler olmuş bu çocuğa :D Misal,ben CuneyTArkn ne kovalardım seni çölde bea :p eskilerin hepsi bilir aramız kötü olsa da olmasa da burada denk geldiklerimize eski günlerdeki oyun zevkinin hatırına selamlaşırız hepsiyle senle bile konuşur olduk,çarımı soyan kralwedatla telefonlarımızı aldık ahbap olduk,bi bu geldi cinslik yapıyor şimdi :D :D Yapacak bişi yok sonuçta o bizim kralımız padişahımız sv mizin kral savaşçısı bana üjyüs bejyüs ka vurmuş adam tabii ki muhatap olmucak bizle biz kim köpek xD
En başından desene ben CuneyTArkn diye. Bende çıkaramadım senın hesabı. O Merkür zamanındaki dusmanlıklar sımdıkı gıbı degıldı. Lafla degıl depo arka kule onu ve çöl ortada kılıclar konusuyordu. Sımdi işler değişmiş 😂

Alkışlarla Yaşıyorum

Peki Zeki Müren'de bizi görecek mi?
Oyuncu
Nick
SultaniYegah
Sınıf
Ninja
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
En başından desene ben CuneyTArkn diye. Bende çıkaramadım senın hesabı. O Merkür zamanındaki dusmanlıklar sımdıkı gıbı degıldı. Lafla degıl depo arka kule onu ve çöl ortada kılıclar konusuyordu. Sımdi işler değişmiş 😂
Aynen öyle eskiden arkadaşlarımıza set verirken para verirken hiç olmazsa telefon kaydı almazdık yahu kavgamızın bile bir şerefi vardı izzeti vardı :D Çok haklı konuştun vallahi :D 👍

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)