60. Haftanın Konuğu: KILLSHOT (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shorty

Admin
Yetkili
Admin
1. Kısaca kendinizden bahseder misiniz?
KILLSHOT:
Öncelikle selam, adım Okan 22 yaşındayım Dedeağaç Yunanistan'da doğdum. Ben küçükken ailem İstanbul'a göçmüş, Yunan göçmeni sayılırım.

2. Nickinizin anlamını öğrenebilir miyiz?
KILLSHOT:
Sıkı bir Eminem hayranıyım, gerçekleştirmek istediğim hayallerimden biri de Eminem'in konserine gitmek, nickim de Eminem'in bir şarkısının ismi aslında.

3. Metin2'de keşke yapsaydım veya yapmasaydım dediğiniz bir olay oldu mu?
KILLSHOT:
Acısıyla tatlısıyla yıllarım geçti Metin2'de, 14-15 yaşındayken kuzenimle aram bozulmuştu Metin2 hesabımı soydu diye, halbuki o değilmiş soyan, hoş o soyanı hala bulduğum söylenemez. Üstünden kaç yıl geçmesine rağmen kuzenime karşı kullandığım kelimeleri hatırlıyorum hala, gurur kırıcı laflar etmiştim...

4. Hobilerinizi öğrenebilir miyiz?
KILLSHOT: 3 yıldır spor yapıyorum, spor ile geç tanıştığım ama hayatımın büyük bölümünde yer edinmiş durumda, en büyük hobim diyebilirim, onun haricinde film-dizi izlemeyi çok severim, (tabii ki yabancı diziler)

5. En sevdiğiniz film ve kitap nedir?
KILLSHOT: En sevdiğim kitap John Hart'ın "Deja Vu" adlı kitabı, 3-4 kere okumuşumdur tavsiye ederim, çok fazla film izlerim, ama kısa tutmak gerekirse Marvel filmleri en gözde filmlerimdir.

6. Elym2 ile tanışmanızı anlatır mısınız?
KILLSHOT: ElyMt2'yi MmoMt2 iken tanıdım ben, abimle ortak bir aktivite arıyorduk, ikimizin de tek ortak noktası Metin2'ydi, çevremizin tavsiyesiyle MmoMt2'ye başladık, güzel zamanlardı.

7. Hangi takımlısınız?
KILLSHOT:
2011 yılında Beşiktaş'ın Çarşı adlı taraftar grubu Van Depremi'nin ardından Van'daki kazazedeler için atkılarını,formalarını sahaya atmışlardı. O hareket beni çok duygulandırdı o günden beri Beşiktaşlıyım, ondan öncesinde takım tutmuyordum, iyi ki de Beşiktaşlıyım.

8. Oyuna ayırdığınız zaman gerçek yaşantınızda sıkıntı yaratıyor mu?
KILLSHOT: 3-4 ay öncesine kadar yaratıyordu evet, o zamanlar yönetiminde yer aldığım bir sunucu vardı, günlük hayatımı hatta okul hayatımı dahi etkiliyordu o sunucu.

9. Oyunda yaşadığınız ilginç ve unutamadığınız bir anınız var mı? Varsa bizimle paylaşır mısınız?
KILLSHOT: Az önce bahsettiğim serverde iki savaşçı evlenmişti, beni nikah memurları olarak çağırdılar, garip bir teklifti fakat yine de kıramadım. Tam bir nikah memuru ciddiyetiyle nikahlarını kıymıştım...

10. Hayatınızda veya oyunda olmazsa olmaz dediğiniz şeyler var mıdır?
KILLSHOT: Çoğu şey olmadan idare edebilirim, ama müzik olmadan asla. Bazı insanlar sessiz ortamda konsantre olur ama ben sevdiğim müzik arkada çalarken konsantre oluyorum, kulaklığımı takıp kendimi o andan soyutlarım, o an sadece ben, düşüncelerim ve arkada çalan şarkım olur benim için.

11. Ne tarz müzik dinlersiniz?
KILLSHOT: Rock ve rapi yani toparlayacak olursak eğer agresif şarkıları severim.

12. Gelecek ile ilgili planlarınız neler?
KILLSHOT: Şuanda İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde son sınıf okuyorum, ilk önceliğim 4 senede üniversiteyi bitirmek. :) Sonrasında hedefim üniversitede kalıp akademisyen olmak, olmazsa da bir lise veya ilkokulda İngilizce öğretmeni olmayı isterim, çocukları çok severim, kolay anlaşabileceğimi düşünüyorum.

13. Buradan Elym2 oyuncularına bir şey söylemek ister misiniz?
KILLSHOT: Her şeyden önce bunun bir oyun olduğunu ve ilk kuralın eğlenmek olduğunu hatırlamalarını istiyorum. Bir oyun için insanlar birbirlerine küfürler savurup kalpler kırıyorlar, düşman biriktirmeyin güzel anılar biriktirin.

14. Haftanın Konuğu Etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
KILLSHOT: Hoş bir etkinlik, her hafta seçilen biri hakkında yeni bir şeyler öğrenmemizi sağlıyor, belki de bana karşı ön yargıları olan vardı ve bu meseleyle bunları aşmış oldum, bilemeyiz. :) O yönden faydalı bir etkinlik bence.

15. Daha önce oynadığınız veya şuan oynadığınız başka bir pvp server ile Elym2'i karşılaştırıp düşüncelerinizi paylaşır mısınız?
KILLSHOT: İsim verip de bir sunucuyu karalamak yakışık almaz açıkçası. ElyMt2'yi diğer sunuculardan ayıran özelliği işlerini profesyonelce yapmaları ve güvenilir olmaları. Herkes gider ElyMt2 kalır mesajı veriyor adeta çevresine.

Okan'a ( KILLSHOT ) verdiği cevaplar için Elym2 Yönetimi olarak teşekkür ederiz. Konu Perşembe gününe kadar açık kalacaktır, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Sorularınıza haftanın konuğu cevap verme zorunluluğunda değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)