Bilgi Yeni içerikler ve düzeltme önerileri

Shorty

Razadör
Yetkili
Nick
Shorty
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Sevgili Elym2 Oyuncuları

Bu sabah Discord da çeşitli oyuncu önerilerinin olduğu güzel bir sohbet gerçekleştirdik, 2020 yılı içerisinde güncelleme planımız önceki yıllara göre radikal oynanış değişikliği yerine daha çok kozmetik içeriklerin bulunduğu güncellemeler olacaktır.

Bu konu altından oyunda düzeltilmesini istediğiniz oynanış hatalarını (Örneğin binek üzerindeyken PVP dinamiğine aykırı olduğunu düşündüğümüz karakterlerin sürüklenmesi) veya oynanışı daha zevkli hale getirecek kozmetik içerikler (Örneğin beceri renklendirme) hakkında önerilerde bulunabilirsiniz.

Konu altından yaptığınız öneriler topluluk tarafından tartışmaya açık olacaktır bu nedenle önerileriniz topluluğumuz tarafından beğenilmez ise yapılacak olan eleştirilere lütfen gönül koymayın.

Elym2 Takımı olarak her zaman önceliğimiz sizlerin daha iyi ve zevk aldığı bir oyun ortamı oluşturmaktır her zaman herkesi memnun etmek dünyanın hiç bir yerinde hiç bir kuruluş tarafından başarılamamış bir olgudur belki bu konu aracılığı ile bunu biz başarabiliriz?

Konu içerisinde öneriler dışında gerçekleştirilen yazışmalara izin verilmeyecektir haydi hep beraber güzel bir oyun yapalım? desteğinizi bekliyoruz.

9 Haziran 2020 Güncellemeleri
  • Kerberos, Lav Cehennemi Kelleri, Beyaz Tavşan, Ay Tavşanı, Barnie Binekleri ve Astrabell Peti Nesne Markete Eklendi. (#199837)
  • Beran-Setaou dan elde edilen Kostüm Efsunla ve Kostüm dönüştür nesnelerinin elde edilme oranı %3 den %10 na yükseiltidi. (#199823)
  • Güçlendirme ve Misilleme sandıklarından Lycan Kitapları kaldırıldı. (#199825)

Kaan Taşkın

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
Lambros
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Metin2 de olan tüm eşyalar siteye eklenebilir, bazı insanlar düşük level hesaplarda oynuyor

Hafif adım skilinim efekti vardı özellik veriyor mu vermiyor mu bilmiyorum gelebilir

Parlamalar için renk sayısı arttırılabilir

Discord sunucusu ilk açıldığında verilen binekler nesne markete eklenebilir (spekteral , nokturn , beyaz tavşan , ay tavşanı , maviş barry , dahası da gelebilir)

Kerem

Scrofa
Dergi Editörü
Oyuncu
Nick
LifeTheLive
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
* Ninja okçu karakterin tekrarlanan atış isimli becerisi kullandıktan ve hasar verdikten sonra 3 saniyeye yakın bir animasyonu var. Orijinali bu şekilde ancak becerinin animasyonu bitmeden dansa basılıp başka bir beceri vurulabiliyor. Bunun için zehirli ok gibi anlık hasar veren ve beceri animasyonunun gerçekleştiği bir animasyon eklenebilir

* Pet gizleme özelliği çok başarılı bir uygulama ancak kendi karakterimizin petlerini görebilsek fena olmaz. Toplu savaşlarda oyuncunun koordinasyonunu arttırabileceği düşüncesindeyim

mahsum72

ISYANKAR
Oyuncu
Nick
ISYANKAR
Lonca
WEFALITuRK
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Mesela ben lycan oyuna gelmesi için tavsiye etmiyorum bide soyle bi onerimizde banlı hesaplarla ilgili bi çalişma varmı yada soyle bişeyde yapablirsiniz bi kişi bug yaptıysa hesap kapatıldı ona göre hesap acma tüm itemleri silip veya kafanıza göre item silip hesap acma gibi bişey yapmanızı tavsiye ederim buna bazı arkadaslar oyuna dönme gibi olabilir taktir sizin artık

Blackea

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
JoKeRz
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
1- Petlerinde üzerinde lonca isimleri yazsın.(çünkü aynı isimde pet olabiliyor)
2-Çölde afk çarlar ile rank kasıyorlar.Metini kesen bayrağa gitmesi adil değil. Metine damage vuranlara +250 rank verilebilir.

Benedictus

Alfa Kurt
Oyuncu
Nick
Benedictus
Lonca
Lethe
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Mavi Ejderhadaki Düşen Kostüm Efsunla Dönüştür Oranlarının Artmasını İstiyoruz Çoğu Kişi Kostüm Sıkıntısı Yaşıyor Bı Göz Atılırsa İyi Olur

Tranquillo

Yıldızlar Bile Kayar
Oyuncu
Nick
Ragnar
Lonca
MAZI
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Güçlendirme ve misilleme kitaplarından lycan skilleri çıkıyor, bunların kaldırılması gerekiyor.

Shorty

Razadör
Yetkili
Nick
Shorty
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Mesela ben lycan oyuna gelmesi için tavsiye etmiyorum bide soyle bi onerimizde banlı hesaplarla ilgili bi çalişma varmı yada soyle bişeyde yapablirsiniz bi kişi bug yaptıysa hesap kapatıldı ona göre hesap acma tüm itemleri silip veya kafanıza göre item silip hesap acma gibi bişey yapmanızı tavsiye ederim buna bazı arkadaslar oyuna dönme gibi olabilir taktir sizin artık
Lycan şuan için gündem de olan bir karakter değil Elym2 için bunun kararı çok kötü sonuçlar doğurabilir.

Bug olarak nitlendirilmiş ve kapatılmış olan hesapların geri açılması mevcut şartlarda pek mumkun değil böyle bir şeyin yapılması Oyun Ekonomisine ciddi zararlar verecektir.

Kaan Taşkın

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
Lambros
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Pet yansıtması da eklenebilir sitede olan; mavi ejderha yumurtası , kırmızı ejderha yumurtası , azrailcik yumurtası gibi petlerin oyunda pek 130 leveli yok , insanlar sadece petlerini iyi oran ve kitap basılı diye kullanıyor yansıtma özelliği gelirse güzel bi görüntü çıkabilir ortaya

Shorty

Razadör
Yetkili
Nick
Shorty
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
1- Petlerinde üzerinde lonca isimleri yazsın.(çünkü aynı isimde pet olabiliyor)
2-Çölde afk çarlar ile rank kasıyorlar.Metini kesen bayrağa gitmesi adil değil. Metine damage vuranlara +250 rank verilebilir.
1- Petlerin üzerine oyuncu nicki eklenmesi daha mantıklı olabilir.
2- İmparatorluk Kayasının Ronark sistemiyle aynı olması için bir çalışmamız var metin taşına vuruş gerçekleştirilen en yüksek x adet oyuncuya bu ödülü verebiliriz güzel bir öneri.

Afrodit

Mustafa Kemal Atatürk
Wiki Gönüllüsü
Oyuncu
Nick
Afrodit
Lonca
Pressive
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
  • 2 sene ve daha fazla süredir oyunda aktif olarak oynayamayan oyuncuların nickleri boşluğa düşürülebilir.(Böylelikle; herkes istediği nicklerle oynayabilir.)
  • Savaş esnasında bir oyuncuyu öldüren oyuncunun üstünde çok büyük görünmeyecek şekilde küçük bir figür olarak kılıç simgesi çıkabilir. (Özellikle vs lerde hoş bi görünüm yaratabilir.)
  • 2.pet olarak kullandığımız petler için bir parşömen eklenebilir. (Böylelikle herkes petinin nasıl görünmesini istiyorsa o şekile çevirebilir.)
  • Kostüm efsunlamanın ejderhadan % düşme oranının artırılması iyi olabilir.
  • Silahlarımızın evrimlerini kendimiz renklendirsek daha iyi olabilir. ( Sadece 5. Evrim yazabilir. Böylelikle; Silahlarımızın renklerini kendimiz isteğimiz doğrultusundaki renk ile kullanmış oluruz.)

mahsum72

ISYANKAR
Oyuncu
Nick
ISYANKAR
Lonca
WEFALITuRK
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Lycan şuan için gündem de olan bir karakter değil Elym2 için bunun kararı çok kötü sonuçlar doğurabilir.

Bug olarak nitlendirilmiş ve kapatılmış olan hesapların geri açılması mevcut şartlarda pek mumkun değil böyle bir şeyin yapılması Oyun Ekonomisine ciddi zararlar verecektir.
peki sizin işiniz bu konu fikrimi soyledim tskler

Shorty

Razadör
Yetkili
Nick
Shorty
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Discord da gerçekleştirdiğimiz sohbetin aynı havada burada da devam etmesi beni şuan çok mutlu etti önerilerinizi hızlı bir şekilde aktif edeceğim bu hafta turnuva telaşını atlattıktan sonra bolca güncelleme için vaktimiz olacak herkese desteği için teşekkür ederim.

Scream

Alfa Kurt
Oyuncu
Nick
Scream
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Oyunda savaşandan çok farmcıda var oyuna daha yeni boss lar veye etkinlikler gele bilir örneğin imparatorluk kayasında sadece kırmızı ejder buz cadısı vb şeyler çıkıyor bunlar değişe bilir veye aynı olup gücünü artırıp daha iyi şeyler çıka bilir sadece +4taş ve kırmızı ejderha taşı çıkıyor

BloodyShaWeR

Olacak gibi değildi, olmadı da zaten..
Oyuncu
Nick
BloodyShaWeR
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Pet yansıtması da eklenebilir sitede olan ( Mavi ejderha yumurtası, Kırmızı ejderha yumurtası (meley) , azrailcik ) gibi petlerin oyunda pek 130 leveli yok , insanlar sadece petlerini iyi oran ve kitap basılı diye kullanıyor yansıtma özelliği gelirse güzel bi görüntü çıkabilir ortaya
Bazı x ,y ,z serverlerinde binek yansıtması da mevcut buda eklenebilir aslında 🙂

Kaan Taşkın

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
Lambros
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Boss takip sistemi gelebilir, hangi boss'un ne zaman çıkacağı gibi , hem boss kesenler için kolay erişim olur diye düşünüyorum. Boss kapısına , general odalarına ışınlanma , catacomb önüne ışınlanabilecek bir sistem de gelirse insanlar daha kolay boss farmı ve takibini yapabilirler ( Bossların direkt yanına ışınlanılabilen )

Lonca isim izi parşomeni , karakter değişikliği gibi lonca için de isim izi yapılabilir. Lonca kasma , yanlışlıkla kapatma gibi durumlar olduğunda önüne geçilebilir.

Asmian

Kurt
Oyuncu
Nick
Asmian
Lonca
TEKSAS
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Discord ödül binekleri nesne markete eklenebilir, gece kanatları ticarete açılabilir, şaman oturuşlarıyla ilgili yapılabiliyorsa bir iyileştirme yapılmalı (martı kanadı gibi oturuşları var) . Nesne markete farklı binek,pet eklenebilir.Örneğin : kerberos,astrabell ,buz cehennem kertenkelesi,tavuskuşu, toplu deve petleri gibi. Tılsımların etkisiyle ilgili bir zayıflık var sanırım. Toprak element tılsımı toprak canavarlarında bir etki göstermiyor mesela.
Nirvana ve samsara ejderhalarının üzerinde yürüme komutu girdiğimizde yatar vaziyette gidiliyor. Binekle ışınlandığımızda çarlar yerde yatıyormuş gibi gözüküyor bunlar içinde bir düzeltme yapılabilir.

Kaan Taşkın

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
Lambros
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Ejderha burnu , Guatama , Yıldırım , Nefrit gibi maplarda olan bossların içerisine eşya eklenilebilir. Veya yeni silah eklenirse bu silahların dönüşüm itemleri eklenebilir

Afrodit

Mustafa Kemal Atatürk
Wiki Gönüllüsü
Oyuncu
Nick
Afrodit
Lonca
Pressive
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
  • Yang düşme oranı eskisine dönse iyi olabilir.
  • Kullandığımız silah fişlerinin süresini uzatabiliriz. ( Nesne markete belli miktar bi kristal ile)

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)