Pressive vs Yakamoz (Turnuva Savaşı)

Leo

Razadör
Oyuncu
Nick
Leo
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith

Başta kendi loncamız olmak üzere savaşa katılan tüm loncaları tebrik ediyoruz. Yaptığımız 3 turnuva savaşının 2 sini kazandık, final savaşını kaybettik fakat bizim için gerek hazırlık aşaması gerek savaş aşaması çok keyif vericiydi. Turnuvaya katılamayıp veya çekilip bize sallayan loncalar ile de savaşmayı dilerdik. Ekibimize ve destek olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Afrodit

Mustafa Kemal Atatürk
Wiki Gönüllüsü
Oyuncu
Nick
Afrodit
Lonca
Pressive
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Öncelikle başta Leo ve Despina başta olmak üzere Pressive Ailesi'ni tebrik ediyorum.
Savaştan önce Yakamoz loncası asıcaz, kesicez, biçicez gibi cümleler kullanmakla kalmamış bundan öncesinde defalarca lonca vs çekip sadece bu lafta kalmıştır.

B
u oyunun sadece savaş oyunu olduğunu hatırlatmak isterim. Kazanamakta var kaybetmekte.
Turnuvaya katılmaya cesareti olmayıp sadece boş beleş bağırma kanalını meşgul eden kişiler de keşke biraz cesaret edip turnuvaya katılım gösterebilselerdi.
3 Savaşa katıldık ve bunun 2 sini kazandık. TEKSAS loncasını tebrik ediyorum. İSTİKLAL loncası da boss setlerle mi kesiceksiniz diye bomboş laf göstergesi yapıyorlardı TEKSAS loncasına karşı. Evet boss setlerle girdiler ve slot kestiler ;)
Burdan birkaç bir şey söylemek istiyorum 😁

YAKAMOZ Lideri Aci sen bu toplara hiç girme Tiktok'tan başkasının fotolarını benim diye yutturan Marieta ile sessizce kendi halinizde köşenizde durun :) Artık bütün yatırımı neye yaptıysan potu bile takasla alıcaksın 🤣🤣🤣
KISACASI KENDİ PİSLİĞİNİZDE BOĞULUN😘

Pinkie

My Little Pony
Oyuncu
Nick
Swiftie
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Miela PPsine 5 saniye bakınca fotonuzu kolajlıyorsunuz
Bu arada kaç kere öldün ya sayamadım ?

@Aci Fake fotolarla kolaj yapmayı çok seversin sen yazık bunuda kandırmış marieta :D

Afrodit

Mustafa Kemal Atatürk
Wiki Gönüllüsü
Oyuncu
Nick
Afrodit
Lonca
Pressive
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Miela PPsine 5 saniye bakınca fotonuzu kolajlıyorsunuz
Bu arada kaç kere öldün ya sayamadım ?

@Aci Fake fotolarla kolaj yapmayı çok seversin sen yazık bunuda kandırmış marieta :D
Profiline baktım tiktok çekiyoruz :rolleyes:

Despina

🌓
Oyuncu
Nick
Despina
Lonca
Pressive
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Loncamızın eline sağlık,hem hazırlanırken hem savaşırken çok eğlendik.😊 Bu süreçte manevi desteğini esirgemeyen can dostlarımız sizlere de çok teşekkür ederiz.

Scream

Alfa Kurt
Oyuncu
Nick
Scream
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Tebrikler elinize sağlık Pressive

Targaryen

Teacher
Oyuncu
Nick
Targaryen
Lonca
Pressive
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith

Başta kendi loncamız olmak üzere savaşa katılan tüm loncaları tebrik ediyoruz. Yaptığımız 3 turnuva savaşının 2 sini kazandık, final savaşını kaybettik fakat bizim için gerek hazırlık aşaması gerek savaş aşaması çok keyif vericiydi. Turnuvaya katılamayıp veya çekilip bize sallayan loncalar ile de savaşmayı dilerdik. Ekibimize ve destek olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Öncelikle 1 aylık emeğin yadsınamaz kardeşim eline koluna sağlık. Savaşı kazanan arkadaşlarımız birazcık nezaketli olsalar kazandıktan sonra bizim düşündüğümüz gibi düşünüp nezaketen de olsa tebrik ederlerdi.. Veee Nisa ablam iyi ki varsınn bukettt, samet, kaan sizleri çok seviyorum hepinizin eline koluna sağlık.. :)

Ego

☪ ʏᴇᴍiɴ ᴇᴛᴛiᴋ, ᴀɴᴅıᴍıᴢ ᴅᴇʟi ᴋᴜʀᴛ! ☪
Wiki Gönüllüsü
Oyuncu
Nick
Ego
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Eforsuz zahmetsiz bir savaş olmuş elinize sağlık dostlar tebrikler 😃

Leo

Razadör
Oyuncu
Nick
Leo
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Öncelikle başta Leo ve Despina başta olmak üzere Pressive Ailesi'ni tebrik ediyorum.
Savaştan önce Yakamoz loncası asıcaz, kesicez, biçicez gibi cümleler kullanmakla kalmamış bundan öncesinde defalarca lonca vs çekip sadece bu lafta kalmıştır.

B
u oyunun sadece savaş oyunu olduğunu hatırlatmak isterim. Kazanamakta var kaybetmekte.
Turnuvaya katılmaya cesareti olmayıp sadece boş beleş bağırma kanalını meşgul eden kişiler de keşke biraz cesaret edip turnuvaya katılım gösterebilselerdi.
3 Savaşa katıldık ve bunun 2 sini kazandık. TEKSAS loncasını tebrik ediyorum. İSTİKLAL loncası da boss setlerle mi kesiceksiniz diye bomboş laf göstergesi yapıyorlardı TEKSAS loncasına karşı. Evet boss setlerle girdiler ve slot kestiler ;)
Burdan birkaç bir şey söylemek istiyorum 😁

YAKAMOZ Lideri Aci sen bu toplara hiç girme Tiktok'tan başkasının fotolarını benim diye yutturan Marieta ile sessizce kendi halinizde köşenizde durun :) Artık bütün yatırımı neye yaptıysan potu bile takasla alıcaksın 🤣🤣🤣
KISACASI KENDİ PİSLİĞİNİZDE BOĞULUN😘
Tebrikler Pressivem 👑
Öncelikle Lonca Arkadaslarımın Eline Sağlık. Basta @Scream ve @Cirkin Olmak Üzere Manevi Destek Veren Dostlarımıza Çok Teşekkür Ederim.
Tebrikler Pressive'm 👑
Tebrikler elinize sağlık
Teşekkürler

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)