LÖSEV BAĞIŞ CHALLENGE

Evondres-MAZI

Lykos
Oyuncu
Nick
Evondres
Lonca
MAZI
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere 2 hafta önce düzenlenen fakat yaşanan teknik aksaklıklardan dolayı 1 hafta sonraya sarkan ve uzun zamandır Keith sunucusunda düzenlenmemiş olan para ödüllü turnuvanın kazananı biz olduk. İlk olarak turnuva sonrasında ivedilikle ödülümüzü gönderen Elym2 yönetimine loncam adına teşekkür ediyorum. Ayrıca tekrardan bu turnuvayı kazanmamızda emeği geçen tüm MAZI ailesine teşekkürü borç bilirim.

Turnuva öncesinde lonca yönetiminin aldığı bir kararı, turnuva sonrasında loncamızın üyelerine bildirdik ve güzel geri dönüşler aldık, herkes bizim söylediğimiz fikri onayladı. Herkese emeklerinin karşılığı olarak kazandıkları ödüller gönderildi. Turnuva öncesinde aldığımız karar doğrultusunda kazandığımız paranın bir kısmının lösemili çocuklara yardım eli uzatan LÖSEV'e bağışlanması uygun görülmüş ve tüm üyelerden gönüllerinden kopan miktar kadar yardım toplanmıştır. Böyle bir bağış kampanya konusunda bizi yalnız bırakmayan ve destek veren tüm MAZI ailesi üyelerine teşekkür ediyorum.

Buradan bütün Elym2 oyuncularına ve yöneticilerine bir mesajımız vardır. Oyunda her ne kadar dost, düşman loncalarda olsak; birbirimize karşı düşmanlık beslesek bile oyunu kapattığımızda hepimiz normal hayatımıza dönüş yapıyoruz ve insanlığımızı görüyoruz. Biz bu kampanyayı düşünerek ve uygulayarak ufak bir kıvılcım ateşledik. Oyunun köklü loncalarına ve oyun yöneticilerine sesleniyorum; biz buradan bir challenge başlattık. Yaptığınız bağışın miktarı önemsenmeksizin sizinde bu kampanyaya katılmanızı ve yardıma muhtaç insanlara destek eli uzatmanızı talep ediyoruz. Hiç değilse bizleri burada tutan bu oyunun bir sosyal kampanyada adının geçmesine vesile oluruz.

Buradan herkese sesleniyoruz biz üstümüze düşeni yaptık sıra sizde. @Shorty @karsiyakali @RexapHin @Leo @LIONN @EwiLDragoN @Adilovic @Kral500 @Aci @Despina @casterLy @Howl @Caledonensis @Plendruel ve forum hesaplarını bilmediğimiz diğer lonca liderleri !

Btu07

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
NightBlue
Lonca
MAZI
Sınıf
Şaman
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Bir aile olmak bunu gerektirir. Bu kampanyaya destekte bulunan tüm lonca üyelerimize teşekkür ediyorum. Umarım bizim başlattığımız bu ufak kıvılcım büyüyüp bir çok noktaya ulaşır ve gerçekten ihtiyacı olanlara yardım eli uzatır. 🥰🥰

Shorty

Razadör
Yetkili
Nick
Shorty
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere 2 hafta önce düzenlenen fakat yaşanan teknik aksaklıklardan dolayı 1 hafta sonraya sarkan ve uzun zamandır Keith sunucusunda düzenlenmemiş olan para ödüllü turnuvanın kazananı biz olduk. İlk olarak turnuva sonrasında ivedilikle ödülümüzü gönderen Elym2 yönetimine loncam adına teşekkür ediyorum. Ayrıca tekrardan bu turnuvayı kazanmamızda emeği geçen tüm MAZI ailesine teşekkürü borç bilirim.

Turnuva öncesinde lonca yönetiminin aldığı bir kararı, turnuva sonrasında loncamızın üyelerine bildirdik ve güzel geri dönüşler aldık, herkes bizim söylediğimiz fikri onayladı. Herkese emeklerinin karşılığı olarak kazandıkları ödüller gönderildi. Turnuva öncesinde aldığımız karar doğrultusunda kazandığımız paranın bir kısmının lösemili çocuklara yardım eli uzatan LÖSEV'e bağışlanması uygun görülmüş ve tüm üyelerden gönüllerinden kopan miktar kadar yardım toplanmıştır. Böyle bir bağış kampanya konusunda bizi yalnız bırakmayan ve destek veren tüm MAZI ailesi üyelerine teşekkür ediyorum.

Buradan bütün Elym2 oyuncularına ve yöneticilerine bir mesajımız vardır. Oyunda her ne kadar dost, düşman loncalarda olsak; birbirimize karşı düşmanlık beslesek bile oyunu kapattığımızda hepimiz normal hayatımıza dönüş yapıyoruz ve insanlığımızı görüyoruz. Biz bu kampanyayı düşünerek ve uygulayarak ufak bir kıvılcım ateşledik. Oyunun köklü loncalarına ve oyun yöneticilerine sesleniyorum; biz buradan bir challenge başlattık. Yaptığınız bağışın miktarı önemsenmeksizin sizinde bu kampanyaya katılmanızı ve yardıma muhtaç insanlara destek eli uzatmanızı talep ediyoruz. Hiç değilse bizleri burada tutan bu oyunun bir sosyal kampanyada adının geçmesine vesile oluruz.

Buradan herkese sesleniyoruz biz üstümüze düşeni yaptık sıra sizde. @Shorty @karsiyakali @RexapHin @Leo @LIONN @EwiLDragoN @Adilovic @Kral500 @Aci @Despina @casterLy @Howl @Caledonensis @Plendruel ve forum hesaplarını bilmediğimiz diğer lonca liderleri !

Güzel düşünce biz de yakın zamanda destekleyeceğiz.

Onarchkrad

Scrofa
Oyuncu
Nick
OnarchKrad
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Bu hayır işine destek vererek bizi şaşırtmayan mazi loncasındaki dostlarımıza teşekkür ediyorum. Bir tane bile çoçuğum yüzünü güldürebildiysek ne mutlu bize. Bu bağış planlamasıni turnuvadan önce kararını almıştık. Her turnuvaya işlerimden dolayı katılmama rağmen Bu bağış olayı beni özellelikle turnuvaya katılmaya zorladı. Bunu burda paylaşma sebebimiz ise bazen kendi hayatımızın içine kapanıp unuttuğumuz olaylar hakkında bir farkındalık yaratmak ve hatırlatma yapmaktır. Hayırlara vesile olması dileğiyle

casterLy

YatıkSekiz
Oyuncu
Nick
casterLy
Lonca
Reborn
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Çok güzel bir düşünce.
Bizde bu güzel davranışın bir parçası olmak için gerekli şeyleri yaparız.
Size ve bağış atan loncalara/oyunculara şimdiden teşekkür ederim.
İyi forumlar.

Ego

☪ ʏᴇᴍiɴ ᴇᴛᴛiᴋ, ᴀɴᴅıᴍıᴢ ᴅᴇʟi ᴋᴜʀᴛ! ☪
Wiki Gönüllüsü
Oyuncu
Nick
Ego
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Sanal ortamdan elde edilen bir miktar parayı real hayatta iyi işlerde kullanmak güzel bir davranış örneği. Düşünen ve destekleyenlere tebrikler...

MaxiViLLiuM

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
MaxiViLLiuM
Lonca
Mazi
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Mazi ailesi olarak katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum .Kendi çapımızda bir çocuğun tebessüm etmesine sebep olduysak ne mutlu bize.Loncamdaki bu güzel fikri düşünen güzel kalpli arkadaşlarıma,böyle güzel bir işe vesile oldukları için ayrıca teşekkür ederim.Umarım bu bağış, oyundaki rekabet ortamından uzaklaşıp biraz olsun insanlığımızı hatırlamamıza sebep olur .Şimdiden bağış yapacak tüm loncalara ve üyelerine teşekkür ederim ☺

DarkRhino

VEFALITURK
Oyuncu
Nick
DarkRhino
Lonca
VEFALITURK
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Oyunda ne kadar rekabet içerisinde olsak ta... bu güzel davranışınız ile gözümde yeriniz çok ayrı bir konuma geldi ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim.

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)