• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

İnceleniyor Sebepsiz ban (1 kişi bakıyor)

met52

Kurt
Oyuncu
Discord
bundan önce konu açmıştım ve admin Shorty ( Ceza alan karakterlerinizin nickleri ve oynadığınız sunucu ismini yazarmısınız. ) cevabına ilişkin:
KEİTH SERVERINDA karakter nicklerim:ARANDO,ARANDOO,NEAR,NEARR,MeLeY,PRINCESSS,OveRSiKinG,SAMURAYKAMİL,YARGIC2,PAZAR2, V.B GİDİYOR FAKAT HEPSİ AKLIMDA DEĞİL AMA KULLANICI ADLARINI BİLMEKTEYİM.BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ!!!!

Shorty

Admin
Yetkili
Admin
Discord
Merhaba

Oluşturduğunuz destek talebi linkini atarmısınız.

Merfenus87

Kurt
Oyuncu
keşke bizimlede birebir İlgilense Hiç kimse Mağdur olmazdı bende haksızlıga ugradım

met52

Kurt
Oyuncu
Discord
Kardeşim ban sebebini açıklayamıyorlar sebebi yol çünkü tahminim oyuna para vermedik harcama yapmadık diye ban yedik çünkü ellerinde sebep olsa ss olsa anınca cevap verirler 5 aydır mağdurum.

rougedırılsh

Kurt
Oyuncu
Discord
Kardeşim ban sebebini açıklayamıyorlar sebebi yol çünkü tahminim oyuna para vermedik harcama yapmadık diye ban yedik çünkü ellerinde sebep olsa ss olsa anınca cevap verirler 5 aydır mağdurum.
bırak gitsin ne uğraşıyorsun benim hesabım 5 yıldır kapalı ve hiçbir kanıtı yok takma

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)