Bir Veda içeriği ; Fawela & Lorient

Lorient

Razadör
Oyuncu
Nick
Fawela
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Başlıktada Belirttiğim üzere bir veda içeriğidir. İçeriğime geçmeden önce bunu bir video ile sonlandırmak ıstedim. umarım beğenirsiniz.. iyi seyirler..

- Öncelikle Veda etme konum Askere gidiyor olmamdır. 01.07.2020 Saat 17:00 kadar birliğime teslım olmam gerekiyor.. benım ıcınde cok ani gelişti. dün açıklandı ve 3-4 gun içerisinde bırlıgıme teslım olmam gerektiğini öğrendim..

- Herneyse Yıllardır Elym2 Serverinde bulunmaktayım.. Cok güzel dostluklar edindim, Yeri geldi tartıştığım insanlar oldu. Ben Rekabetimi herzaman oyun içerisinde tuttum, asla bunu reele taşımadım.. oyunda olan oyunda kalır benim için.. Elym2 Serverinde sonuna kadar savaştıgıma inanıyorum. herzaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çabaladığıma inanıyorum.. cok zaman geçirdim, çok emek verdim..

-Şuan ki kararım askerde kalıcak olmam. hedefim'de bu var, herşeyin hayırlısı olsun. Tekrar oyuna gelırmıyım gelmezmıyım bilmiyorum onun ıcınde erkenden bişey demek istemiyorum. Boşuna dememişler büyük lokma ye büyük konuşma diye.. Belkide Askere gidince Fikrim değişir kader kısmet bu işler :)

- ''
Lannister '' Loncasında bulunuyordum. bundan asla pişman olmadım.. savaşsa sonuna kadar savaştık.. Çok üzerimize gelindi bazı konularda.. Hiç kimseye boyun Eymedik. hep bildiğimiz yolda ilerledik.. yeri geldi 5 kişi kaldığımız zamanlarda oldu, İş Okul v.s v.s derken bugunlere kadar geldik.. ama asla bır bırımızden kopmadık. telefondan sürekli irtibat halinde kaldık. hepside Cok sevdiğim, saydığım. Değer verdiğim kardeşlerimdir..

- Konuyu daha fazla uzatmadan.. Gidipde dönmemek, Dönüpde bulmamak var. o yuzden herkes hakkını helal etsin. benden yana Hakkım helaldir.

Bunu alttarafı 6 ay askere gidiyorsun :D sanki ölüme mi gidiyorsun diye dusunceye gırıcek ınsanlarda illaki vardır. ben bunu sırf askerlık için demiyorum hıc bırımızın yarının bir garantisi yok. karşıdan karşıya geçerken bile araba çarpıp ölebiliriz.. buna ithafen söylüyorum :D bir oyun için kalp kırmaya gerek yok. Rekabetini yine yap, göster ama seviyeli bir şekilde.. bu bırakıcağım link'de bütün videolarıma ulaşabilirsiniz..
Hoşcakalın..

MAX1MUS

Kurt
Oyuncu
Nick
MAX1MUS
Lonca
KURULTAY
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Aga bee..
Güle güle git güle güle gel kankam Hayırlı Teskerelerin Olsun İnş.

BloodyShaWeR

Olacak gibi değildi, olmadı da zaten..
Oyuncu
Nick
BloodyShaWeR
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Başlıktada Belirttiğim üzere bir veda içeriğidir. İçeriğime geçmeden önce bunu bir video ile sonlandırmak ıstedim. umarım beğenirsiniz.. iyi seyirler..

- Öncelikle Veda etme konum Askere gidiyor olmamdır. 01.07.2020 Saat 17:00 kadar birliğime teslım olmam gerekiyor.. benım ıcınde cok ani gelişti. dün açıklandı ve 3-4 gun içerisinde bırlıgıme teslım olmam gerektiğini öğrendim..

- Herneyse Yıllardır Elym2 Serverinde bulunmaktayım.. Cok güzel dostluklar edindim, Yeri geldi tartıştığım insanlar oldu. Ben Rekabetimi herzaman oyun içerisinde tuttum, asla bunu reele taşımadım.. oyunda olan oyunda kalır benim için.. Elym2 Serverinde sonuna kadar savaştıgıma inanıyorum. herzaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çabaladığıma inanıyorum.. cok zaman geçirdim, çok emek verdim..

-Şuan ki kararım askerde kalıcak olmam. hedefim'de bu var, herşeyin hayırlısı olsun. Tekrar oyuna gelırmıyım gelmezmıyım bilmiyorum onun ıcınde erkenden bişey demek istemiyorum. Boşuna dememişler büyük lokma ye büyük konuşma diye.. Belkide Askere gidince Fikrim değişir kader kısmet bu işler :)

- ''
Lannister '' Loncasında bulunuyordum. bundan asla pişman olmadım.. savaşsa sonuna kadar savaştık.. Çok üzerimize gelindi bazı konularda.. Hiç kimseye boyun Eymedik. hep bildiğimiz yolda ilerledik.. yeri geldi 5 kişi kaldığımız zamanlarda oldu, İş Okul v.s v.s derken bugunlere kadar geldik.. ama asla bır bırımızden kopmadık. telefondan sürekli irtibat halinde kaldık. hepside Cok sevdiğim, saydığım. Değer verdiğim kardeşlerimdir..

- Konuyu daha fazla uzatmadan.. Gidipde dönmemek, Dönüpde bulmamak var. o yuzden herkes hakkını helal etsin. benden yana Hakkım helaldir.

Bunu alttarafı 6 ay askere gidiyorsun :D sanki ölüme mi gidiyorsun diye dusunceye gırıcek ınsanlarda illaki vardır. ben bunu sırf askerlık için demiyorum hıc bırımızın yarının bir garantisi yok. karşıdan karşıya geçerken bile araba çarpıp ölebiliriz.. buna ithafen söylüyorum :D bir oyun için kalp kırmaya gerek yok. Rekabetini yine yap, göster ama seviyeli bir şekilde.. bu bırakıcağım link'de bütün videolarıma ulaşabilirsiniz..

Hoşcakalın..
Üzerinde bir pirinç tanesi kadar hakkım varsa sonuna kadar helali hoş olsun aslan kardeşim benim hayırlısı ile git gel. Bunca zaman beraber sırt sırta durduk geldiğinde de illebet devam edecek bu dostluk kardeşlik. 😉

06DAYI06

Tigris
Oyuncu
Nick
DAYI
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Hayırlı yolculuklar kardeşim.. Yolun bahtın açık. Olsun darda oldugunu düşündügün zaman seni burada bekleyen bir ailenin oldugunu unutma. Ha bu arada da ne iş verirlerse yap ::)))))

veraliosa

Tigris
Oyuncu
Nick
Veraliosa
Lonca
catliosa
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Hayırlı yolculuklar canım arkadaşım. Zaman su gibi gelip geçecek, birkaç hafta sonra görüşürüz desek yeridir bence. 🤩 Sevildiğini ve seni burada beklediğimizi bil. ☺🌸

Ego

☪ ʏᴇᴍiɴ ᴇᴛᴛiᴋ, ᴀɴᴅıᴍıᴢ ᴅᴇʟi ᴋᴜʀᴛ! ☪
Wiki Gönüllüsü
Oyuncu
Nick
Ego
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Hayırlı teskereler Ayaz

Afrodit

Mustafa Kemal Atatürk
Wiki Gönüllüsü
Oyuncu
Nick
Afrodit
Lonca
Pressive
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Hayırlısıyla git gel canım kardeşim ❤
Hakkım varsa helal olsun, her zaman yanındayım sen adamın dibisin.
Duruşunu 2 3 çapulcu bile bozamadı dimdik git gel inşAllah.. 🤗
Hayırlı teskereler.
☺

Changretta

Kurt
Oyuncu
Nick
Sushi
Lonca
KIZILKURT
Sınıf
Şaman
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Hayırlı teskereler dostum Allaha emanet ol

Leandros

Fd
Oyuncu
Nick
Leandros
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Yukarda ki videoyu atmasan daha güzel bir veda olacakmış :)))))))))
Kardeş hayırlısıyla git gel inşAllah, yolun açık olsun...

Surprise

Lusifer
Oyuncu
Nick
Surprise
Lonca
RobS
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Hayırlı teskereler , yolun açık olsun

Quentines

Örümcek Barones
Oyuncu
Nick
Sergeant
Lonca
KURULTAY
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Hayırlı teskereler kardeşim. Bu oyunun bana kazandırdığı nadir dostlardansın. Hayat önüne güzellikler çıkarsın dilerim.

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)