ISleeypRoseI Kimdir ? (2 kişi bakıyor)

ISleeypRoseI

Nokta Kadar Menfaat Icin Vurgul Kadar Egilme. . !
Oyuncu
Selamun Aleykum
Benim Adim: Baran
Soy Adim: Dinç
Yaşım: 23
Mesleğim: Kafama Gore Serbest Meslek
Takimim : Fenerbahçe
Oyundaki Loncam: Lannister
Oyundaki Nickim : ISleepyRoseI BRINDAR
Oyuna Basladigim Tarih : 2012 2015 Arasi
Forum Hakinda ki Dusuncelerim :
Aslinda Guzel Bi Platforum Isteyen Istedigi sekilde birbirleryle iletisim kura biliyorlar Girgir samata yapa biliyorlar En guzel yanida Miletin birbirine girdikler an bizim onlari izlememiz :)

NOT: Arkadaslar oyunda bi cok insan beni tanir Ben sura karakterinde oynuyan biriyim 2017 Yilinda Ws lik setlerim ve sayre esylarim calindigindan dolayi oyuna ara vermis bulunmaktaydim tabikide. Aradan 2 sene gectikten sonra oyuna tekrardan donmus bulunmaktayim Size 2 Cift Lafim varr
Benim Hakimda Solenen Hersey Yalandir
Beni Taniyan Tanirr Zaten
Vee ben bu Oyunda Kimin dost kimin menfaat Ugruna yaklasanlarida gordum ayirt ede bildim o yuzden
Gozunuzle Gormediginiz Seylere Inanmayin Bunu Herkez Bilir 1 Yalan ciktimi ortayaa O yalanin uzerine 1000 Yalan eklenip yayilmaktadir peki nedenn cunku cekemedikleri icindir.
Tekrardan Soluyorum Solenenlere ve Gozunuzle Gormediginiz ve Kanidi Olmayan Birseye Inanmayin Yoksa Kaybedersiniz

IYI OYUNLAR

Facia07

Tigris
Oyuncu
Sölenenlerden gerçek olanlar hangileri acaba yada sölediğin gibi ne tür yalanlarla itham ediyorlarmış sölede bende doğrumu yalan mı söliyim nasılsa nasıl biri olduğunu iyi bilenlerdeniz demi .Çalınan setlerin vs demişin sana ait olupta bizim bilmediğimiz hangi set vardı da çaldırdın baran acaba yada çaldırdıklarının mesuliyetini kabullenemeyip altından kalkamadığın için 2 yıl yalanlarla geçirmişindir he ne dersin hala yüzün olup nasıl oyunda dolaştığını yada çoğu şeyi bilip senle konuşanlarıda anlamıyorum gerçi oyun bu item için ne tür yalanlarlar fırıldaklar çevirildiğini gördük.Umuyorum ki seni benim gibi tanıyan iyi bilen kişilerden öle tepkiler almışsınki yenilere bir güven tazeleme amacıyla böle konu açmışsın yazık acıdım sana

ISleeypRoseI

Oyuncu
Sölenenlerden gerçek olanlar hangileri acaba yada sölediğin gibi ne tür yalanlarla itham ediyorlarmış sölede bende doğrumu yalan mı söliyim nasılsa nasıl biri olduğunu iyi bilenlerdeniz demi .Çalınan setlerin vs demişin sana ait olupta bizim bilmediğimiz hangi set vardı da çaldırdın baran acaba yada çaldırdıklarının mesuliyetini kabullenemeyip altından kalkamadığın için 2 yıl yalanlarla geçirmişindir he ne dersin hala yüzün olup nasıl oyunda dolaştığını yada çoğu şeyi bilip senle konuşanlarıda anlamıyorum gerçi oyun bu item için ne tür yalanlarlar fırıldaklar çevirildiğini gördük.Umuyorum ki seni benim gibi tanıyan iyi bilen kişilerden öle tepkiler almışsınki yenilere bir güven tazeleme amacıyla böle konu açmışsın yazık acıdım sana
Kımseye bısı dedıgım de yok kendınde bılıyorsun zaten ıtemlerın ccalındıgını ve hala burda bos bos yorum atıyorsun hıkmet

╰☆☆ 𝓡𝓮x𝓪𝓹𝓗𝓲𝓷 ☆☆╮

Son sözümüz elbetteki hoşçakalın olmaz...
Oyuncu
NOT: Arkadaslar oyunda bi cok insan beni tanir Ben sura karakterinde oynuyan biriyim 2017 Yilinda Ws lik setlerim ve sayre esylarim calindigindan dolayi oyuna ara vermis bulunmaktaydim tabikide. Aradan 2 sene gectikten sonra oyuna tekrardan donmus bulunmaktayim Size 2 Cift Lafim varr
Benim Hakimda Solenen Hersey Yalandir
Beni Taniyan Tanirr Zaten
Vee ben bu Oyunda Kimin dost kimin menfaat Ugruna yaklasanlarida gordum ayirt ede bildim o yuzden
Gozunuzle Gormediginiz Seylere Inanmayin Bunu Herkez Bilir 1 Yalan ciktimi ortayaa O yalanin uzerine 1000 Yalan eklenip yayilmaktadir peki nedenn cunku cekemedikleri icindir.
Tekrardan Soluyorum Solenenlere ve Gozunuzle Gormediginiz ve Kanidi Olmayan Birseye Inanmayin Yoksa Kaybedersiniz
Bu kadar uzun açıklama yapmanın tek sebebi suçluluk psikolojini atmaya çalışman gibi baran :D Sen kendini bilen biriysen bu kadar açıklama yapmana ne gerek vardı.

Yaptığın açıklamaların her birinin sonucu kendini aklamaya çalışan birisi gibi göstermeye niçin çıkıyor ?

Gözümüzlede gördük kanıtıda var serverde bir çok kişiyi soyduğunu ve öz kuzeninide soyarak hırsızlık işini zirvede bıraktığını malesef...
Birde insanları tehdit eder gibi konuşmuşsun '' yoksa kaybedersiniz '' diyerek

Neyse senin açıklamalarına nazaran şu konu linkini bırakıyorum gözüyle görsün kanıtıyla inansın millet. Zira sen gibi birinin açıklamasına anca sen gibileri kanacaktır :D :D

SLEEPYROSE BARAN DİNÇ HIRSIZLIK.

ISleeypRoseI

Oyuncu
Bu kadar uzun açıklama yapmanın tek sebebi suçluluk psikolojini atmaya çalışman gibi baran :D Sen kendini bilen biriysen bu kadar açıklama yapmana ne gerek vardı.

Yaptığın açıklamaların her birinin sonucu kendini aklamaya çalışan birisi gibi göstermeye niçin çıkıyor ?

Gözümüzlede gördük kanıtıda var serverde bir çok kişiyi soyduğunu ve öz kuzeninide soyarak hırsızlık işini zirvede bıraktığını malesef...

Neyse senin açıklamalarına nazaran şu konu linkini bırakıyorum gözüyle görsün kanıtıyla inansın millet. Zira sen gibi birinin açıklamasına anca sen gibileri kanacaktır :D :D

Bu dedıgın olayy Kuzenımle aramızda olan bısı ve senı alakadr etmıyen bısı burakcım
Soledıgın olay ardından senelr gectı benım kımseyı soydugum yok

Cervantes

NOX
Oyuncu
Memnun olduk hadi tm tm

Konuyu açan da garip bir isim karalama kampanyasını o mu başlattı acaba sbsnha

JeeRy

Razadör
Oyuncu

Memnun olduk hadi tm tm

Konuyu açan da garip bir isim karalama kampanyasını o mu başlattı acaba sbsnha

Kafası güzel benden de bir kaç gün önce vslik fiş istemişti vs atıcağını belirtip Allah'tan malımı tanıyorum da vermedim 😂😂

Kendi kuzenine ve hikmet'e yapan başkasına neler yapmaz? :rolleyes::rolleyes:

Facia07

Tigris
Oyuncu
Kımseye bısı dedıgım de yok kendınde bılıyorsun zaten ıtemlerın ccalındıgını ve hala burda bos bos yorum atıyorsun hıkmet
Boş boş mu yazık valla açıncak durumdasın benim setlerimle itemlerimle millete artislik yapıp prim yapıp bu noktalada geldin itemlerimi sözde çaldırdın aylarca üretmediğin bahanen kalmadı tek tek bunlarımı yazam buraya zararını karşılıcağım dediğin zaman bile sana dedim adam olsan şimdiye kadar bahaneler yalanların arkasına saklanmazdın sizin gibi reel hayatında bi vasfı olmayıpta oyunda milletin itemleri ile yada iyi niyetlerinden faydalanıp bi bok olduğunuzu sanıyorsunuz ama item için yalaklanan dilenen karakterden yoksun biri değilsin sw biliyor ne bok olduğunu bildikleri halde senle sohbet edinleride anlamıyorum bide benle konuşacak yüzün varmış gibi mesaja cevap vermiş.

Edgardo

Kültablasında söndürdüğüm insanlar var
Oyuncu
BaŞaRıLaR DiLEmiYoRuM.
girgir değil gırgır.
SeNiN HaKKıNdA söYLeNeN Her ŞeY DoğRuDur.

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 1, Misafir: 1)