xOkyanuss Ws jAeldra (1 kişi bakıyor)

xOkyanuss

Lanetli Kurt
Oyuncu
Ws atmanında bir erdemliği vardır sen o erdemliği bile gösteremiyorsun .
Seni kesip buraya attığım içinde kendimden utanıyorum, O kadar değersizsin atmamı istediğin için attım.
Meydan geniş salla sallayabildiğin kadar
;)
Fazla söze gerek yok^^

Zeagres 👑

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
jAeldra En Son Deimosdaki Herkesi Kestim Beni Kesen Yok Diyordu :) Tebrik ederim iyi kesmişsin :)

xOkyanuss

Lanetli Kurt
Oyuncu
jAeldra En Son Deimosdaki Herkesi Kestim Beni Kesen Yok Diyordu :) Tebrik ederim iyi kesmişsin :)
Komik olanda Ws davetini kendileri yapıp böyle acı bir şekilde kesilmiş olması😂
1 avans 5 de biter dedim ve dediğimi yaptım🤫

Son düzenleme:

hashim

Lanetli Kurt
Oyuncu
Seni kesip buraya attığım içinde kendimden utanıyorum, O kadar değersizsin atmamı istediğin için attım.
;)
Fazla söze gerek yok^^

coluk cocuk prim pesinde kosmaya devam etsin PETSIZ KOSTUMSUZ TATLISIZ PUNCSUZ ANLASIYORSUN PETI BILE YOLLAMAYA KORKUYORSUN
SONRA YOK ANAM KESTIM SENI ETTIM SENI HADI KESTIN NEDEN 3 SETLIK WSYI 1:SET ALDIKTAN SONRA DIREK ARENAYI ENGELIYORSUN HADI ENGELIYORSUN HAYLEN KONUSMAYA NASIL YÜZÜN VAR

YETMIYORSA GÜCÜN ITATT EDICEKSIN BU

Korku saliyoruzzz
iyi cocuktun aslinda ama ne cocugu oldugun beli degildi simdi daha iyi anliyorum ne cocugu oldugunu
kölemdin bi aralar unuttma o günleri

Son düzenleme:

xOkyanuss

Lanetli Kurt
Oyuncu
Attığın videoda ne anlatmak istediğini anlamadım ?
Arena isteği sen yolladın ben kabul ettim.
Tatlı ,punç , porki , Soğutma iksiri kullanılmadı itemlerimde toplu wslikti .
Sonuç 5-1 :)

Zeagres 👑

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
coluk cocuk prim pesinde kosmaya devam etsin PETSIZ KOSTUMSUZ TATLISIZ PUNCSUZ ANLASIYORSUN PETI BILE YOLLAMAYA KORKUYORSUN
SONRA YOK ANAM KESTIM SENI ETTIM SENI HADI KESTIN NEDEN 3 SETLIK WSYI 1:SET ALDIKTAN SONRA DIREK ARENAYI ENGELIYORSUN HADI ENGELIYORSUN HAYLEN KONUSMAYA NASIL YÜZÜN VAR

YETMIYORSA GÜCÜN ITATT EDICEKSIN BU

Korku saliyoruzzz

iyi cocuktun aslinda ama ne cocugu oldugun beli degildi simdi daha iyi anliyorum ne cocugu oldugunu
kölemdin bi aralar unuttma o günleri
Hahaha Komik Şey 5 1 Yenildin bb :D
Attığın videoda ne anlatmak istediğini anlamadım ?
Arena isteği sen yolladın ben kabul ettim.
Tatlı ,punç , porki , Soğutma iksiri kullanılmadı itemlerimde toplu wslikti .
Sonuç 5-1 :)
Boşverr 5 1 iyi kesim olmuş :D

hashim

Lanetli Kurt
Oyuncu
siz kendinizi avutun böyle kendinizde iyi biliyorsunuz neyin ne oldugunu ilaki denk geliriz UMARIM ARENA ISTEGINI GENE ENGELLEMEZSINIZ :) ETINDEN KORKANIN KEMIGINI HADI SIZE DAHA PRIM YOK

Dorcha

Tigris
Oyuncu
Tebrikler muazzam kesim. 1 avans vermenden çok etkilendim. Resmen avans vererek vs atmışsınız. Ben 11 yıllık metin2 hayatımda böylesi iyi bir oyuncu görmedim. Avans vermeyi kimden öğrendiniz? Ben de öğrenmek isterim.

Bayfelix00

Bera
Oyuncu
;)
Fazla söze gerek yok^^

Güzel patlatmışsın ensesine

Zeagres 👑

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Surda eksik bisi vardi onu tamamliyim eski kölem

Sunu all dibine dibine -bos carim-

sunuda al kölee
:WEQ:EWQ.ewq. komiksin valla 1. video 1 2 yıl önce ki video deimos yeni açılmıştı şimdi ne alaka bu video bişi bulamadınmı bunu yükledin :WEQWEQ şimdi gel ws ozamanlar deimosa yeni başlamıştım çar nerdeyse boştu sadece evrimsiz triton vardı :D şimdi gelsene ws :DD komik bu çocuk ya 2 yıl önceki videoyu atıyor cidden bizim konumuzla ne alakası var 2 yıl önceki videoyla kesilince ne yapcagını bilmiyorsun uza 5 1 yenildin zaten yazıyor Deimos (yeni) komik şeyy ne yüklicegini bilmiyor :) Gelelim 2 . videoya ticaret yapıoruz karşim kötümü :D bu arada eger bağış yapmadı zeagres diyorsan aşada gözüküyor yaptım bağış ve daha sonra 90 level hesap ile geldim yaptım :) off off 5 1 kesildiginde insan ne yapcağını bilmez haklısın ::QWEEwq neyseee hepsine cvp verdim sus şimdi

Son düzenleme:

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)