Convinto (YoksulKral) Kod adı : Dağcı tuvalet terliği komiklikleri

Edgardo

Kültablasında söndürdüğüm insanlar var...
Oyuncu
Nick
Edgardo
Lonca
HayaL
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Öncelikle forumdan 5 gün uzaklaştırma almıştım bu gün banım acıldıgı için bu konuyu açıyorum. Convinto (YoksulKral attıgı 3 ws nin sonlarına benim nicklerimi yazıyor ve bu çarların benle hiç bir bağlantısı yoktur. Gerekli Ip adresim incelenebilir ne ws sırasında ne ws den sonra LesBenjamins çarına 1 defa bile girmedim :D Eğer girdiysem Edgardo nickli çarım banlanabilir :D aynı cesareti Convinto nunda göstermesini istiyorum konuyu Short yide taşıyalım incelensin girmediysem çarını koy ortaya sildirelim :D
-Yoksul kralın tek derdi bana sürekli kesilmesidir. Kendisi beni 1 defa kesip 2 defa tokat yemiştir.
ve buda en güncel yedigi tokat.

Ve attıgı ws lerin sonuna sürekli benim nickimi yazması :D
Sürekli attıgı ws lerden sonra benim nickimi yazıp kendini kendini kesmiş gibi göstermesini bizi çok güldürdü :D
Hadi dağlara kaç yoksulll en güncel tokatı yedin uza :D

Afrodit

Mustafa Kemal Atatürk
Wiki Gönüllüsü
Oyuncu
Nick
Afrodit
Lonca
Pressive
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith

Sözlerini iyi dinle :D İkile bi daha boş yapma dağ faresi yoksul

ElijahTR

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
ElijahTR
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
dağ keçisine güzel bi cevap olmuş kardeşim umarım çok çalısıp bir gün seni keser yalanın her türlüsüne karşıyız :)

Convinto

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
Convinto
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Beyinden bir haber insaniyetten nasipsiz olan sizlere edilecek her hakaret sizler icin birer övgüdür klavyelerin prensleri ❤ sizleri yoksulkral veya benim üzerinden prim kasarak vatanperver ilan etmicekler emin olun ayrica yoksulkral sizlere okadar koymuski varligi ve yoklugu ile olmayan beyninizde perisanliga ugramissiniz ❤❤❤ bide @Edgardo afrodit güzeli klavyeperver arkadasim benim @CastvieL sensin neden sensin cünkü kisi forum hesabinda sadece kendine ait hesaplarin sslerini paylasabilir sekilde göründügü gibi :) diyemiyorum cünkü sildirdim ve ceza aldirttim sana :) beter olasin kahrolasin afrodit güzeli seni 🤣🤣🤣🤣
95CA2EDA-2C87-439D-96B9-307839E8A44A.jpeg
buda kanit cekmistim zaten ha bide unutma HAYALLER ILE YASAYANI GERCEKLERLE ÖPERLER :) afrodit güzeli 🤣🤣🤣 agucucucucu 🤣🤣🤣 sen o findik kadar beyninle ancak gaz cikarir kendini bogarsin afrodit güzeli 🤣
Beyinden bir haber insaniyetten nasipsiz olan sizlere edilecek her hakaret sizler icin birer övgüdür klavyelerin prensleri ❤ sizleri yoksulkral veya benim üzerinden prim kasarak vatanperver ilan etmicekler emin olun ayrica yoksulkral sizlere okadar koymuski varligi ve yoklugu ile olmayan beyninizde perisanliga ugramissiniz ❤❤❤ bide @Edgardo afrodit güzeli klavyeperver arkadasim benim @CastvieL sensin neden sensin cünkü kisi forum hesabinda sadece kendine ait hesaplarin sslerini paylasabilir sekilde göründügü gibi :) diyemiyorum cünkü sildirdim ve ceza aldirttim sana :) beter olasin kahrolasin afrodit güzeli seni 🤣🤣🤣🤣
95CA2EDA-2C87-439D-96B9-307839E8A44A.jpeg
buda kanit cekmistim zaten ha bide unutma HAYALLER ILE YASAYANI GERCEKLERLE ÖPERLER :) afrodit güzeli 🤣🤣🤣 agucucucucu 🤣🤣🤣 sen o findik kadar beyninle ancak gaz cikarir kendini bogarsin afrodit güzeli 🤣
Yoksulkral ada gelince varolsun Sagolsun keske oyunda olsada gittigi yolun yolcucu olsam sizler gibi insanlara nefret kusup kudum kudum kuduracagima 🤣 klavyeperverler sizi 🤣

Afrodit

Mustafa Kemal Atatürk
Wiki Gönüllüsü
Oyuncu
Nick
Afrodit
Lonca
Pressive
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Beyinden bir haber insaniyetten nasipsiz olan sizlere edilecek her hakaret sizler icin birer övgüdür klavyelerin prensleri ❤ sizleri yoksulkral veya benim üzerinden prim kasarak vatanperver ilan etmicekler emin olun ayrica yoksulkral sizlere okadar koymuski varligi ve yoklugu ile olmayan beyninizde perisanliga ugramissiniz ❤❤❤ bide @Edgardo afrodit güzeli klavyeperver arkadasim benim @CastvieL sensin neden sensin cünkü kisi forum hesabinda sadece kendine ait hesaplarin sslerini paylasabilir sekilde göründügü gibi :) diyemiyorum cünkü sildirdim ve ceza aldirttim sana :) beter olasin kahrolasin afrodit güzeli seni 🤣🤣🤣🤣 Ekli dosyayı görüntüle 2465 buda kanit cekmistim zaten ha bide unutma HAYALLER ILE YASAYANI GERCEKLERLE ÖPERLER :) afrodit güzeli 🤣🤣🤣 agucucucucu 🤣🤣🤣 sen o findik kadar beyninle ancak gaz cikarir kendini bogarsin afrodit güzeli 🤣

Yoksulkral ada gelince varolsun Sagolsun keske oyunda olsada gittigi yolun yolcucu olsam sizler gibi insanlara nefret kusup kudum kudum kuduracagima 🤣 klavyeperverler sizi 🤣
Şu yazdıklarından sadece nicklerimizi anladım bu ne yaşıyor lan dağda telin mi çekmiyo olum aynı şeyi defalarca tekrarlamıs

Edgardo

Kültablasında söndürdüğüm insanlar var...
Oyuncu
Nick
Edgardo
Lonca
HayaL
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Beyinden bir haber insaniyetten nasipsiz olan sizlere edilecek her hakaret sizler icin birer övgüdür klavyelerin prensleri ❤ sizleri yoksulkral veya benim üzerinden prim kasarak vatanperver ilan etmicekler emin olun ayrica yoksulkral sizlere okadar koymuski varligi ve yoklugu ile olmayan beyninizde perisanliga ugramissiniz ❤❤❤ bide @Edgardo afrodit güzeli klavyeperver arkadasim benim @CastvieL sensin neden sensin cünkü kisi forum hesabinda sadece kendine ait hesaplarin sslerini paylasabilir sekilde göründügü gibi :) diyemiyorum cünkü sildirdim ve ceza aldirttim sana :) beter olasin kahrolasin afrodit güzeli seni 🤣🤣🤣🤣 Ekli dosyayı görüntüle 2465 buda kanit cekmistim zaten ha bide unutma HAYALLER ILE YASAYANI GERCEKLERLE ÖPERLER :) afrodit güzeli 🤣🤣🤣 agucucucucu 🤣🤣🤣 sen o findik kadar beyninle ancak gaz cikarir kendini bogarsin afrodit güzeli 🤣

Konuyu ben açınca çarın sahibi benmi oluyorum ? arkadaşımın hesabı hatta inanmıyorsan dc de konuşabilirsin :D ya şu yazdıklarında bile kim oldugun anlaşılıyor :D zamanında benim konularımıda arkadaşlarım açıyorlardı onlarda benmi şimdi ne boş adamsın ya en günceli yedin konuşuyorsun.Forumdan ban yememde sana hakaretten :D

HeaxoN

OnFire
Oyuncu
Nick
HeaxoN
Lonca
KARARTI
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
10-0 lık slotcuk elıne sağlık kardeşim şamara devam

Afrodit

Mustafa Kemal Atatürk
Wiki Gönüllüsü
Oyuncu
Nick
Afrodit
Lonca
Pressive
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Aynen Klavyesini kullanıyor
Çok konuşma lan senin de farkın yok bu Convinto dan. Hangi yarasına bastığımsın bilmiyorum ama dikkat et artık klavyem bilgisayarıma ait bi parça değil :)

CastvieL

Birgün Ağır Konuşursam, Sustuklarıma sayarsınız...
Oyuncu
Nick
Corianes
Lonca
ALPHA
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
@Edgardo kanka sen naptın buna dağa taşa adını yazıyor köfte benide sen sanmış djdjdjdjd

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 2)