YENİ SV GELSİN

professor

Kurt
Oyuncu
Nick
lprofessorl
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Pidge
Servera tekrardan başlamak istiyoruz ama başlayamıyoruz çünkü oynayabilceğimiz bi server yok.Yeni başlayan birinin keithte adapte olması mümkün değilki zaten editli sv oynamak istemiyo çoğu kişi bizim gibi.Svde fazla online olmamasıda zaten bundan dolayı.Aylar önce instagram hesabından eski destan tarzında bi sv açılcağına yönelik paylaşım yapılmıştı halen ses seda yok.Şuan piyasada da çok fazla kalıcı sv arayan kişi var ama kimse aradığını bulamıyo yeni açılan svler 1 99 1 120 2 ayda sv bitiyo sıkıldı artık herkes bundan dolayı doğru reklamlarla böyle bi sv açtığınız zaman çok ciddi de oyuncu çekceğinize inanıyorum.Bana şimdi artık piyasa bu millet 2 ayda bi sv değiştiriyo kalıcı sv olmaz diyenler olacak ama onlara uzun yıllardır açık olan kalıcı ve ciddi online bulunan sv örneği verebilirim.Neyse işin özeti yeni sv beklemedeyiz. @Shorty

ANAVATAN

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
ANAVATAN
Lonca
Providence
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith

professor

Kurt
Oyuncu
Nick
lprofessorl
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Pidge
Güncel

professor

Kurt
Oyuncu
Nick
lprofessorl
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Pidge
Güncel

JuaRess

Lykos
Oyuncu
Nick
JuaRess
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
tek yeni serverda bitmiyor iş yeni maplerin yeni eşyaların da gelmesi lazım yoksa keithdeki gibi dikilme simülatörüne döner

BR577

Alfa Kurt
Oyuncu
Nick
BR577
Lonca
1071
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Atlas
Kesinlikle çok iyi olur. Bir süre sonra metin2'ye yeniden başlamış oluruz. Yeni açılan serverlar sadece nesne markete dayalı ve çok kısa sürede kapanıyorlar. Elym2 farkını bekliyoruz :) Herkese iyi forumlar, iyi akşamlar.

Abarenz

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
NessoJ
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Yeni açılan server tekrar birleşir sonra ağlarsınız itemlerimiz çöp olduu diye genelde böyle oluyor birleşiyor serverler kalıcı olacağınımı düşündün gençççç güzel hayaller devam 🤣🤣🤣 🤣

BR577

Alfa Kurt
Oyuncu
Nick
BR577
Lonca
1071
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Atlas
Konu bana ait değil ama sana cevap vereyim genççç. Bu serverı mmomt2-m2tr den beri oynuyoruz ve diğer serverlara göre Elym2 ekibi ve Shorty farkını her zaman gösteriyor. Herkes herşeyin farkında, neler olacağını biliyor sen keyfine bak milletin zevkine musallat olma. He bu arada ağlayan hep senin gibiler oluyor ama neyse bu sana ilk ve son mesajım olsun gençççç. @Abarenz

professor

Kurt
Oyuncu
Nick
lprofessorl
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Pidge
Yeni açılan server tekrar birleşir sonra ağlarsınız itemlerimiz çöp olduu diye genelde böyle oluyor birleşiyor serverler kalıcı olacağınımı düşündün gençççç güzel hayaller devam 🤣🤣🤣 🤣
Arkadaş bu svde yeni heralde yoksa elynin daha önceki yıllardaki uzun süreli svlerini bilirdi.Ha bide ben konunun başına destan tarzı bi sv diye yazdım son zamanda açılanlar gibi olcaksa onu herkes açıyo zaten ben istiyorumki @Shorty farkını koyarak o eski tarzda yeni bi sv açsın.
Kesinlikle çok iyi olur. Bir süre sonra metin2'ye yeniden başlamış oluruz. Yeni açılan serverlar sadece nesne markete dayalı ve çok kısa sürede kapanıyorlar. Elym2 farkını bekliyoruz :) Herkese iyi forumlar, iyi akşamlar.
Desteğin için teşekkürler :) İyi akşamlar ve herkese iyi bayramlar

Abarenz

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
NessoJ
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Konu bana ait değil ama sana cevap vereyim genççç. Bu serverı mmomt2-m2tr den beri oynuyoruz ve diğer serverlara göre Elym2 ekibi ve Shorty farkını her zaman gösteriyor. Herkes herşeyin farkında, neler olacağını biliyor sen keyfine bak milletin zevkine musallat olma. He bu arada ağlayan hep senin gibiler oluyor ama neyse bu sana ilk ve son mesajım olsun gençççç. @Abarenz
aynen o yüzden hep server birleşiyor sen başka oyunu oynamışsın yıkıl boş yapmaa sizin gibi yalakacılardan nefret ediyorum ama iyi oluyor her zaman yaverler belli bir seviyeye geliyor bu yolda devam et çok ekmek yersin güzel taktigin
Arkadaş bu svde yeni heralde yoksa elynin daha önceki yıllardaki uzun süreli svlerini bilirdi.Ha bide ben konunun başına destan tarzı bi sv diye yazdım son zamanda açılanlar gibi olcaksa onu herkes açıyo zaten ben istiyorumki @Shorty farkını koyarak o eski tarzda yeni bi sv açsın.

Desteğin için teşekkürler :) İyi akşamlar ve herkese iyi bayramlar
aynen aynen yeniyim 2 gün oldu başlayalı topla 3-5 arkadaşlarını bu kadar yetersiz kalıyo watsappdan felanda çağır yazsınlar yalandan belki ozaman kurtarır ergene bak sizin tayfaya özel güzel bir server açarlar
adamlar nasıl kar yaparız onu düşünüyor Senin keyfinimi düşünecek oyuncu yok Serverler birleşiyor boşuna drama yapma online olmaması o sebepten değil +600 tane banlı oyuncu vardır serverde zaten çoğu kimse istemiyor ancak sizin gibiler cebini düşünüyor kolay olsunda Tleri kasalımda satalım yeni server gelsin diye sen kendini kandır topla wattsappdan arkadaşlarını felan yazsınlar yutarlarsa tabi çok zekisin ya ağlamaktan yorulmadınız zevklere birşey demem ancak siz kurnazlık peşindesiniz arkadaşlarını topluyorsun hiç samimi değilsin O serverde bitecek sonra tekrar ağlıcaksınız Başka server gelsin diye İnsanları mesgul etmeyin boşboş şeylerle uğraştırmayın sanki çok oyuncu varda yeni server gelecek niyetini anlıyorum aslında yeni server üzerinden para kazanmak avucunu yalarsınız Keithde kas öyle sat yoksa gücün yetmiyor mu işinemi gelmiyor ?

professor

Kurt
Oyuncu
Nick
lprofessorl
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Pidge
Şu yazdıklarında bi tane doğru bişey yok.İnsanın fikri neyse zikride odur anca kendi yaptığın veya yapcağın şeyleri bana söylüyosun.Çok şükür durumum iyi 3 5 kuruş için öyle bişey yapcak biri değilim.Zaten son 4 açılan svnin 1 inde oynadım o da ilk açılan zarkon serveri.Ben istesem keithede basarım senin bütün hesaplarınıda satın alırım ama keithin bi geleceği olmadığını düşündüğüm için ve svden zevk almadığım için basmıyorum.Ve de ben kesinlikle önceki açılan svler gibi bi svnin tekrar açılmasını istemiyorum özellikle destan tarzı bi sv diye belirttim tabi sen yeni olduğun için bilmezsin ve kimse ben burdan konu açtım diye sv açmak zorunda değil.Görüş bildiriyorum,öneri sunuyorum;kafan buna basmıyo heralde. Senin gibiler sırf yeni bi sv açılırsa keithe ilgi azalır,yaptıklarımız boşa gider diye burda saldırıyo. @Abarenz yeterli umarım.

Zakhan

Kurt
Oyuncu
Nick
Zakhan
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Atlas
Sürekli güncellenen, devamı gelen ve üzerine düşülen bir editsiz sunucu şahsi düşüncem şart.

Abarenz

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
NessoJ
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Şu yazdıklarında bi tane doğru bişey yok.İnsanın fikri neyse zikride odur anca kendi yaptığın veya yapcağın şeyleri bana söylüyosun.Çok şükür durumum iyi 3 5 kuruş için öyle bişey yapcak biri değilim.Zaten son 4 açılan svnin 1 inde oynadım o da ilk açılan zarkon serveri.Ben istesem keithede basarım senin bütün hesaplarınıda satın alırım ama keithin bi geleceği olmadığını düşündüğüm için ve svden zevk almadığım için basmıyorum.Ve de ben kesinlikle önceki açılan svler gibi bi svnin tekrar açılmasını istemiyorum özellikle destan tarzı bi sv diye belirttim tabi sen yeni olduğun için bilmezsin ve kimse ben burdan konu açtım diye sv açmak zorunda değil.Görüş bildiriyorum,öneri sunuyorum;kafan buna basmıyo heralde. Senin gibiler sırf yeni bi sv açılırsa keithe ilgi azalır,yaptıklarımız boşa gider diye burda saldırıyo. @Abarenz yeterli umarım.
sen kime artistlik yapıyorsun sence ben yermiyim bu numaraları seni reeldede sanaldada tokatlarım TRde 120 elit karabüyü car var ateş hayaletiyle tek atıyorum yatıran yok +50 bin lira ediyor car senin bana gücün yetmez hayatında 50 bin lirayı eline aldın mı biz baba parası yemeyiz senin gibi ergen değiliz şükür maddi durumumuz çok iyi sen ağla farm peşine düş 500 tl ticareti yap yazık sana dönde bi aynaya bak 3 tane dükkanım var istanbulda otomobillerimi saymıyorum altından kalkamazsın sen kimsin beni burada satın alırmış seni varya herşeyine kadar satın alırım aynaya baktığında kendini göremezsin ağzımı açtırma benim haddini bil çocuk asosyal ergen seni

professor

Kurt
Oyuncu
Nick
lprofessorl
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Pidge
sen kime artistlik yapıyorsun sence ben yermiyim bu numaraları seni reeldede sanaldada tokatlarım TRde 120 elit karabüyü car var ateş hayaletiyle tek atıyorum yatıran yok +50 bin lira ediyor car senin bana gücün yetmez hayatında 50 bin lirayı eline aldın mı biz baba parası yemeyiz senin gibi ergen değiliz şükür maddi durumumuz çok iyi sen ağla farm peşine düş 500 tl ticareti yap yazık sana dönde bi aynaya bak 3 tane dükkanım var istanbulda otomobillerimi saymıyorum altından kalkamazsın sen kimsin beni burada satın alırmış seni varya herşeyine kadar satın alırım aynaya baktığında kendini göremezsin ağzımı açtırma benim haddini bil çocuk asosyal ergen seni
Gülüyorum şu yazdıklarına ben senin hesaplarını satın alırım dedim ve evet alırım hesaplarını.Seni satın alırım demedim kimse satın alınmaz.Sen kendi seviyeni belli ettin.Burda ben yeni sv konusunda görüş bildiriyorum bida buraya onun dışında saçma sapan şeyler yazmazsan sevinirim.

Abarenz

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
NessoJ
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Gülüyorum şu yazdıklarına ben senin hesaplarını satın alırım dedim ve evet alırım hesaplarını.Seni satın alırım demedim kimse satın alınmaz.Sen kendi seviyeni belli ettin.Burda ben yeni sv konusunda görüş bildiriyorum bida buraya onun dışında saçma sapan şeyler yazmazsan sevinirim.
boş yapma Hesapların neyini satın alacaksın sanki burda hesaplar 50 bin tl ediyor hangi kafayı yaşıyorsun 500tl ile kimse zengin olmuyor 500 tl ile hesap alınca kendini zengin mi zannediyorsun boşboş konusma beni başkalarıyla karıstırma çok zekisin ya ekmek parasına düştün oyunda Yeni serverden ne kadar ekmek yerim onu düşünüyorsun bi sen zekisin bizde kendi görüşümüzü söyledik kalıcı olmuyor dedik server birleşiyor dedik hayaller dedik sen saldırmaya başladın zoruna gitti gözlerin kör ki bunu görmüyorsun yada işine gelmiyor yürü git işine laf sokup Kaçan insanlardanda nefret ediyorum rezil olmaktan bıkmadınız bana oyundan yürürsen hesaplarını satın alırım falan boşboş laf sokarsan bende gerçekte satın alırım derim oyundada alırım her türlü sanal ortamda seni satın alırımmmm bu kadar açık ve net Şurda tek başarın çar kasmak icraat göster neyle satın alcan olmayan şeyle mi ? ben icraat gösteririm ama özele gelirsen dekontları lamborghini ruhsatını herşeyini sana gosteririm ama sende abi haklısın özür dilerim diyebilecek misin diğer şahıs gibi ? zaten ben bu oyunu oynamıyorum boş hesap var hangi hesabı alacaksın TRDE 120 Sura varken niye burayı oynuyim zaten arkadaslarım 3 senedir banlı hiç gereği yok takılırım girmem carlara ben daha ciddi işlerle uğraşıyorum sen ise ağzından salyalar akıyorr abiiiiiğğğğğğğ +9 bastımmm abiiiğğ buralarda arkadaşlarını çağırıp ağlarsın server server diye

professor

Kurt
Oyuncu
Nick
lprofessorl
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Pidge
La olm git işine ne 500ü ne ekmeği ısrarla öyle bişey yapmadım daha önceki yeni açılan svlerin sadece birinde oynadım diyorum.Sallamaya devam ediyosun.Sen gerçek hayatta lamborghiniyi 1 2kere görmüşsündür hatta belki görmemişsindir ne ruhsatından bahsediyosun. @Abarenz

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)