• Sorunların için lütfen destek merkezini kullan! Forum, topluluğun oyun ile alakalı içerikleri tartışabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Oyun yetkilisine ulaşmak istiyorsan veya diğer oyuncularla sohbet etmek istersen Discord kullanabilirsin. Oyunla alakalı düşünce ve fikirlerini kurallar çerçevesinde forumdan dile getirebilirsin. Forum'da yasa dışı içeriklerin paylaşımına izin verilmemektedir. Lütfen mesaj göndermeden önce kuralları dikkatlice oku!

ALPARSLAN ( ACILACAK OLAN YENI SUNUCUDAYIZ )

Eternity

Alfa Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
18
Nick
Eternity
Lonca
VEFALITURK
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
yeni sunucu ne açılıyormuş :)
hayırlı olsun eğlenceli vakit geçirmeniz dileği ile

aURelLoo

Lanetli Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
42
Nick
aURelLoo
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
KENDİNİZİ BİŞEY SANMANIZDAN BAŞKA YAPTINIZ BİŞEY YOK PRİM REKLAMSINIZ ALAYINIZZ HEPİNİZZZZZZ YOK AÇILCAK OLAN SUNUCUDAYIZ FLN PRİM KASDINIZ KASCANIZ KADAR AMA KİMSE SİZİ İPLEMİYO GÜLE GÜLE

Ruzgar05

Alfa Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
37
Nick
Ruzgar05
Lonca
ALPARSLAN
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
KENDİNİZİ BİŞEY SANMANIZDAN BAŞKA YAPTINIZ BİŞEY YOK PRİM REKLAMSINIZ ALAYINIZZ HEPİNİZZZZZZ YOK AÇILCAK OLAN SUNUCUDAYIZ FLN PRİM KASDINIZ KASCANIZ KADAR AMA KİMSE SİZİ İPLEMİYO GÜLE GÜLE
Senin gibi insanlara normalde cevap vermem fakat beyinlerinizin artık büyümesi gerektiğine inanıyorum.
ElyMt2 sunucu açacaktı fakat açmadı.
Biz de açmadığı için giremedik.
Şuan başka bir servere giriş yaptık ki ElyMt2 ailesi bu ekibi kaybetti çünkü son kez bir sunucu oynayacaktık.
Fotoğraf 2 gün önce çekilmiş bir fotoğraftır.
Sana başka prim yok.
İyi günler.

Ekli dosyalar

aURelLoo

Lanetli Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
42
Nick
aURelLoo
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Senin gibi insanlara normalde cevap vermem fakat beyinlerinizin artık büyümesi gerektiğine inanıyorum.
ElyMt2 sunucu açacaktı fakat açmadı.
Biz de açmadığı için giremedik.
Şuan başka bir servere giriş yaptık ki ElyMt2 ailesi bu ekibi kaybetti çünkü son kez bir sunucu oynayacaktık.
Fotoğraf 2 gün önce çekilmiş bir fotoğraftır.
Sana başka prim yok.
İyi günler.
NERDEN BİLEYİM BEN 2 GUN ÖNCEKİ OLDUNU? ELYMT2 SENİ FLN KAYBETTİMİ AY KIYAMAM SEN KİMSİNKİ SEN KİM PASPASSINKİ SENİ KAYBETSİN. :D toz ol hadi kaybettiler dedin sv rin forumundan çıkmıyorsunnn yağcı kaybol

Ruzgar05

Alfa Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
37
Nick
Ruzgar05
Lonca
ALPARSLAN
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Lan oglum sen harbi avelsin.
Forum mesajları e-postama düştükçe gelip bakıyorum sürekli senin gibi burda değilim.
Ayrıca ekibin yaş ortalaması senin baban yaşında.
Her server kaliteli oyuncuları serverine çekmek ister senin gibi kanserleri değil.
İşine bak bir daha cevap yok sana.

aURelLoo

Lanetli Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
42
Nick
aURelLoo
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
valla senin yaşına bakılırsa bana abi demen lazım bu 1 . 2 cisi kalite yaşla olsaydı herkez birbirine göre kalitesiz olurdu ağlayacaksın kudurucaksın aslan parçası

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)