Unutulmayan Cümleler (1 kişi bakıyor)

LifeTheLive

Gamemaster
Yetkili
Gamemaster
Discord
  • Konu Sahibi
  • Moderatör
Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda forumda olan tartışmaların önüne geçmek için küçük bir adım olması vesilesiyle bu konuyu açma gereği duydum. Oyuna giremediğimiz dönemlerde bile hoş sohbetlerin edilebileceği, birbirimizi oyun dışında da geliştirebilecek; edebiyat, sanat ve kültürel açılardan anlam katabilecek paylaşımların olmasını oyuncu kitlemize uygun görüyorum. Bu nedenle bu konu altında beğendiğiniz kitaplardan birkaç satır, dizi-filmlerden birkaç replik (görselleriyle birlikte çok daha hoş olur) ya da herhangi bir yazarın-şairin sevdiğiniz sözlerini paylaşabilirsiniz.

Topluluk kurallarına uymaya özen göstermenizi rica ederim. Ve bu konuda değinmek istediğim en önemli şey burada paylaşım yapmış bir oyuncuya herhangi bir platformdan hoşlandığı ya da sevdiği şeyler için kötü yorumlar yapmayın. Bu konuya özellikle dikkat edeceğim. Konuyu sadece paylaşım yapmak için kullanmanız daha iyi olur. Dizi, film, kitapları yorumlamak ve sohbet etmek için başka konular açmayı planlıyorum.

Konu altında bir söze karşı olan ilginizi sadece beğenme butonunu kullanarak yapabilirsiniz. İlginizi göstermek için lütfen alıntılama özelliğini kullanmayınız. Yukarıda da belirttiğim gibi bu tarz konularda sohbet edebileceğimiz başka konular da açmayı düşünüyoruz. Kurallara uymayanların yorumları silinebilir ve gerekli görülürse işlem yapılabilir.

Leitha

Aynen aynen bende seni..
Oyuncu
Kendisi belki bir aktör değildi ve bir kitabında bundan bahsetmedi ama onun ağzından çıkan şu bir kaç cümleyi paylaşmak istiyorum, “Kadınlarımız için asıl mücadele alanı, asıl zafer kazanılması gereken alan biçim ve kılıkta başarıdan çok, ışıkla, bilgi ve kültürle, gerçek faziletle süslenip, donanmaktır. Ben muhterem hanımlarımızın Avrupa kadınlarının aşağısında kalmayacak, aksine pek çok yönden onların üstüne çıkacak şekilde ışıkla, bilgi ve kültürle donanacaklarından asla şüphe etmeyen ve buna kesinlikle emin olanlardanım.

Son düzenleme:

Carissa

Bera
Oyuncu
Discord Görevlisi
Discord
İstiyorsan Hakk’a varmayı, meslek edin gönül almayı, bırak saraylarda mermer olmayı, toprak ol, bağrında güller yetişsin.

'' Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî ''​

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)