• Sorunların için lütfen destek merkezini kullan! Forum, topluluğun oyun ile alakalı içerikleri tartışabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Oyun yetkilisine ulaşmak istiyorsan veya diğer oyuncularla sohbet etmek istersen Discord kullanabilirsin. Oyunla alakalı düşünce ve fikirlerini kurallar çerçevesinde forumdan dile getirebilirsin. Forum'da yasa dışı içeriklerin paylaşımına izin verilmemektedir. Lütfen mesaj göndermeden önce kuralları dikkatlice oku!

Evolucia [10] vs [0] Convinto Vs'den KAÇIŞ #FİRAR

Ego

☪ ʏᴇᴍiɴ ᴇᴛᴛiᴋ, ᴀɴᴅıᴍıᴢ ᴅᴇʟi ᴋᴜʀᴛ! ☪
Oyuncu
Tepki Skoru
2,660
Nick
Ego
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Ha şöyleee ya.. 10-0 yazılmalıdır. ;)

Kaan Taşkın

Lanetli Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
278
Nick
Kaan
Lonca
Ancestors
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Diğer konuya yorum yaptığım için bu konuya da yorum yapmak istedim çünkü olaylara tek taraflı bir yorum yaptığım için , atılan vs'de skor 4-0 olunca Padisah nickli arkadaş "daglaragel" karakterini bizzat kasıtlı olarak kesmediyse vs'yi devam ettirirdim veya karakterin yanına gidip kılıç sallayıp kenara geç ifadesi olarak hesabı boşsa ve kılıç sallayınca ölmüşse bu zaten kasıtlı bir şey olmaz vs'yi devam ettirirdim ben aracı olsaydım. Kasıtlı bir kesme olmamışsa, düşünülünce 4-0 önde olan evolucia'nın izleyicilerinden böyle bir şey yapılması (kasıtlı olarak) yapılacak bir şey olmayacağını düşünüyorum. Eğer vs'de izleyiciler gerek pot açıp kapatma , mor pot , yeşil pot gibi şeyleri izleyicilerden birisi veya birileri basmışsa parayı diğer kişiye verilmesini doğru bulurdum (lag yapma olaylarından) , kasıtlı bir şekilde kesme olsaydı diğer tarafa verirdim. Eğer karşı tarafa ortadan çık , veya rakibin önünden çık gibi bir kılıç sallama üzerine kenara geçmesi için bi işaret olduğunu az çok bilinmeliyiz ki vsler bile rakiplerin kılıç sallamasıyla başlar. Eğer "daglaragel" karakteri ortaya veya , vs atan kişinin önüne geçtiyse ve ortadan veya önünden çekilmesi için yapılmış ve kasıtlı olarak vurulmadığı için vs'yi devam ettirirdim. Kasıtlı olarak yapılan bir şey olmadığını düşünüyorum çünkü "daglaragel" karakterini kesen kişi evolucia'nın vs izlemeye çağırdığı kişilerden , 4-0 önde olmasını bilmesine rağmen böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum. Tarafların açtığı konularda (diğer konuya attığım mesajı tek taraflı okuduğum için tek taraflı bir cevap yazdım) Vs yerinde olmadığım için mesajları okuduğum şekilde cevap verdim. İyi forumlar dilerim.

[email protected]

WizZz
Oyuncu
Tepki Skoru
503
Nick
Evolucia
Lonca
KIZILKURT
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Diğer konuya yorum yaptığım için bu konuya da yorum yapmak istedim çünkü olaylara tek taraflı bir yorum yaptığım için , atılan vs'de skor 4-0 olunca Padisah nickli arkadaş "daglaragel" karakterini bizzat kasıtlı olarak kesmediyse vs'yi devam ettirirdim veya karakterin yanına gidip kılıç sallayıp kenara geç ifadesi olarak hesabı boşsa ve kılıç sallayınca ölmüşse bu zaten kasıtlı bir şey olmaz vs'yi devam ettirirdim ben aracı olsaydım. Kasıtlı bir kesme olmamışsa, düşünülünce 4-0 önde olan evolucia'nın izleyicilerinden böyle bir şey yapılması (kasıtlı olarak) yapılacak bir şey olmayacağını düşünüyorum. Eğer vs'de izleyiciler gerek pot açıp kapatma , mor pot , yeşil pot gibi şeyleri izleyicilerden birisi veya birileri basmışsa parayı diğer kişiye verilmesini doğru bulurdum (lag yapma olaylarından) , kasıtlı bir şekilde kesme olsaydı diğer tarafa verirdim. Eğer karşı tarafa ortadan çık , veya rakibin önünden çık gibi bir kılıç sallama üzerine kenara geçmesi için bi işaret olduğunu az çok bilinmeliyiz ki vsler bile rakiplerin kılıç sallamasıyla başlar. Eğer "daglaragel" karakteri ortaya veya , vs atan kişinin önüne geçtiyse ve ortadan veya önünden çekilmesi için yapılmış ve kasıtlı olarak vurulmadığı için vs'yi devam ettirirdim. Kasıtlı olarak yapılan bir şey olmadığını düşünüyorum çünkü "daglaragel" karakterini kesen kişi evolucia'nın vs izlemeye çağırdığı kişilerden , 4-0 önde olmasını bilmesine rağmen böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum. Tarafların açtığı konularda (diğer konuya attığım mesajı tek taraflı okuduğum için tek taraflı bir cevap yazdım) Vs yerinde olmadığım için mesajları okuduğum şekilde cevap verdim. İyi forumlar dilerim.
Güzel yorum için sağol tarafsız bakmanı beklerim 3-0 olana kadar hiç bir sorun yoktu vs'de 4-0 oldu DAGLARAGEL ve ismini hatırlamadıgım bir izleyicisi dibime gelerek pot kapatıp açtıgını gördüm ve şahısları uyarmama rağmen gitmediler Padisah yani mertcan sürüklemek için 2 kılıç salladı setleri ve seviyesi düşük hesap oldugu için kesildi burda kasıtlı kesme gibi olay söz konusu olamaz ben vs devam etmek istedim kendisi etmedi 4-0 önde oldugum vs neden bozulmasına müsade edeyim zaten ben bunları uyardım hiç kimse dalmadı kaçıcak bahane bunu buldu ve aracıyı rahatsız ederek vermiş oldugu 500 T geri almıştır böyle şahıslar ile kesinlik ile vs tekrarı olmayacaktır işimiz olmaz.

TusuuBasa

Lanetli Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
59
Nick
Jormungandr
Lonca
TEKSAS
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
wsden kaçanda ne bileyim :D kesmiş oluyor hayali heralde :D yada rüya görmüştür ışınlandığında :D

[email protected]

WizZz
Oyuncu
Tepki Skoru
503
Nick
Evolucia
Lonca
KIZILKURT
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
wsden kaçanda ne bileyim :D kesmiş oluyor hayali heralde :D yada rüya görmüştür ışınlandığında :D
Sorma kanka saçma bahane bulup kaçtı korkak işte vs diye karşıma almam bunları işim olmaz daha 🤣

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)