Çok Konuşan Ama Turnuvada Karşımıza Bile Çıkamayan PAYİDAR Loncası (2 kişi bakıyor)

Onarchkrad

Bera
Oyuncu
Discord
Bu açıklamayı MAZİ loncası adına yapıyorum;

Her ay olduğu gibi gene karşımıza çıkamayıp oyunda sadece laf ebeliği yapan payidar loncası turnuva zamanı kafalarını kuma gömmeye devam ediyor. Eskiden hiç yoktan cesaretli rakiplerimiz vardı. Royal - lexante loncalarının zamanında bu servera yaşattığı 2 tane krallık savaşı cesaretini biraz örnek almanız gerekiyor. Büyük konuşuyorsanız büyük oynayacaksınız. Başka loncaların arkasına saklanıp köy basmakla ronark almakla bu işler malesef olmuyor. Er meydana çıkamayan tavuklar sizi gıd gıd gıdaaaakkkk :) Kestiğiniz kayaların resimlerini forumda paylaşıp konu kirliliği de yaratmayı kesersiniz diye umut ediyoruz.

Bu arada PAYİDAR lonca liderine arkadaşlarımız ws çekmekten sıkılmış. Ne zaman er meydanına çıkıp ws atacakmış diye sormamı istediler. Bu konuda da cevap bekliyoruz :)

Tranquillo

Nemere
Oyuncu
Onursal Üye
Şimdi böyle konu açtık diye bazıları dayanamayıp arkasından söven adamları yanına alarak boş köy basmaya gelip, foruma konu açarlar 😂

CanseveN

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Yancı rexap anca rezil etmeye çalışsın ama bilmiyor ki en rezili kendisi :D 2-3 konu ya güncel atar konuyu alta çıkarır kendini avutur.Oyundan pinokyo yazmaya devam et PRİMCİ.

╰☆☆ 𝓡𝓮x𝓪𝓹𝓗𝓲𝓷 ☆☆╮

Son sözümüz elbetteki hoşçakalın olmaz...
Oyuncu
Discord
Benim loncam ister turnuvaya girer ister girmez. Bunu kimse burada kalkıp korkuyorlar gelmiyorlar vb. olarak prim aracı yapamaz.
Bu turnuvalarda loncaların katılımı zorunlu değil. Hazır olan loncaya turnuvaya katılmak istiyen lonca başvurusunu yapar katılır savaşır. Kazanır veya kaybeder.

Burada sadece birşeyleri paylaşmak adına eveleyip gevelemekten başka bişi yapmamışsınız.

Duyurular kısmında zaten turnuvanın yapılmayacağı yazılmış tartışma veya alay konusu kimse yapamaz bu durumu.

Turnuvayada ister girerim ister girmem. Benim loncamda ekibimde bana yeter. Biz bu oyuna turnuva için girmiyoruz. Ayın 29 gününü kenera bırakıp 1 gününü düşünecek değiliz. 7 Turnuvaya katılmış 7 sindede krallık almış bir loncaydık. O zamanlar mazi nerdeydi siz nie katılmadınız size niye böyle bir konu açılmdı ? Boş yapmayı bırakın sizden kimse korkacak çekinecek değil komedisiniz sadece

ReLi;

CanseveN

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Benim loncam ister turnuvaya girer ister girmez. Bunu kimse burada kalkıp korkuyorlar gelmiyorlar vb. olarak prim aracı yapamaz.
Bu turnuvalarda loncaların katılımı zorunlu değil. Hazır olan loncaya turnuvaya katılmak istiyen lonca başvurusunu yapar katılır savaşır. Kazanır veya kaybeder.

Burada sadece birşeyleri paylaşmak adına eveleyip gevelemekten başka bişi yapmamışsınız.

Duyurular kısmında zaten turnuvanın yapılmayacağı yazılmış tartışma veya alay konusu kimse yapamaz bu durumu.

Turnuvayada ister girerim ister girmem. Benim loncamda ekibimde bana yeter. Biz bu oyuna turnuva için girmiyoruz. Ayın 29 gününü kenera bırakıp 1 gününü düşünecek değiliz. 7 Turnuvaya katılmış 7 sindede krallık almış bir loncaydık. O zamanlar mazi nerdeydi siz nie katılmadınız size niye böyle bir konu açılmdı ? Boş yapmayı bırakın sizden kimse korkacak çekinecek değil komedisiniz sadece

ReLi;
ağla

denizonay06

Tigris
Oyuncu
Discord
Açtık kapıyı geldimi :D Bu Burak efendi hiç akıllanmayacak yanına 2*3 yancı toplayıp köy basmaya benzemez bu dişe diş kana kan mücadeleye korkup gelemeyecek kadar tırsmayın :D Sizden önceki rakipler hiç değilse rekabet ortamı için gelip bizimle savaşıyorlardı. Oyuna başlamadan önce gelip MAZİ'yi bitireceğiz falan diyipte iki turnuvadır karşımıza çıkan Burak efendiye selam olsun. :) Öyle oyunda lafının karşılığını verdim diye engellemeye benzemez bu işler. Karşımızda ürkmüş kedi yavrusundan başka bir şey değilsiniz. Neyse siz akşam ronarkı alın sonra 2*3 lonca toplanın bir baskın atın video resim çekin foruma atıp kendinizi avutursunuz. Zavallı insanlar sizi :)

╰☆☆ 𝓡𝓮x𝓪𝓹𝓗𝓲𝓷 ☆☆╮

Son sözümüz elbetteki hoşçakalın olmaz...
Oyuncu
Discord
Ağlayacak bir durum göremiyorum. Sadece birer oyunkoliksin neyseki bu durum okullar açılınca düzelecek senin adına mutluyuz :D Ben hayatımı kurtatmışım işim gücüm maddi durumum yerinde bence burda kendinden yaşça küçük olduğun birine ağla demek yerine ilerde ağlamamak için bu boş işleri bırak geleceğini kurtar :D

Ziraa böyle yalancı sahtekar alışkanlıklar edinip. Sonra pişman olup birşeyleri silmekle insanların gözünde oluşturduğun sahtekarlık düşüncesini silemiyorsun :D

Dediğim gibi istediğinizi yazın çizin zerre ilgilendirmiyor. Biz burada eğlenir savaşır geçeriz insanlarla uğraşırız fakat bu ortamdan çıktıktan sonra vasıfsızsınız bizler için :D

Tranquillo

Nemere
Oyuncu
Onursal Üye

ReLi;
Kimse turnuva zorunlu demedi zaten veya size zorla girin diyen de olmadı. Konu içeriğini biraz daha dikkatli okursan iyi olur. Şair burada güzel bir şeye değinmiş, sen işine gelmediği için umursamaz ayakları yapıyorsun. Keşke kağıt üzerinde göründüğün kadar değil olduğun kadar görünsen.

Evondres-MAZI

Scrofa
Oyuncu
Discord
Ne diyimki acınasi bir durum heleki savaştan kacip forumda kazanmis gosterip konu açmak ayri acındirdi sizi gözümüzde lafa gelince esip kesiyorsunuz icraat 0

Erhan [ Alpha ] 🏹

Boşuna dönüyorsun dünya! Okeyin ikisi de bende.
Oyuncu
Discord

ReLi;
AÇMADIĞIN BOŞ KONU KALMADI DEFOL BURADAN.

2 aydır okadar konuşuyorsunuz ama icraata gelince 1 adım öne atmıyorsunuz iki üç lonca toplayıp baskın atıp boş köye gg çekmesini bizde yapardık ama turnuvada rakibimiz olamıyorsunuz yok şöyle yapıcaz yok turnuvada görüşürüz felan laftasınız

Son düzenleme:

CanseveN

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Alperen millete diyorsun sövdüğü adamları yanına çekiyor yok şu o bu veya göründüğü gibi ol felanda. Yanında bulunan arife hırsız diyip sövüp şuan birlikte savaşıyorsun. Ve kendini insanalra iyi göstermek adına telefonunu verde onun ne olduğunu gösteriyim diye milletin resimlerini yayıyorsun sonra adamlıktan bahsediyorsun bence sen önce çeneni bir kapat...

ağlıyor takmayın bunun sayesinde konu güncel 🤣

denizonay06

Tigris
Oyuncu
Discord
Zirveden sesin az duyuluyor rexap biraz daha ağla. Bakalım daha ne kadar çirkefleşeceksin :D

CanseveN

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Alperen millete diyorsun sövdüğü adamları yanına çekiyor yok şu o bu veya göründüğü gibi ol felanda. Yanında bulunan arife hırsız diyip sövüp şuan birlikte savaşıyorsun. Ve kendini insanalra iyi göstermek adına telefonunu verde onun ne olduğunu gösteriyim diye milletin resimlerini yayıyorsun sonra adamlıktan bahsediyorsun bence sen önce çeneni bir kapat...

prim.exe çalışmayı durdurdu.

denizonay06

Tigris
Oyuncu
Discord
Ama geçen lannisterden biri dediki bizim okçularımız olmadan bir hiçsiniz diye demekki doğruymuş :D Arayı tam düzeltememişler yancılarla. Düzelmesini bekliyorlar turnuva katılımı için :D

Tranquillo

Nemere
Oyuncu
Onursal Üye

Öncelikle ben arif ile beraber savaşmıyorum kendisi şuan loncamızda değil hatta uzun bir süredir değil. İkinci olarak bu özel mesajı izinsiz forumda paylaşamazsın kaldı ki ben bunu Osman'a atmıştım. Yetkillere gereken şikayet edildi. Zamanında bana karşı yaptığı bazı hataları kendisi de kabul ediyor. Bu arada o attığın ss de bahsettiğim konuyu bile bilmiyorsun 😂😂😂😂 Yazık geçrekten koz olsun diye sırf atmışsın buraya.

Suikastci

Kurt
Oyuncu
Evet arkadaşlar şimdi görülen o ki burada bir baskı var ancak şöyle bu oyun özgür bir kitleye hitap ediyor yani ister girer ister girmez hayat oyun başında geçmiyor ne yazık'ki insanlar oyun başında keyfi işler rahatlama amacıyla giriyor strese girmek için ,küfür etmek için değil ve hizmet sorunları var eşit adil bir sistem, olduğunu düşünmüyorum eskisi gibi değil oranlar kontroller vs vs ancak loncanın içersin deki arkadaşlara kalmış savaşmak Siz en iyisi kendi yağınız'da kavrulun boşuna sinirleri ve keyifleri kaçırmaya'da hakkı olmasın bu gidişle oyunda adam kalmaz iyiler çekilir kötüler yeni oyuncu bekler ezmek için . iyi oyunlar dilerim

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)