• Sorunların için lütfen destek merkezini kullan! Forum, topluluğun oyun ile alakalı içerikleri tartışabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Oyun yetkilisine ulaşmak istiyorsan veya diğer oyuncularla sohbet etmek istersen Discord kullanabilirsin. Oyunla alakalı düşünce ve fikirlerini kurallar çerçevesinde forumdan dile getirebilirsin. Forum'da yasa dışı içeriklerin paylaşımına izin verilmemektedir. Lütfen mesaj göndermeden önce kuralları dikkatlice oku!

Spreak Kimdir ?

VEZIRIAZAM

Lanetli Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
36
Nick
VEZIRIAZAM
Lonca
Krastel
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
sen önce ws de kaybettiğiniz 5bin t yi ver ondan sonra karakterden bahset. ''Heee kaybettik alabiliyosan gel al, bu bi oyun bana karaktersiz denmesi benim için bir şey ifade etmiyor.'' diyen bi rezilsin sonuçta xd
Benmiyim ben kimle çıkmış im 5000 t sine vsye 5000 t benim günlük efsun param boş yapma bilip bilmeden konuşma savunduğun hamsiden bir farkın yok şuan gözümde

Lazman6161

Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
16
Nick
Spreak
Lonca
Krastel
Sınıf
Ninja
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
sen önce ws de kaybettiğiniz 5bin t yi ver ondan sonra karakterden bahset. ''Heee kaybettik alabiliyosan gel al, bu bi oyun bana karaktersiz denmesi benim için bir şey ifade etmiyor.'' diyen bi rezilsin sonuçta xd
Nitelikli cevap ağzına sağlık

mv2211

Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
17
Nick
DeliMehmet
Lonca
Olympos
Sınıf
Ninja
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Spreak,pequena, Trabzonspor nickinin sahibiyim ismim eyüp trabzonluyum, Trabzonspor Ve Krastel loncası kurucusuyum. Su anda Lannister ailesinin üyesiyim ve ailesinin bir parçasındanım, bundan sonrada Lannister loncasina emek vereceğim ve burada devam edeceğim. Hepinize keyifli oyunlar dilerim...
Spreak kendi loncasindan atılan oyuna geldiğinde loncasi sayesinde car dizen slotun tekidir ha bu arada kovulmak ağır gelince lonca uyeleri tarafından olympos kurulmuştur aksini idda eden hamsi eyüp konusmak isterse telefonlarima bakmayı ve engeli kaldirmayi deneyebilir.

BloodyShaWeR

Olacak gibi değildi, olmadı da zaten..
Oyuncu
Tepki Skoru
1,782
Nick
BloodyShaWeR
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Lannister loncası dostluk, kardeşlik ve hoş sohbetin baki olduğu bir topluluk. Lonca ve bayrak tercihiniz oldukça mantıklı, sizin adınıza çok sevindim. :) Başarılar dilerim.
Arkadaş kısa bir süre önce loncadan çıktı Real hayatında başarılar diledim kendisine konu içeriğini düzeltmesini rica etmiştim fakat unutmuş sanırım 🙂

VEZIRIAZAM

Lanetli Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
36
Nick
VEZIRIAZAM
Lonca
Krastel
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Arkadaş kısa bir süre önce loncadan çıktı Real hayatında başarılar diledim kendisine konu içeriğini düzeltmesini rica etmiştim fakat unutmuş sanırım 🙂
Hahahahahaahahh gittiği her yerden sürülen bi hamsi olacak

veraliosa

Tigris
Oyuncu
Tepki Skoru
1,150
Nick
Veraliosa
Lonca
Lannister
Sınıf
Şaman
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Ayrıldığını fark etmemişim. 🥴 Başarılar diliyorum kendisine.

rosso

Lykos
Oyuncu
Tepki Skoru
49
Nick
IROSSOI
Lonca
MAZI
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Vezir IP ban yedin diye sağa sola saldırma evladım. Başarılar

rosso

Lykos
Oyuncu
Tepki Skoru
49
Nick
IROSSOI
Lonca
MAZI
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Sen kimsin vasıfsız ? Kim ne yemiş görelim 🙂
beyinsiz kardeşim açtığın konuları 2 gün sonra unutuyorasan bu benim sorunum değil 1 hafta önce 4 çarım kapandı diye ben ağlamadım sen ağlıyordun neyse gene GG yazayım da kudur :D By by

VEZIRIAZAM

Lanetli Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
36
Nick
VEZIRIAZAM
Lonca
Krastel
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
beyinsiz kardeşim açtığın konuları 2 gün sonra unutuyorasan bu benim sorunum değil 1 hafta önce 4 çarım kapandı diye ben ağlamadım sen ağlıyordun neyse gene GG yazayım da kudur :D By by
Peki bunun bu konuyla ne alakası var yancı ?

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)