• Sorunların için lütfen destek merkezini kullan! Forum, topluluğun oyun ile alakalı içerikleri tartışabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Oyun yetkilisine ulaşmak istiyorsan veya diğer oyuncularla sohbet etmek istersen Discord kullanabilirsin. Oyunla alakalı düşünce ve fikirlerini kurallar çerçevesinde forumdan dile getirebilirsin. Forum'da yasa dışı içeriklerin paylaşımına izin verilmemektedir. Lütfen mesaj göndermeden önce kuralları dikkatlice oku!

Juex 3 - Elitra 2 (ayakkabısıyla 32kg varlık)

Juex

Örümcek Barones
Oyuncu
Tepki Skoru
467
Nick
Juex
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
BİR DAHA BELEŞE WSYE GELME YANIMA SLOT SENİ. ELİNİ X DEN ÇEKMİYOSUN MAŞALLAH BU LEONORDA PETLERLE OYNAŞIR SENDE X LE :D :D
BELEŞE WS ATTIGIMA DUA EDİN SİZLE BOTLAR
ASD.jpg

ZevksiZ

Kral' Taç Gerek 👑
Oyuncu
Tepki Skoru
51
Nick
Lokianos
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
1017_181511.jpg

DEVAM ETMEYI KABUL EDIP SONRADAN KACAN SENSIN TUFACI YANAR DONER KARDESIMMM ?

Juex

Örümcek Barones
Oyuncu
Tepki Skoru
467
Nick
Juex
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
D

Deleted member 7224

Guest
Hiç düşünmemiş ben şimdi konuyu açıyorum da kaçtığım belli olursa naparım diye :D Ulan tafacı seniiii

Juex

Örümcek Barones
Oyuncu
Tepki Skoru
467
Nick
Juex
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Hiç düşünmemiş ben şimdi konuyu açıyorum da kaçtığım belli olursa naparım diye :D Ulan tafacı seniiii
oyundan kuzusun burdan aslan :D senide beklerim iddalı okçu wsye :D artık parasız ws yok size @ZevksiZ atmak istiyosan parayı hazırla gel yanıma

D

Deleted member 7224

Guest
oyundan kuzusun burdan aslan :D senide beklerim iddalı okçu wsye :D artık parasız ws yok size @ZevksiZ atmak istiyosan parayı hazırla gel yanıma
Olur diyip devam edeceğini söylediğin bir vs var onu bitir sonra gel karşıma aslan parçası

Vartoly

Lanetli Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
39
Nick
Vartoly
Lonca
DeadEye
Sınıf
Ninja
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Ekli dosyayı görüntüle 3018
DEVAM ETMEYI KABUL EDIP SONRADAN KACAN SENSIN TUFACI YANAR DONER KARDESIMMM ?
Öncelikle arenada bir süre var. O süre boyunca adamı yenmen gerekiyor.O süre biterken ben çıkıyorum diyip arenadan çekiliyorsun sonrasında da kaçtın diyorsun.Kimin kaçtığı çok iyi ortada.Burada boş yapmanın alemi yok.Adam seninle hala vs atmak istiyorsa atabilir 3-2 skordan ama bu bi opsiyon sadece.İsterse atmayıp 3-2de tokatladığıyla bırakabilir seni 32kg bot.

Juex

Örümcek Barones
Oyuncu
Tepki Skoru
467
Nick
Juex
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Öncelikle arenada bir süre var. O süre boyunca adamı yenmen gerekiyor.O süre biterken ben çıkıyorum diyip arenadan çekiliyorsun sonrasında da kaçtın diyorsun.Kimin kaçtığı çok iyi ortada.Burada boş yapmanın alemi yok.Adam seninle hala vs atmak istiyorsa atabilir 3-2 skordan ama bu bi opsiyon sadece.İsterse atmayıp 3-2de tokatladığıyla bırakabilir seni 32kg bot.
bunlarda düşünme den birşey olmadıgı için aklına ne geliyorsa yazıyolar yenilmek koyuyo hepsine. @[email protected] örnek bu wsyi kaybedince millete sövdü buda dawarın yancısı @ZevksiZ

Vartoly

Lanetli Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
39
Nick
Vartoly
Lonca
DeadEye
Sınıf
Ninja
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Evet bot zaten xci bot hem de avel 32kg (ayakkabıyla) bir bot.

Juex

Örümcek Barones
Oyuncu
Tepki Skoru
467
Nick
Juex
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
EKİP BURDA İSTEDİGİNİZ MİKTARDA SURA VS, NİNJA WS ATILIR.

DarkRhino

Tigris
Oyuncu
Tepki Skoru
277
Nick
DarkRhino
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Tebrikler kardeşim bide utanmadan ağladıkları ss leri atmıslar

Juex

Örümcek Barones
Oyuncu
Tepki Skoru
467
Nick
Juex
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)