• Sorunların için lütfen destek merkezini kullan! Forum, topluluğun oyun ile alakalı içerikleri tartışabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Oyun yetkilisine ulaşmak istiyorsan veya diğer oyuncularla sohbet etmek istersen Discord kullanabilirsin. Oyunla alakalı düşünce ve fikirlerini kurallar çerçevesinde forumdan dile getirebilirsin. Forum'da yasa dışı içeriklerin paylaşımına izin verilmemektedir. Lütfen mesaj göndermeden önce kuralları dikkatlice oku!

TUFACI YANAR DÖNER JUEX

ZevksiZ

Kral' Taç Gerek 👑
Oyuncu
Tepki Skoru
51
Nick
Lokianos
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
1017_181511.jpg

3-2'den devam etmeyi kabul edip sonrasında korkup yok çeken TUFACI YANAR DÖNER JUEX kendini kazanmış sanıyor. Madem korkacaktın ve gelmeyecektin neden "olur", "np" diyip kabul ettin tufacı kardeşim?

Juex

Örümcek Barones
Oyuncu
Tepki Skoru
467
Nick
Juex
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
@Mehmet - Leonorda sen bi pet bugcu slotsun :D sen sus konuşabildigin zaman gel yanıma. @ZevksiZ sende 32kg ayakabısıyla slot iddalı ws geliyosan gel yoksa bidaha pm atma iddasız ws atmıyorum. dahada yazmıyıcam kudur

D

Deleted member 7224

Guest
Ulan :AWD:AWDWADW:A:WAD:WADWAD:AWDA Bunu tanımayanlarda vs atmayı biliyor sanacak. Sen gel önce kabul et sonra korkup R yap :D yanaR döneR juex

ZevksiZ

Kral' Taç Gerek 👑
Oyuncu
Tepki Skoru
51
Nick
Lokianos
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
@Mehmet - Leonorda sen bi pet bugcu slotsun :D sen sus konuşabildigin zaman gel yanıma. @ZevksiZ sende 32kg ayakabısıyla slot iddalı ws geliyosan gel yoksa bidaha pm atma iddasız ws atmıyorum. dahada yazmıyıcam kudur
SLOT NE KUDURCAM SS DE BELLI HERSEY SEN REZILSEN BEN NAPAM :DD

Juex

Örümcek Barones
Oyuncu
Tepki Skoru
467
Nick
Juex
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
SLOT NE KUDURCAM SS DE BELLI HERSEY SEN REZILSEN BEN NAPAM :DD
kesildigin ssi paylaş aferin :D ws bitince devam edelim demesi kolay icraatını arena sürecinde göstereksin :D iddalı geliyosan gel yoksa bidahada yazma

ZevksiZ

Kral' Taç Gerek 👑
Oyuncu
Tepki Skoru
51
Nick
Lokianos
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
D

Deleted member 6825

Guest
Bugcuda sizsiniz Yalancı da sizsiniz yanar dönerde sizsiniz ve en önemlisi iftiracida sizsiniz videoda da görüldüğü gibi kimin bugcu olduğu belli YALANCI TUFACI JUEXS.Bu arada yanındaki effactında zamanında yaptığı pet bugu yüzünden ban yiyeceğini de forum kullanan herkes bilir tufacı JUEXS

D

Deleted member 7224

Guest
Bugcuda sizsiniz Yalancı da sizsiniz yanar dönerde sizsiniz ve en önemlisi iftiracida sizsiniz videoda da görüldüğü gibi kimin bugcu olduğu belli YALANCI TUFACI JUEXS
Oha bunlar büyük yüzsüz. Hem bug yapıyorlar hem başkalarına iftira atıyorlar. Bunlarda sadece oyun bilgisi ve yetenek değil; dürüstlük ve kararlılıkta eksik. Acıyorum bunlara. Desteğe bildiricem diyor birde. Bildirse kendisi ban yiyecek farkında ama sözde işte atıp tutuyor.

D

Deleted member 6825

Guest
Oha bunlar büyük yüzsüz. Hem bug yapıyorlar hem başkalarına iftira atıyorlar. Bunlarda sadece oyun bilgisi ve yetenek değil; dürüstlük ve kararlılıkta eksik. Acıyorum bunlara. Desteğe bildiricem diyor birde. Bildirse kendisi ban yiyecek farkında ama sözde işte atıp tutuyor.
Ben hiç bir vsmde ne pet bugu yaptım nede baska bir bug kestiysem kestim kesildiysem kesildim en önemlisi dürüst bir şekilde bileğime güvenerek attım aynısını zamanında banada yapmıstı ama burda yalancı tufacı olduğu ortaya çıktı hersey belli fzla söze de gerek yok

D

Deleted member 7224

Guest
Ben hiç bir vsmde ne pet bugu yaptım nede baska bir bug kestiysem kestim kesildiysem kesildim en önemlisi dürüst bir şekilde bileğime güvenerek attım aynısını zamanında banada yapmıstı ama burda yalancı tufacı olduğu ortaya çıktı hersey belli fzla söze de gerek yok
En güzel sözü konu başlığı söylemiş zaten TUFACI YANAR DÖNER JUEX

D

Deleted member 6825

Guest
Sen en iyisi kıvrıkta ks atmaya devam et @Juex baksana tufacı yanar döner iftiracı diye ismin çıktı senle vs atan olmaz artık :DDDD

Juex

Örümcek Barones
Oyuncu
Tepki Skoru
467
Nick
Juex
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
@ZevksiZ OYUNA GEL WS YE DEVAM ETMEK İSTİYOSAN
En güzel sözü konu başlığı söylemiş zaten TUFACI YANAR DÖNER JUEX
seni susturmamışlarmıydı ? yancı

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)