• Sorunların için lütfen destek merkezini kullan! Forum, topluluğun oyun ile alakalı içerikleri tartışabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Oyun yetkilisine ulaşmak istiyorsan veya diğer oyuncularla sohbet etmek istersen Discord kullanabilirsin. Oyunla alakalı düşünce ve fikirlerini kurallar çerçevesinde forumdan dile getirebilirsin. Forum'da yasa dışı içeriklerin paylaşımına izin verilmemektedir. Lütfen mesaj göndermeden önce kuralları dikkatlice oku!

OLYMPOS(130) - LANNİSTER (74) LONCA SAVAŞI

Kral500

King
Oyuncu
Tepki Skoru
65
Nick
King
Lonca
ISTIKLAL
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Şurada yorum atan insanların çoğu zamanında lannistere girmek için çırpınan insanlardı.Bu arada çoğu dedim herkes demedim üstüne alınması gereken alınsın.Kendi loncamı ben ilah görmüyorum ama insan nerden geldiğini bilmeli sevgisini yitirsede saygısını korumalı. Afedersiniz ama yemek yediği kapa pislememeli. İnkar eden olursa da sesliye geçip karşılıklı tartışabiliriz. Sadece bunu dile getirmek istedim savaşa gelicek olursak bahaneye gerek yok. BAŞTA kendi AİLEM olmak üzere savaşan İstiklal loncası ve olympos loncasını tebrik ederim.
2Şamanımı ve Olympos ailesini tebrik ederim canı gönül den 😘 :)

BloodyShaWeR

Olacak gibi değildi, olmadı da zaten..
Oyuncu
Tepki Skoru
1,703
Nick
BloodyShaWeR
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Rakibi tebrik ederim sonuçta ortada bir savaş dönmüş gerek lonca üyelerinin savaştan sonra bağırma dan tebrik etmesi gerek lonca lideri konumunda olan kişinin bizzat çağrı ve benim adıma tebrikler mesaj yollaması güzel bir davranış oldu,fakat gördüğüm üzere açılan konu içeriğindeki mesajlar ve şarkı bile bir ima bir gönderme amaçlı bu tamamen "Riyakarlık"

1188cfcc-6987-4d04-b9a6-7ce3602fc90d.jpg

@CrazyYounqs Sen Lonca savaşında bizle savaşırken zaten izleyici olarak giremezsin kardeşim.

135b4aa8-55de-43c0-8a68-cf3e75ecafdd.jpg

Savaştan önce Lonca Liderimiz ile Liderinizin görüşmesinde dışarıdan "adam" alınmaması hakkında bir konu vardı ama fotoğrafa göre sizin VEFALITÜRK , YAKAMOZ ve ISTIKLAL'den oyuncu aldığınız görülüyor, ben mi yanlış görüyorum?

Bir de savaşta savaşmıyormuş gibi yorumları görünce de güldüm doğrusu.
Her neyse, 3 lonca birleşmiş olsa da güzel savaş oldu, bir sonraki savaşta biz yine KENDİ ekibimizle geleceğiz, sizde kendi ekibinizle gelirsiniz diye düşünüyoruz. (varsa tabi ki)
Tekrardan elinize sağlık.

Ekli dosyalar

JohnyCarrey

Farklılaş yada ÖL !
Oyuncu
Tepki Skoru
170
Nick
JohnyCarrey
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Hükümdar ve Lannister loncasınada tebrikler kardesim.
1 kişi aldığıma dair kanıt atarsan loncayı kapatıp defolup gidicez o kadar iddalıyım. Ama sen bunu inkar edemezsin bidaha youtubea video yüklerken discord görüntülerinizi silin kimin savaştığı belli olmasın ;)

BloodyShaWeR

Oyuncu
Tepki Skoru
1,703
Nick
BloodyShaWeR
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Hayır anlamadığım nokta şu bana da denilen dışarıdan sura aldınız gibi bir mesaj :D türkayı etıketlesek mı şuraya napsak bilemedim :D

casterLy

YatıkSekiz
Oyuncu
Tepki Skoru
746
Nick
casterLy
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
2Şamanımı ve Olympos ailesini tebrik ederim canı gönül den 😘 :)
Deniz sen 2 şamanım deme, kurcala bakayım biraz daha çıkar senden 2 3 adam daha :D
2 şamanının birisi sensin galiba :D
Crazyyongs ta izlemeye gireyim diye yanlışlıkla savaşa mı girmiş acaba, tüh.
Aa ama doğru kendisi yukarıda belirtmişti, izlemeye kapalı olduğu için izleyememiş, bizzat savaşmış :)
Herkesin eline sağlık.

BloodyShaWeR

Oyuncu
Tepki Skoru
1,703
Nick
BloodyShaWeR
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
"Sizin farklı loncadan sura dahi aldığınızı gördüm o adamlar sizin loncadan değildi. Sesimizi çıkarmadık" oğuzhan bu iddanı kanıtlı bir şekilde atarmısın buraya

Jameicha

Alfa Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
42
Nick
Jameicha
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Savaşa başlamadan önce konuşulup farklı loncalardan insan çekilmeyecek diye ortak bi karar almıştık fakat siz karara saygı duymadınız her zamanda söylediğim gibi desteksiz siz hiçbişeysiniz kendi kadronuzla karşımıza çıkamayacak kadar Aciz insanlarsınız

Jelavic

Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
2
Nick
JeLavic
Lonca
Phantoms
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith

Herkesin Eline Sağlık. Kolay Savaştı. Yılların Loncası Olduğunu Söyleyen Arkadaşlar Ne Oldum Dememeli, Ne Olacağım Demeli, Bidaha Kimseyi Küçük Görmemeleri Gerektiğini Öğretmiş Olduk. İyi Seyirler...
Kardeşim elinize emeğinize sağlık çok iyi Savaşmışsınız.

Kral500

King
Oyuncu
Tepki Skoru
65
Nick
King
Lonca
ISTIKLAL
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Rakibi tebrik ederim sonuçta ortada bir savaş dönmüş gerek lonca üyelerinin savaştan sonra bağırma dan tebrik etmesi gerek lonca lideri konumunda olan kişinin bizzat çağrı ve benim adıma tebrikler mesaj yollaması güzel bir davranış oldu,fakat gördüğüm üzere açılan konu içeriğindeki mesajlar ve şarkı bile bir ima bir gönderme amaçlı bu tamamen "Riyakarlık"

Ekli dosyayı görüntüle 3021

@CrazyYounqs Sen Lonca savaşında bizle savaşırken zaten izleyici olarak giremezsin kardeşim.

Ekli dosyayı görüntüle 3022

Savaştan önce Lonca Liderimiz ile Liderinizin görüşmesinde dışarıdan "adam" alınmaması hakkında bir konu vardı ama fotoğrafa göre sizin VEFALITÜRK , YAKAMOZ ve ISTIKLAL'den oyuncu aldığınız görülüyor, ben mi yanlış görüyorum?

Bir de savaşta savaşmıyormuş gibi yorumları görünce de güldüm doğrusu.
Her neyse, 3 lonca birleşmiş olsa da güzel savaş oldu, bir sonraki savaşta biz yine KENDİ ekibimizle geleceğiz, sizde kendi ekibinizle gelirsiniz diye düşünüyoruz. (varsa tabi ki)
Tekrardan elinize sağlık.
2 Şaman yüzünden vs kaybettik hayalleri ile tesellisi ile kendinizi kandırmayın Strean ve sinyorina Gitti bunu tüm server biliyor saklamadılar zaten aksini iddia ediyorsanız tekrar vs atın aynı dc de iki lonca iddia koyarak ortaya bu sadece bir öneri . İyi forumlar 😘

CeritBey

Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
1
Nick
CeritBey
Lonca
VEFALITURK
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Her iki tarafında eline sağlık keyifli bir savaş olmuş.

Hades

Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
6
Nick
Hades
Lonca
HUKUMDAR
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Öncelikle iki tarafıda tebrik ederim,
Benim loncamdan Lannister loncasına hiç bir şekilde adam gitmedi tamamen kendi ekibi ile savaştılar, kendi ekibiyle ne olursa olsun sonuna kadar savaştıkları için Lannister loncasını canı gönülden tebrik ederim.
Size gelecek olursak eğer, dışardan adam almanız veya kendi ekibinizle savaşmanız bizi ilgilendirmez ama siz bu kadar adam alıyorken iki loncayı tebrik ediyorum gibisinde konuşmanız oldukça yanlış.

WaAlpha

Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
27
Nick
WaAlpha
Lonca
Krastel
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
Acaba bu seferki bahane ne olacak diye beklerken geldi. @BloodyShaWeR seninle bunu konuşmuştum 2 şaman bahane edilecekse Ortak dc kurulur herşey şeffaf şekilde izleyiciye açık İddaalı şekilde savaşılır belki o zaman daha çok zevk alırız savaştan.
IMG_20201018_195151.jpg

BloodyShaWeR

Oyuncu
Tepki Skoru
1,703
Nick
BloodyShaWeR
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Acaba bu seferki bahane ne olacak diye beklerken geldi. @BloodyShaWeR seninle bunu konuşmuştum 2 şaman bahane edilecekse Ortak dc kurulur herşey şeffaf şekilde izleyiciye açık İddaalı şekilde savaşılır belki o zaman daha çok zevk alırız savaştan. Ekli dosyayı görüntüle 3026
Mesajın tamamını atmanı ve dışardan aldığım sözde senın bahsetmiş oldugun sura oyuncuları kanıtlamanı istiyorum. Ben sana kadrodakı kısılerı saydım gercı vıdeo da gozukmekte aynı zamanda elımde ekran goruntusu de var kendı ekibimden. Ayrıca bizden saklayıp saklamaman beni ilgilendırmez anlaşıldığı gibi olmamışsa daha ne demeye gerek varki sence. Komutu izlemeye gelecek adam zaten loncaya alırsın lonca dan izleyici olarak dahil olur savaşa bizden ızleyıcı olarak gırenler vardı ızleyıcı de komut gozukuyor hadı dıyelım seslı dınlemek için geldıler dıye bir varsayım yapsam taşlar yerıne oturmuyor savas zaten 15-15 o zaman 1 kişi geldı seslı dinlemeye,
Suçlama yaptığımı düşünüyorsun ama benım burda elımde somut bir delil var benım kendımce ele geçirdiğim birşey değil videoyu çeken kişinin acemiliği diyeyim. Soyut değilde somut deliller ile konuşacaksak konuşalım sesli

WaAlpha

Kurt
Oyuncu
Tepki Skoru
27
Nick
WaAlpha
Lonca
Krastel
Sınıf
Sura
Krallık
Jinno
Sunucu
Keith
1 kişi aldığıma dair kanıt atarsan loncayı kapatıp defolup gidicez o kadar iddalıyım. Ama sen bunu inkar edemezsin bidaha youtubea video yüklerken discord görüntülerinizi silin kimin savaştığı belli olmasın ;)
Çağrı ne zaman Defolup gidiyorsunuz. Gün ver bana uğurlamaya geliyoruz.

Ekli dosyalar

BloodyShaWeR

Oyuncu
Tepki Skoru
1,703
Nick
BloodyShaWeR
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Çağrı ne zaman Defolup gidiyorsunuz. Gün ver bana uğurlamaya geliyoruz.
Komikmiş cidden dhdjd aldığım suralar kimdi acaba 😃

Aklınca ss aldığın iki kişi de lannister li zaten dhdhdh neyin çabası bu arkadaşım 😂😂

@veraliosa 😂😂😂😂djdjdj

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 1, Misafir: 1)