Elym2 ''SAHMAT'' KESME CHALLENGE (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

casterLy

Lykos
Oyuncu
Euro’yu bırakıp dolarla çalışan arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Dolar hesabı çalışmaya başlayınca nickinide değişmiş, ama yerlerde sürünmesi hala eskisi gibi.
Elinize sağlık :D

EwiLDragoN

Nemere
Oyuncu
Bugün bir kez daha anladımki Lannisterin canını çok fazla yakmışız SAHMAT olarakki bu kuyruk acısı oluşmuş videonun basında lannisterli ayakta bile yok videonun ortasına dogru kesildigini anlayan turnuvadan eledigimiz gibi açık ara fark ile bir kesilme vakası daha yasayacagını anlayan lannister payidara yazmaya baslıyor zaten oyundaki gruba bakarsak grupta 2 tane lannisterli göremedim hep payidar üyesi ama lafa gelince lannister effect li video yaparsınız. Harbi ya bir loncaysanız eger lannisteri siz bir lonca olarak görüyorsanız bu aksam 9 da çöldeki gibi ordan burdan adam cagırmadan kendi üyeleriniz ile gelin15 e 15 lonca savası yapalım bir yenilme vakası daha yaşatsın size SAHMAT tekrar hatırlayın turnuvada eceliniz olan loncayı daha yorum yapmıyacagım cünki kendinizi bir lonca sanıp birseyleri lannister olarak yaptıgınızı düsünüyorsunuz ama öyle bir durum yok 3 kisi piyasada gezip sopa yiyince pressive payidar diye bagirarak kacıp baska loncalar ile gelip kesince çenesi tek düşen yine siz oluyorsunuz asıl kesen loncalar degil siz anca çene yapıyorsunuz neyse size iyi kendinizi avutmalar :)

JeeRy

Razadör
Oyuncu
Napmış bu 300£ ile kumar oyunları oynayıp katlamış mı parayı, napmış öyle 15 çar filan vs çekmeler şaşırtıcı :rolleyes::rolleyes:

Tebrikler elinize sağlık. Açtığınız konu ile ejderhayı uyandırdınız 🦖🦖🦖 dikkat edin benzeri bir £ vakası olmasın 😊

LuisEnrique

Alfa Kurt
Oyuncu
Siz Sanıyorsunuz ki SAHMAT Loncası kendı kendıne kuduruyor :D neyse iyi seyirler :D

TEBRİK EDERİM GÜZEL ŞAMAR OLMUŞ ELİMİZE SAĞLIK
Bugün bir kez daha anladımki Lannisterin canını çok fazla yakmışız SAHMAT olarakki bu kuyruk acısı oluşmuş videonun basında lannisterli ayakta bile yok videonun ortasına dogru kesildigini anlayan turnuvadan eledigimiz gibi açık ara fark ile bir kesilme vakası daha yasayacagını anlayan lannister payidara yazmaya baslıyor zaten oyundaki gruba bakarsak grupta 2 tane lannisterli göremedim hep payidar üyesi ama lafa gelince lannister effect li video yaparsınız. Harbi ya bir loncaysanız eger lannisteri siz bir lonca olarak görüyorsanız bu aksam 9 da çöldeki gibi ordan burdan adam cagırmadan kendi üyeleriniz ile gelin15 e 15 lonca savası yapalım bir yenilme vakası daha yaşatsın size SAHMAT tekrar hatırlayın turnuvada eceliniz olan loncayı daha yorum yapmıyacagım cünki kendinizi bir lonca sanıp birseyleri lannister olarak yaptıgınızı düsünüyorsunuz ama öyle bir durum yok 3 kisi piyasada gezip sopa yiyince pressive payidar diye bagirarak kacıp baska loncalar ile gelip kesince çenesi tek düşen yine siz oluyorsunuz asıl kesen loncalar degil siz anca çene yapıyorsunuz neyse size iyi kendinizi avutmalar :)
Sanada Öncelikle Şunu söylemek istiyorum sen hayatın boyunca lannister loncasını 1 kere kestin doğrudur fakat şunu da belirtmek isterim bizim yardımlarımız ve desteklerimiz sayesinde biz yollarımızı sizinle ayırdıktan sonraki savaşlarda biz kendi loncamızda kaldık ve lannisterin sizi haşamat ettiği doğrudur şimdi diceksin ki hayır öyle bişe yok inkar ediceksin ben de sana şunu diyorum ki Bİ LAF VARDIR YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME !!
BENDE DİYORUM Kİ SANA İNKAR ETME GERÇEKLERİ DOĞRU KONUŞALIM BEN SANA ŞÖYLE Bİ TEKLİFTE BULUNUYORUM BU SÖYLEDİĞİM HERŞEYİ KANITLARSAM HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE ÇARINI SİLİP LONCANI DAĞITACAK MISIN 300 EURO CUM BANA BUNUN CEVABINI VER HERKES TÜM GERÇEKLERİ Bİ KEZ DAHA GÖRSÜN

RituaL

Lykos
Oyuncu
tebrikler güzel kesim olmuş elinize saglık.

Felarcone

Scrofa
Oyuncu
Patates Kesimi Elimize Sağlık
Euro cum kendini Avutmaya devam et ;)

Lorient

Razadör
Oyuncu
Ohohoho sen yıne atarım tutarım keserım demeye başladın :p yok onceden şöyleydi böyleydi bırak bunları söylemeyi önceden ŞAHMAT mı vardı? bu konuyu hiç tartışmıyalım ıstersen :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)