İnceleniyor Süreli Eşyalar İle İlgili Düzenleme (1 kişi bakıyor)

BursAnkara

Kusura bakmayın Kusurlarınıza bakın
Oyuncu
Daha öncesin de ay yıldız kostümü çöl kostüm gibi 2.5 k hp veren kostümler hp oranı degişmeden salsa üç silahşör gibi kostümler 3 k hp veren kostümlerin hp leri 2.5 k ya düştügün de 2.5 k hp lı kostumu olanlar mağdur olmadan yoluna devam etmişti ama 3 k hplı kostümü olan oyuncular mağdur olmuştu bu süresi kullanılmadıgın da gitmiyen binekler fişler için oyuncular bunların süresinin gitmedigini bildigi için fişleri ve binekleri aldı şuan gelecek olan süre uzatma oyuncuları büyük mağdurlukla karşı karşıya bırakacaktır.

Son düzenleme:

Seffah

Alfa Kurt
Oyuncu
Bazı arkadaşların da söylediklerinden şöyle bir şey yapabiliriz. Oyun içinde bulunup da bineği kullanmadığımız sürelerde bineklerin süresi gitsin. Ama oyunda değilken gitmesin. Yani örneğin ben sadece akşamları 2-3 saat oyuna giriyorum. 1 günlük uzatma bastığım zaman bunun 22 saatinden yararlanamıyorum. Ama oyunda olmadığım sürede süresi gitmese böyle bir sorun ortadan kalkar. Sistem bence kötü ama toparlamak gerekirse şu şekilde yenilip yutulur olabilir:
1-Mühürler için geçerli değildir- Eski fişlerin süresi kalsın. Zaten binekler gibi süresi 30 gün değil 7 gün. ve fiş binekten daha çok kullanıldığı için süresi daha çabuk bitiyor. Bu yüzden sadece bundan sonra çıkacak fişlerin ve bineklerin süresi kullanılmadığı zaman azalsın. Ama oyunda olmadığımız sürede azalmasın.
2- Bineklerin tamamının süresi kullanılmadığı zaman da azalsın, fakat çevrimdışıyken azalmasın. Shorty

Soon9Saniye

Lykos
Oyuncu
Oyuna Silah-Zırh matkabı getirdin herkes silahına zırhına bastı işi bitti şimdi pazarlarda sürünüyor. yok 20.000 dereceden sonra ya efsanevi yaşam meyvesi basacaksın ya kaya keseceksin dedin meyveler çöpe gitti. ( verdiği özellik neymiş %10 Yarı insanlara karşı güç ) sanki çok işimize yarıyor. tuttun yeni bir sistem çıkardın eskiden binlerce T verip aldığımız itemler şimdi 3 aydır pazarda duruyor açıp bakan yok. Toplasan 20 dk da bir Sürgünden 3 farklı yerde general çıkıyor. zaten kıvrık bulmamız zor birde ejderden nesne düşme olasılığını düşürdün. Gelmiş diyorsun ki ticaret canlansın diye böyle birşey yaptık. meyve kasıyoz alan yok zırh silah matkabı düşürüyoruz alan yok. kıvrık kasıp ejder kesiyoz ejderden bişey düşmüyor. Ticaretin çoğalması için farklı yöntemlerde uygula o zaman...
O kadar yorum okudum işte aradığım yorum bu.. Shorty
Polymnia ya katılıyorum. Silah fişleri için güzel bir uygulama ama özellikle bayan oyuncular set veya silah fişi yerine kostüm, binek tarzında şeylere para harcıyorlar. Mesela benim hesabımda 4-5 adet binek var istediğim sürede istediğim zaman kullanabiliyorum. Şimdi fişine ayrı bineğine ayrı para mı ödeyeceğiz yeni set sistemi için zarara girdik zaten.
Ya sende 4-5 tane bineği ne yapıcaksın kardesim bir tane beyaz aslan al kendine bin 4 5 taneye ne gerek var

Son düzenleme:

Onarchkrad

Tigris
Oyuncu
Dünkü yapılan duyuruda süre uzatım parşomenlerinin sadece kırmızı ejderhadan ve ronarktan düşeceği söylenmiş. Bu drop kesinlikle serverin ihtiyacını karşılayamaz. Ronark Günde 1 kere oluyor ve 30 sandık çıkıyor. Kırmızı ejderha ise günde 24 defa oluyor. Bu sandıkların hepsinden de bunun çıkmayacağını varsayarsak insanları nesne markete mahkum bırakıyorsunuz. Sırf bende 10 tane fiş var. Benim ihtiyacımı bile karşılamaz bu droplar. Süre uzatım parşomenlerinin kesinlikle hidra, mavi ejderha, mavi ölüm, barones, ayışığı etkinliği gibi şeylere eklenmesi gerekiyor. Bununla ilgili düzenleme yapılırsa çok iyi olur. Oyundaki mevcut kullanılan fiş ve bineklere sistemden sayarsanız serverın ne kadar bir ihtiyacı olduğunu görürsünüz.

Shorty
ReLi

☾✮ Bidayet ✮☽ ♫

Lusifer
Oyuncu
Dünkü yapılan duyuruda süre uzatım parşomenlerinin sadece kırmızı ejderhadan ve ronarktan düşeceği söylenmiş. Bu drop kesinlikle serverin ihtiyacını karşılayamaz. Ronark Günde 1 kere oluyor ve 30 sandık çıkıyor. Kırmızı ejderha ise günde 24 defa oluyor. Bu sandıkların hepsinden de bunun çıkmayacağını varsayarsak insanları nesne markete mahkum bırakıyorsunuz. Sırf bende 10 tane fiş var. Benim ihtiyacımı bile karşılamaz bu droplar. Süre uzatım parşomenlerinin kesinlikle hidra, mavi ejderha, mavi ölüm, barones, ayışığı etkinliği gibi şeylere eklenmesi gerekiyor. Bununla ilgili düzenleme yapılırsa çok iyi olur. Oyundaki mevcut kullanılan fiş ve bineklere sistemden sayarsanız serverın ne kadar bir ihtiyacı olduğunu görürsünüz.

Shorty
ReLi
Türkaya para lazım para uğruna oyunu batırdılar eskiyr oranla artık herşey parayla yapılıyor yeni yeni şeyler çıkartıyorlar tr de ne varsa illa burda da mı olacak herşey

OutControL

Hanedan
Oyuncu
Zamanında oyundan para kazanma yolları aranırken milleti cezbetmek adına 30 günlük binekleri getirdiniz hatırı sayılır bir meblağ elde ettiniz.Sonra baktınız herkes ihtiyacını karşılayacağı kadar aldı satış durdu , şimdi nereden ne şekilde para çıkartırız onun peşindesiniz sanki . Buraya oyuncuları mağdur ettiğiniz yüzlerce güncelleme yazabiliriz sanırım. Lafta fişleriniz kaybolmasın adı altında yapılan bu güncellemeyi sırf oyuncuları düşündüğünüz için yapacak olsanız ; kardeşim fişler 7 günlük kullan sen süresi bitince nesne markete parşömen koyucaz alırsın 7 gün daha uzatırsın diye yaparsınız. Oyuncuları düşünürcesine amaç güdüyorsunuz da bu kadar oyuncu niye bıraktı bu oyunu diye hiç öz eleştiri yapmak aklınıza gelmiyor mu , oyuncu oyunda ne ister diye düşünmüyor musunuz , oyundaki savunma atak dengesini hesap kitap yapmadan savunma veren item üstüne item getirip çöp eden siz , milletin uğraştığı bir efsun sistemi varken oyuna efsun botu getirip o kadar uğraş vermiş insanın emeğini çöp eden siz ama gel gelelim herşey siz değerli oyuncularımız için lafları.Sunucuya ek 3-4 yıldır event gelmiyor. Ayışığı , futbol topu , gm bulma , balık dışında event yok mu , yapılamıyor mu ?
Oyuncuları düşünecekseniz belli başlı yağ amacı güden arkadaşları bırakıp oyuncularla iletişim halinde olup öneri almalısınız ki hem siz hem oyuncular kazansın.

☾✮ Bidayet ✮☽ ♫

Lusifer
Oyuncu
Zamanında oyundan para kazanma yolları aranırken milleti cezbetmek adına 30 günlük binekleri getirdiniz hatırı sayılır bir meblağ elde ettiniz.Sonra baktınız herkes ihtiyacını karşılayacağı kadar aldı satış durdu , şimdi nereden ne şekilde para çıkartırız onun peşindesiniz sanki . Buraya oyuncuları mağdur ettiğiniz yüzlerce güncelleme yazabiliriz sanırım. Lafta fişleriniz kaybolmasın adı altında yapılan bu güncellemeyi sırf oyuncuları düşündüğünüz için yapacak olsanız ; kardeşim fişler 7 günlük kullan sen süresi bitince nesne markete parşömen koyucaz alırsın 7 gün daha uzatırsın diye yaparsınız. Oyuncuları düşünürcesine amaç güdüyorsunuz da bu kadar oyuncu niye bıraktı bu oyunu diye hiç öz eleştiri yapmak aklınıza gelmiyor mu , oyuncu oyunda ne ister diye düşünmüyor musunuz , oyundaki savunma atak dengesini hesap kitap yapmadan savunma veren item üstüne item getirip çöp eden siz , milletin uğraştığı bir efsun sistemi varken oyuna efsun botu getirip o kadar uğraş vermiş insanın emeğini çöp eden siz ama gel gelelim herşey siz değerli oyuncularımız için lafları.Sunucuya ek 3-4 yıldır event gelmiyor. Ayışığı , futbol topu , gm bulma , balık dışında event yok mu , yapılamıyor mu ?
Oyuncuları düşünecekseniz belli başlı yağ amacı güden arkadaşları bırakıp oyuncularla iletişim halinde olup öneri almalısınız ki hem siz hem oyuncular kazansın.
efsun botu diğer sunuclar için bilmiyorum ama keithde olabilir onda sıkıntı yok kardeşm benim demek istediğimde bu sonra biz kötü oluyoruz oyuncular niye bıraktı özeleştiri yok bunları söyleyince yanlışları yok efendim şöyleydi böyleydi oynuyormusun gibisinden şeyler söylüyor sonra senide şimdi bunları yazdın diye kötü biri yapacak :D yok efendim işte herşeye karşısın gibisinden sözler duyabilirsin :D

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)