• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Oyun deneyiminizi arttırın (1 kişi bakıyor)

Shorty

Takım Lideri
Yetkili
Takım Lideri
Discord
Merhaba Elym2 Oyuncuları

Yakın zamanda sunucularımızda bir çok güncelleme gerçekleştirdik bu çalışmalarımız yenilikten ziyade oyunculara daha iyi bir oynanış deneyimi sunma amacı taşıyordu aşağıda yazılı olan maddeleri uygulamanız daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.
  • Oyun içerisinde Pazarları gizli tutun.
    • Oyun Seçenekleri Penceresini açın ve Pazar sekmesinden Gizli düğmesine basın, Oyun içerisinde çevrimdışı pazar sistemi bulunması nedeniyle köylerde çok fazla çevrimdışı pazar bulunmaktadır bu özellik sayesinde pazarları gizleyebilirsiniz.
  • Pazarlarda eşya aramak için Ticaret Camını kullanın.
    • Genel Depocu Helen isimli satıcıyı ziyaret edin ve Ticaret Camı alın. Ticaret camı sizlere satın almak istediğiniz ürünü en ucuz kimlerin sattığını göstermektedir ve Pazar dolaşma zahmetinden kurtarmaktadır, Ticaret camıyla nerede olursanız olun aradığınız eşyayı kolayca satın alabilirsiniz.
  • Yansıtma özelliğini kullanın ve görünümünüzü özelleştirin.
    • Özlediğiniz eski tip eşyaların görünümlerini beğenmediğiniz ancak kullanmak zorunda kaldığınız eşyalara yansıtın bu kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.
    • Oyun seçenekleri bölümünden Silah fişlerini, Omuz kuşaklarını, Saç stillerini ve Kostümleri gizleyebilirsiniz bonus avantajı nedeniyle beğenmediğiniz bir eşyayı kullanmak zorunda kalabilirsiniz bunun için Oyun seçenekleri bölümünde gizlemeyi kullanabilirsiniz bu özellik eşyayı yansıtma için kullanamıyorsanız geçerlidir her zaman yansıtma yapmanız daha avantajlı olacaktır.
  • Eşyalarınızı satmadan önce Ticaret Camıyla ne kadara satıldığını araştırın.
    • Ticaret camında 1 ~ 5 sayfalarda listelenen ürünler en hızlı satılan ürünlerdir bunun nedeni eşyaların ucuzdan pahalıya doğru sıralanmasıdır eşyalarınızı satmadan önce Ticaret camından satış fiyatlarına bakıp küçük indirimler yaparak eşyalarınızın kısa sürede satılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Size hakaret eden veya rahatsız eden oyuncuları engelleyin.
    • Bir oyuncu tarafından rahatsız ediliyorsanız sohbet satırından oyuncunun adına tıklayarak oyuncuyu engelleyebilirsiniz bu sizin için en hızlı çözüm olacaktır oyuncunun ceza almasını istiyorsanız hemen destek ekibimizle iletişime geçin ve oyuncunun oyundan uzaklaştırılmasını sağlayın.
    • Bu tip oyuncuların amacının sizi rahatsız etmek olduğunu unutmayın o oyunculara cevap vererek rahatsız olduğunuzu hissettirirseniz bu davranışlarını gerçekleştirmeye devam edeceklerdir bu oyuncular için en güzel çözüm onları engellemektir.
  • Size oyun yöneticisi olduğunu söyleyen oyuncular Özel Mesaj gönderebilir.
    • Bu oyunculara cevap vermeden iletişim kuran kişinin Oyun görevlisi olup olmadığını arkadaş listesini açarak öğrenebilirsiniz, arkadaş listesinde Çevrimiçi/Çevrimdışı olan tüm oyun görevlilerini anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Görünümünü beğenmediğiniz ancak efsunları nedeniyle kullanmak zorunda kaldığınız kostümlerin efsunlarını aktarın.
    • Kostüm efsunlarını beğendiğiniz bir kostüme aktarmanız çok kolay, Kostüm Efsun Aktarımı nesnesini kullanabilirsiniz.
Bu maddelerin tamamının bir öneri olduğunu unutmayın :)

İyi eğlenceler

Son düzenleme:

Yakup KARADAYI

Gamemaster
Yetkili
Gamemaster
Discord
Bilgilendirme İçin Teşekkürler.

Eline Sağlık

Tyrne

Kurt
Oyuncu
çok güzel olmuş birde şu siteye bh gelse daha güzel olabilir

emoshow2323

Kurt
Oyuncu
Merhaba ben elym2 zarkon da oynuyordum bir kaç ay önce fakat oyunda yeterince savaşacak (ws atacak) adam olmadığından dolayı oyunu bıraktım yanı 100 kişi varsa 90 kişi pazar buna bir el atmak lazım yani artık online mi getirilir ne olur bilemiyorum bu kadar eski bir servere yakışmıyor doğrusu emek server kavramının hakkını veriyordu cidden bir de geçen oyuna girdiğimde var olan silahlar (runik vs) görünüşleri değişik su tabancası renginde saçma saçma şeyler olmuş bu yaptığınız değişiklik cidden oyundan soğutuyor gerçekten metin2 oynamak isteyen adam metin2 gibi görünmesini ister yani sizden ricam sonuç olarak,Zarkon serverine online getirin,değişik su tabancası tarzı silah görünümlerinden vazgeçin bunları yaptığınız zaman emin olun süper bir server olur . İyi çalışmalar.. (bir de yakında yeni bir server açılacak mı ?).

Shorty

Takım Lideri
Yetkili
Takım Lideri
Discord
Merhaba ben elym2 zarkon da oynuyordum bir kaç ay önce fakat oyunda yeterince savaşacak (ws atacak) adam olmadığından dolayı oyunu bıraktım yanı 100 kişi varsa 90 kişi pazar buna bir el atmak lazım yani artık online mi getirilir ne olur bilemiyorum bu kadar eski bir servere yakışmıyor doğrusu emek server kavramının hakkını veriyordu cidden bir de geçen oyuna girdiğimde var olan silahlar (runik vs) görünüşleri değişik su tabancası renginde saçma saçma şeyler olmuş bu yaptığınız değişiklik cidden oyundan soğutuyor gerçekten metin2 oynamak isteyen adam metin2 gibi görünmesini ister yani sizden ricam sonuç olarak,Zarkon serverine online getirin,değişik su tabancası tarzı silah görünümlerinden vazgeçin bunları yaptığınız zaman emin olun süper bir server olur . İyi çalışmalar.. (bir de yakında yeni bir server açılacak mı ?).
Oyuncu konusunda elimizden geleni yapıyoruz diğer silah konusuda bu eşyalar gizlenebiliyor.

Snoozy

Kurt
Oyuncu
Discord
Silah fişlerine savunma efsunu artık gelmiyor hp de dahil mi 4 gm ye sorduk 3 ü 2 hafta önce bi bilgi alıp dönücem dedi 1 i nin 2. Günü oldu merak ediyorum çok mu zor bi soru yada yolmu uzak dönemediler. :)

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)