• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Kullanıcı Adı ve Şifresini Unuttuğum Karakterime Nasıl Erişebilirim? (1 kişi bakıyor)

Sovcu

Lusifer
Oyuncu

Öncelikle merhaba,

Bugün size kullanıcı adı ve şifresini unuttuğunuz karakterlerinize nasıl erişim sağlayacağınızı anlatacağım.

Uyarı: Hangi karakterinizi bulmak istiyorsanız MUTLAKA O KARAKTERİN KAYITLI OLDUĞU e-posta adresine erişim sağlıyor olmanız gerekmektedir.

İlk olarak oyunumuzun sitesi olan www.elym2.com adresine giriş yapıyoruz. Aşağıda anlattığım adımları uygulamanız gerekmektedir.

1. Adım

3. Adım

4. Adım

Not: Karakterinizin sadece kullanıcı adını öğrenmek isteyenler "5. adım" geçmeyebilirler. Şifreyi de bilmeyip yeniden almak isteyenler "5. adım"dan devam etsinler.

5. Adım

6. Adım

6. adımı da uyguladıktan sonra sistem tarafından oluşturulan şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir. Bu adımları uygulayarak karakterine erişim sağlayamayan arkadaşların sorunu çözülecektir.

#Orjinaldir.

Vastly

Alfa Kurt
Oyuncu
Peki Id ve Msn unuttuysak ama çarın sıfre ve msn sıfresını bılıyorsak nasıl bulabiliriz ?

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)