Destek sistemi taşındı (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shorty

Admin
Yetkili
Admin
Katılım
26 May 2017
Mesajlar
6,965
Yaş
26
Konum
İzmir
Merhaba Elym2 Oyuncuları

http://destek.elym2.com hizmeti artık https://forum.elym2.com/ana-kategori/30-destek-merkezi/ adresi üzerinden hizmet vermeye devam edecektir.

Eski destek sistemi oyun yönetimi üzerine fazladan yük getirdiği ve amacının dışına çıktığı için yeni bir düzenlemeye gidilmiştir.

Yeni düzenlemeyle beraber
  1. Destek talep ettiğiniz kategorilere göndermiş olduğunuz tüm talepleri forum üyeliğiniz aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.
  2. Göndermiş olduğunuz talepler sadece Moderatör, Destek Ekibi, Gamemaster, Admin ve Gönüllü Yardımcı Ekip tarafından görüntülenebilir yetkili olmayan kimse bu bölümdeki içeriği görüntüleyemez.
  3. Sorununuz Admin tarafından işlem gerektirmiyorsa en kısa sürede Gönüllü Yardımcı Ekip ve diğer Moderasyon ekibi tarafından hızlıca çözülecektir.
  4. Destek talebi gönderirken Doğru Kategoriye Talep gönderdiğinize çok dikkat edin, aksi taktirde talebinizin taşınması nedeniyle ekstra bir zaman kaybı yaşanacaktır.
  5. Destek talebi gönderirken Server adı, Karakter adı ve Yaşadığınız sorunu bize detaylı bir şekilde bildirmek zorundasınız, detaylı bir içeriğe sahip olmayan taleplere bilgi için cevap yazmamız sorununuzun çözümü konusunda zaman kaybı yaratacaktır.
  6. Destek talebi gönderirken kesinlikle hesap adınızı ve şifrenizi bizimle paylaşmayın oynadığınız sunucu ve karakter adını yazmanız sizin yaşadığınız sorunla ilgili inceleme yapmamız konusunda yeterlidir.
Sorularınız için https://forum.elym2.com/konu/80-yeni-destek-sistemiyle-ilgili-sorulariniz/ adresindeki konuya mesaj gönderebilirsiniz

İyi Eğlenceler.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)

Üst