Destek sistemi taşındı

'Oyun Duyuruları' forumunda Shorty tarafından 27 May 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. Shorty

  Shorty Takım Lideri Yetkili

  Katılım:
  26 May 2017
  Konular:
  9,871
  Mesaj:
  15,049
  Alınan Beğeniler:
  3,989
  Ödül Puanları:
  237
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  İzmir
  Merhaba Elym2 Oyuncuları

  http://destek.elym2.com hizmeti artık https://forum.elym2.com/ana-kategori/30-destek-merkezi/ adresi üzerinden hizmet vermeye devam edecektir.

  Eski destek sistemi oyun yönetimi üzerine fazladan yük getirdiği ve amacının dışına çıktığı için yeni bir düzenlemeye gidilmiştir.

  Yeni düzenlemeyle beraber
  1. Destek talep ettiğiniz kategorilere göndermiş olduğunuz tüm talepleri forum üyeliğiniz aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.
  2. Göndermiş olduğunuz talepler sadece Moderatör, Destek Ekibi, Gamemaster, Admin ve Gönüllü Yardımcı Ekip tarafından görüntülenebilir yetkili olmayan kimse bu bölümdeki içeriği görüntüleyemez.
  3. Sorununuz Admin tarafından işlem gerektirmiyorsa en kısa sürede Gönüllü Yardımcı Ekip ve diğer Moderasyon ekibi tarafından hızlıca çözülecektir.
  4. Destek talebi gönderirken Doğru Kategoriye Talep gönderdiğinize çok dikkat edin, aksi taktirde talebinizin taşınması nedeniyle ekstra bir zaman kaybı yaşanacaktır.
  5. Destek talebi gönderirken Server adı, Karakter adı ve Yaşadığınız sorunu bize detaylı bir şekilde bildirmek zorundasınız, detaylı bir içeriğe sahip olmayan taleplere bilgi için cevap yazmamız sorununuzun çözümü konusunda zaman kaybı yaratacaktır.
  6. Destek talebi gönderirken kesinlikle hesap adınızı ve şifrenizi bizimle paylaşmayın oynadığınız sunucu ve karakter adını yazmanız sizin yaşadığınız sorunla ilgili inceleme yapmamız konusunda yeterlidir.
  Sorularınız için https://forum.elym2.com/konu/80-yeni-destek-sistemiyle-ilgili-sorulariniz/ adresindeki konuya mesaj gönderebilirsiniz

  İyi Eğlenceler.
   
  Cvihas, misendra, DePuta ve 26 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Sosyal Medya