ShackRoN53 kullanıcısının son içeriği

1. ShackRoN53

Etkinlik Galatasaray- Fenerbahçe Maçı Skor Tahmin Yarışması

galatasaray 1-2 FENERBAHÇE Fenerbahçe kazanır.
  2. ShackRoN53

Etkinlik Club Brugge - Galatasaray Maçı Skor Tahmin Yarışması

Club Brugge 2-0 galatasaray.
  3. ShackRoN53

Dorcha 15-8 MAHSUM72 (3 SET 2 Betasına VS) #part2

Sende 53 ışığı görüyorum. 😉
  4. ShackRoN53

BloodShed 5-1 CHEDEFTURANC #bloodshed4

Ben Vista ile başlamıştım bu sunucuya duygulandım yine bak.. Vista'da bile böyle arkadaşın bahsettiği donmalar vs olmuyordu :D
  5. ShackRoN53

Arena yollayıpta zorla kendini rezil ettiren BirMuptezeL

Mutlu yine birilerini mutlu ediyor :D:D
  6. ShackRoN53

Mekanın Sahipleri Geldi.

Bunlarda Saygı'nın S si olmasa da biz bunu öğreteceğiz.'53
  7. ShackRoN53

LegendArmy 100-22 Poine

Arkadaşlar topluca kolsuz canım. Zaten kolsuz oldukları için boş boğazlık yapıyorlar. Bizde seviyoruz tabi gerekeni yapmayı 😉 Dorcha
  8. ShackRoN53

Mekanın Sahipleri Geldi.

Çölde 2-3 kişiyken 20 kişi gelip, kestikten sonra ''Mekanın sahibiyiz'' diyen boşlara Mekanın gerçek sahibini gösterdiğimiz günden esintiler. PART 1 PART 2
  9. ShackRoN53

ShackRoN53 Bilgilendirme

Burhan askere mi gitmiş ? Vay arkadaş :D Canım ne kullanıyorsun bilmiyorum ama kafasına kefil oldum şuan. Canım askere giden benim Necati bu 1. ScheLanqe yi askere gitmeden önce benim hesabımla burhan da kesti, bende kestim bu da 2. Konunun cevabı. 10yılım geçti bu serverda , bu forumda. Senin...
  10. ShackRoN53

(KRAL) IRoney ShackRoN53

Arkadaşı tebrik ederim. Tamamen taktikseldi arenada. :D Beni bilenler biliyor canım. İlk defa arena atmıyoruz bunu da arena kurallarını anlatan arkadaşlara söylüyorum. Arenada skil süresi (korunma) beklemek zorunlu tabiki değil. Fakat kast ettiğimi kendisi dahil herkes biliyor. Zeka- yaş oranı...
  11. ShackRoN53

ShackRoN53 Bilgilendirme

Kardeşim rica etsem başka yerde ağlasan ? Her yere serdiğimizle diyaloga girseydik oyun oynayamaz hale gelirdik. 53'e saygı biraz pls. Hadi canım
  12. ShackRoN53

ShackRoN53 Bilgilendirme

Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler. Yine çok faydalısınız 👍
  13. ShackRoN53

ShackRoN53 Bilgilendirme

https://www.imagevisit.com/image/gIr7G ShackRoN53 kullanıcı adıyla yıllardır bu sunucuunun hemen hemen her serverında oynadım. Sene başında vatani göreve gitmem dolayısı ile hesabımı arkadaşlarıma emanet ettim. Yıllardır klasikleşen bir durum için bilgilendirme gereği duydum. IRoney nickli...
  14. ShackRoN53

IRoney Ws ShackRoN53 (5-3)

M2-TR Zamanından bu yana her sw de bu nıckı ben kullanıyorum başka kullananı yok. Askere gittiğim dönemde arkadaşlardaydı ws atmışsınız sanırım. Önce kesilip,sonra kestıgın ws yı vıdeo atmışsın. Hesabın sahibi gördüğün gibi benim ve senden çok ta eskiyim. Normalde ılgılenmez geçerdim fakat ağzın...