benan33 kullanıcısının son içeriği

1. benan33

Bilgi Hesap/Karakter Devir, Satış, Veda ve Bilgilendirme Konusu

CaLLiRoee nickli hesabım çar nick dahil devir edilmiştir. benim ile alakası kalmamıştır
  2. benan33

Günaydınlar Burak bey 😅

Günaydınlar Burak bey 😅
  3. benan33

Hayırlı tezkereler serdarcım <3

Hayırlı tezkereler serdarcım <3
  4. benan33

yeni profil gif'imi ne zaman yaparsınız acaba asilzade beyciğim bu biraz eskimedi mi sanki ? :D

yeni profil gif'imi ne zaman yaparsınız acaba asilzade beyciğim bu biraz eskimedi mi sanki ? :D
  5. benan33

<3

<3
  6. benan33

Sunuculara erişim sağlandı giriş yapabilirsiniz, anlayışınız için teşekkürler.

Sunuculara erişim sağlandı giriş yapabilirsiniz, anlayışınız için teşekkürler.
  7. benan33

Oyunun kapalı olduğunu biliyoruz, beklenmiyen bir sebepten dolayı sunucumuzla alakalı yaşanan...

Oyunun kapalı olduğunu biliyoruz, beklenmiyen bir sebepten dolayı sunucumuzla alakalı yaşanan bir sorundan dolayı şuan giriş yapılamamakta. Bu sorun cözüldüğü takdirde girişler acılacaktır. Sunucunun acılması biraz zaman alabilir, anlayışınız için teşekkürler
  8. benan33

Forum Kuralları 🙏

Forum Kuralları 🙏
  9. benan33

Bu zamana kadar geçirdiğiniz en güzel gün olması dileğiyle, mus mutlu günaydınlar 💪🏽😏

Bu zamana kadar geçirdiğiniz en güzel gün olması dileğiyle, mus mutlu günaydınlar 💪🏽😏
  10. benan33

saat 05:16 ve hala aktifiz. Yönetim calışıyooo :cool:

saat 05:16 ve hala aktifiz. Yönetim calışıyooo :cool:
  11. benan33

Cok güzel şeyler olucak cokk 🥳

Cok güzel şeyler olucak cokk 🥳
  12. benan33

Nerede kalmıştık brom diye boşuna demedik galiba brooomm ;)))) Harikasınız adminim nöbetten...

Nerede kalmıştık brom diye boşuna demedik galiba brooomm ;)))) Harikasınız adminim nöbetten cıkmanıza rağmen dinlenmiyosunuz...
  13. benan33

Merhabalar Hoş geldiniz 🥳🙏

Merhabalar Hoş geldiniz 🥳🙏
  14. benan33

Keith CaLLiRoee (10) vs (3) Evolucia

Teşekkürler Teşekkürler Teşekkürler
  15. benan33

Keith CaLLiRoee [10] & [4] PrejudiciaL (Danslı)

Teşekkürler Teşekkürler Teşekkürler